Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Modesto. peiliai

2021-04-27- 20:11

Kadangi mano pasiūlytas džentelmenas foruminiu netapo,tai pristatau,kaip galbūt naują modelį :)

"Sting"
Geležtė 85x18x3,7mm. Bbendras peilio ilgis 183mm. Elmax 61-62HRC (Tomas)
Ironwood ir juoda itališka oda.
Prikabinti failai
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG

Re: Modesto. peiliai

2021-04-27- 21:28

Mano subjektyvia nuomone, rankenai trūksta kokio nors akcento. Pvz. daryti kriaunas kiek siauresnes nei rankenos profilis, kad liktų plieninis "apvadas". Arba ant kriaunų padaryti prie stiliaus deranti reljefinį elementą: apvalų įdubimą ar nuožulnų įdubimą kriaunų pradžioje ar pan. Žodžiu, bent minimaliai kažkokiu dizaino elementu akcentuoti rankeną, kad ji nebūtų tiesiog "pagalys". :)

Re: Modesto. peiliai

2021-04-27- 21:51

Man tas pagalys labai patinka, bet aš mėgstu minimalizmą. Jei ne tas minimalizmas, tai gal akcentas šiek tiek ir atsvertų vizualiai ašmenis - turbūt nepagadintų. Bet aš ir peiliuose tik pradinukas...
Man šis Modesto peilis yra nuostabus dėl to minimalizmo ir nors tu ką:D

Re: Modesto. peiliai

2021-04-28- 0:54

Modestas. rašė:Kadangi mano pasiūlytas džentelmenas foruminiu netapo

kolega kantrybės, gal kitais metais.
nenoriu pasirodyti bjauriai naglu, bet įdomu būtų pamatyti varijantą, kaip Vladas minėjo - su Akcentu. ir įdomiomis anglies pluoštinio kriaunomis.
DaniSei rašė:Man šis Modesto peilis yra nuostabus dėl to minimalizmo ir nors tu ką:D

analogiška nuomone.
Prikabinti failai
couteau-chevron-light-darkmatter-4-zx1200.jpg

Re: Modesto. peiliai

2021-04-28- 14:24

Dėl “pagalio” :) sutinku. Ir man atrodė,kad kriaunų pradžioje kažko trūksta,lyg nepabaigta. Makete dariau du variantus,toki ,kuris matosi foto ir kiek kitokį varianta. Šis man pasirodė paprastesnis akiai,todėl nusprendžiau daryti būtent ši,nes ieskojau būtent paprastumo. Na bet ateityje,manau pagaminsiu ir kitokį.
Dėl plieninio apvado,mintis nebloga,tik tiek,kad kriaunos tada bus šaltos laikant,kas man nelabai patinka,na bet galima pagaminti ir su minimaliu rėmeliu.

Re: Modesto. peiliai

2021-06-25- 20:56

Re: Modesto. peiliai

2021-06-27- 15:44

Paprastas,kitaip pavadinti nesigauna :)
Plienas Elmax , 60-61HRC (Tomas),žalvaris ir dykuminė olinėja.
Geležtė 130x25x3,8mm. Bendras peilio ilgis 255mm
Prikabinti failai
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG

Re: Modesto. peiliai

2021-06-27- 15:51

Paprastas, bet geras :liuks: o rankena kokio storio? Tokia planai atrodanti.

Re: Modesto. peiliai

2021-06-27- 15:57

Rankena,šiek tiek “bačkutės” formos,tai storiausioj vietoj apie 13mm. Man asmeniškai,rankoje labai patogus.

Re: Modesto. peiliai

2021-06-27- 16:30

Lakoniškas ir elegantiškas. +1

Re: Modesto. peiliai

2021-10-28- 1:59

Užduotis buvo,pagaminti ,užsakovo , kažkur matyta peilių rinkinį ,kurį sudaro šeši skirtingi peiliai ir lagaminas jiems,kepsniams ("steikams")pjaustyti
Mintis tokia: peiliai yra atrinkti iš "skirtingų pasaulio vietų" :) ir pagaminti specialiai tam,kam jie bus dovanojami :)
Man asmeniškai,kažkas naujo ir šiek tiek kitaip. Buvo tikrai įdomu :)

Plienas - Elmax 61-62HRC ir M390 61-62HRC. Tomas.
Kitos panaudotos medžiagos: Akrilas,elforinas, jet black micarta, akrilesteris, ironwood, canvas micarta,naujasidabris ir žalvaris.
Lagaminas: mediena, klijai, oda, porolonas, barchatas(medžiaga viduje) magnetai,laikantys geležtes ir furnitūra.
Prikabinti failai
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG

Re: Modesto. peiliai

2021-10-28- 3:53

Šauniai padirbėjai. +1
Kažkas gaus labai originalią dovaną.

Re: Modesto. peiliai

2021-10-28- 7:20

Modestas. rašė:lagaminas jiems,kepsniams ("steikams")pjaustyti.

Lagaminas kepsniams pjaustyti :E originalu XD
O jei rimtai tai gerai padaryta, bet turiu durną klausimą. Dviejų markių plienai turi kokią nors prasmę?

Re: Modesto. peiliai

2021-10-28- 8:52

Ne,kažkokios spec. prasmės čia nėra. Tiesiog turėjau vieną geležtę iš M390,todėl ir papuolė į komplektą :)

Re: Modesto. peiliai

2021-10-28- 11:15

:liuks2:
Atsakymo rašymas