Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-19- 17:18

Tai niekur nesakiau, kad to klubo logo man taip jau baisiai reikia, kad negaliu :-) Sakau, kad būtų visai nieko jei jis būtų ant normalios maikės, bet jei neišeina, nu tai neišeina...

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-19- 21:17

swerfot - gal balsavima padaryk :?:

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-19- 21:31

GAdas rašė:Na tai ir toliau vaikščiosi su tokiom sintetinėm "dviratininko maikėm", tik be Klubo logo :D

Logotipas forumo, ne Klubo. :no:

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-19- 23:21

Domina džemperiai su užtrauktuku ir kapišonu.

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 0:44

swerfot rašė:
GiedriusT rašė:Aprangos kodo tikslas - ne savo poreikių patenkinimas, o pagarba aplinkiniams.
Šiaip :)

Jei kažkas jaučiasi didžiai įsižeidęs ar negerbiamas dėl mano aptemptos maikės, nu tai ką aš galiu pasakyt — eikit pas psichologus, aš čia niekuo negaliu padėt. Mano aprangos tikslas nėra tenkinti jūsų psichologinius poreikius. Jei jums atrodo kitaip — labai užjaučiu.

Norėjau tik patarti ir pagelbėti,bet jei ne lemta tai ne likimas...
Z karta mane vis labiau stebina bet nedžiugina :/
Sekmės :oops:

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 0:51

GiedriusT rašė:Z karta mane vis labiau stebina bet nedžiugina :/


Kiekviena karta yra tokia, kokią ją užaugino prieš tai buvusi karta.
O tema, jeigu ką, tai apie maikutės ir džemperius su forumo atributika.

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 0:55

Asmeniškai man ant polo maikučių logo didesni nei Lacoste ženkliukas nesižiūri ir jas nepatogu po megztiniu nešioti. 8(
Maikonas, mano galva turi būti universalus, kad ir vasarą nešioti ir žiemą.
Yra jau darytos foruminės ir klubinės lininės kepuraitės ir lininiai klubo marškiniai tai jie skirti tik vasarai.
Aš galvoju apie v-neck maikutę, nes ji tokia mažiau kasdieninė ir ne tokia pabodusi. O ir swerfotas galės nusipirkės porą dydžių mažesnę vaikščioti išsišokusiais speneliais. XD
Prikabinti failai
vneck.jpg
boobies.jpg
Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2019-02-20- 9:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 1:00

Yes! Šitas jamam!

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 1:44

pyfpafz rašė: O ir swerfotas galės nusipirkės porą dydžių mažesnę vaikščioti išsišokusiais speneliais.

bet, Tamsta ir iskrypes esate :/

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 6:57

Aš už polo būčiau

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 9:35

Katinas rašė:Domina džemperiai su užtrauktuku ir kapišonu.


Džemperis ir galvojamas su kapišonu manau, va su užtrauktuku bus sidėtingiau.
Su Vladu kalbėjau tai pirmiausia orientuosimės į maikių ir džemperių kokybę, o jau tada žiūrėsim ir rinksimės iš to ką pavyks gauti.

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 12:09

Džemperiui sakau taip, maikei - priklausys nuo maikės. :)

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 12:55

pyfpafz rašė:Su Vladu kalbėjau tai pirmiausia orientuosimės į maikių ir džemperių kokybę, o jau tada žiūrėsim ir rinksimės iš to ką pavyks gauti.


Nuo savęs galiu rekomenduoti labai aukštos kokybės maikutes, polo ir kitas tekstilės prekes iš čekų firmos Adler. Pas juos labai gerai išdirbta medvilnė, sugeba išgauti 'vibrant' spalvas, puikiai laiko spalvas ir nenusiskalbia, neištysta ir t.t. Pats tik Adlerius jau kokius tris metus perku. Tik yra 'fiškė' - Adlerio nenusipirksi jokioj paprastoj parduotuvėj ant LT, bet galiu suderinti "Alder" tiekimą per firmą iš kurios gaunu jas, dar ir nuolaidą kiekiui paderinčiau. Man maikutė gaunasi apie 3eur be PVM.

https://www.adler.info/INT/en/Eshop/no/t-shirts_tricka/no_no/no_no/no_no/

https://www.adler.info/INT/en/Home/

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 13:54

GAdas rašė:......Adlerio nenusipirksi jokioj paprastoj parduotuvėj ant LT....

AIC, Parkas outlet ten kažkokia dar yra parduotuvė (kur Regatta, 4F ir pan. prekiauja).

Re: Projektas: “Foruminė maikutė / džemperis”

2019-02-20- 14:09

ArunasR rašė:
GAdas rašė:......Adlerio nenusipirksi jokioj paprastoj parduotuvėj ant LT....

AIC, Parkas outlet ten kažkokia dar yra parduotuvė (kur Regatta, 4F ir pan. prekiauja).


Kiek per google ieškojau seniau, tik reklamos agentūrą išmesdavo, kuri galėjo atsivežti. Bet kokiu atveju tam AIC'e bus jau uždėtas "nekrikščioniškas" antkainis ;) Imu tiesiai iš vieno Kauno importuotojo savas.
Atsakymo rašymas