Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 2:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-07- 16:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
...


Prikabinti failai:
nazi.png
nazi.png [ 2.01 MiB | Peržiūrėta 3028 kartus(ų) ]

_________________
Русский военный корабль, иди ****!
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 12:53 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Deividas rašė:
Na kas norejo, tas suprato :) . Kaip sakant <...>

<...>,, jūs įsižeidėt ir pradėjot gintis, tai akivaizdu, kad šita diskusija niekur nenuves.


Dėl įsižeidimo.
Pažiūrėkite Tamsta, ką prišnekėjote:
1) "savo neraštingumui";
2) "pašnekovo negerbimas";
3) "absurdiškų/beprasmiškų išsireiškimų vartojimas";
4) "nežino tam tikrų žodžių reikšmės";
5) "bando pasirodyti super protingas";
6) "nes labai gėda ir pikta, kad kažkas paviešino tamstos klaidas/neišmanymą", t.y. asmens sugebėjimo priimti kritiką neigiamas apibudinimas;
7) "kažkas paviešino tamstos klaidas/neišmanymą", t.y. fakto, kad asmuo daro klaidas o taip pat yra neišsilavines, konstatavimas.
Nors tai liečia ne mane, aš manau, kad padorumo ribos Tamstos kalboje yra peržengtos.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 14:10 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Nu ir ką? Tamstos išvardintame sąraše nėra nei vieno įžeidimo, o tik faktai. Prišnekėjau tiksliai tai, ką galvoju. Nesiruošiu nei vieno savo žodžio atsiimt. Kad kažkokie ten jautruoliai nesugeba priimt kritikos ir susinervina kaip paauglė per mėnesines (<-- va, čia jau yra įžeidimas, pirmas ir vienintelis), tai ne mano problemos.
Jei manai jog esu neteisus ir nori paneigt kažką iš mano teiginių, tai prašom, paneik. Pagrįsk, kodėl mano pastabos buvo neteisingos. Pagrįsk, kodėl tavo pavartota frazė nėra absurdiška. Paaiškink, kaip tokią frazę gali pavartoti žmogus, žinantis ką reiškia žodis "altitude".
Arba gali toliau būt jautruoliu ir vaidint baisiausiai įsižeidusį nors nebuvo nei vieno žodžio, dėl kurio galėtum įsižeist. Tokia reakcija yra puikiausias įrodymas jog nesugebi priimt kritikos ir jautiesi sugėdintas nes kažkas parodė tavo klaidą (kai tuo tarpu norėjai pasirodyti protingu su aukštom frazėm).

Amžinai tokios nesąmonės prasideda, kai kažkieno gigantišką (ir baisiai jautrų) ego užkabinu... Žmonės, būkit paprastesni biškį ir mažiau nervų bus.


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2018-11-08- 14:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 14:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2018-04-10- 12:38
Pranešimai: 281
Miestas: Kaunas
Blin Andriau, kaip tema taip su kažkuom ginčą/"diskusiją" apturi :D Konfliktinis.

_________________
Baltic Blades Instagram Facebook WWW


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 14:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
PauliusJ rašė:
Blin Andriau, kaip tema taip su kažkuom ginčą/"diskusiją" apturi :D Konfliktinis.

Jo, konfliktų apturiu nemažai, nes netoleruoju visokių priedurnių. O internete priedurnių visada pilna... :-)
O dauguma ankstesnių ginčų šiame forume kilę iš to, kad iPhone fanatikai iki šios dienos man didelę nuoskaudą jaučią ir visaip kaip bando įkąst...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 16:23 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Nu ir ką? Tamstos išvardintame sąraše nėra nei vieno įžeidimo, o tik faktai. Prišnekėjau tiksliai tai, ką galvoju.

Tai, ką galvoji yra ne faktai, o nuomonė. Kitaip tariant - tai tavo išvados iš fakto, kad šiuo atveju buvo klaidingai panaudoti du žodžiai sinonimai.
Ar tavo nuomonė/išvados teisingos - diskutuotinas klausimas. 8(
Kitas klausimas, į kurį atkreipė dėmesį Arnoldas - nuomonės/išvadų pateikimo korektiškumas.
Nuo savęs galiu pridurti, kad žmonių bendravime forma ne mažiau svarbi už turinį. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 16:55 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
PauliusJ rašė:
Blin Andriau, kaip tema taip su kažkuom ginčą/"diskusiją" apturi :D Konfliktinis.

Jo, konfliktų apturiu nemažai, nes netoleruoju visokių priedurnių. O internete priedurnių visada pilna... :-)
O dauguma ankstesnių ginčų šiame forume kilę iš to, kad iPhone fanatikai iki šios dienos man didelę nuoskaudą jaučią ir visaip kaip bando įkąst...


Kilo e-konfliktas, PauliusJ tai patvirtina o prelegentas nepaneigė. Prelegentas teigia, kad konfliktuoja, nes netoleruoja priedurniu. Darytina išvada, jei kilo e-konfliktas, kuriame dalyvauja prelegentas, jam teko susidurti su priedurniu. Kas jis?
Mielas e-kolega, nelaikyčiau Tamstos mandagumo etalonu, bet esate neabejotinai drąsus.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 17:01 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Nu ir ką? Tamstos išvardintame sąraše nėra nei vieno įžeidimo, o tik faktai. Prišnekėjau tiksliai tai, ką galvoju.

Norėčiau pasiūlyti Tamstai aukščiau nurodytame tekste žodį "prišnekėjau" pakeisti to paties žodžio sangražine forma, o būtent "prisišnekėjau". Ir ties tuo pamedituoti.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 17:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Tai, ką galvoji yra ne faktai, o nuomonė. Kitaip tariant - tai tavo išvados iš fakto, kad šiuo atveju buvo klaidingai panaudoti du žodžiai sinonimai.
Ar tavo nuomonė/išvados teisingos - diskutuotinas klausimas. 8(
Kitas klausimas, į kurį atkreipė dėmesį Arnoldas - nuomonės/išvadų pateikimo korektiškumas.
Nuo savęs galiu pridurti, kad žmonių bendravime forma ne mažiau svarbi už turinį. ;)

Taip, tiesa. Mano asmeninė nuomonė ir mano asmeninės išvados. Turbūt negalima to vadinti faktais.
O dėl bendravimo stiliaus, tai aš niekada gyvenime nebuvau labai taktiškas, korektiškas ar tolerantiškas. Bet kažkaip realiam gyvenime tai jokių problemų nesukelia, tiktai internete amžinai atsiranda jautruolių, kurie užsigauna.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 17:09 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
Kilo e-konfliktas, PauliusJ tai patvirtina o prelegentas nepaneigė. Prelegentas teigia, kad konfliktuoja, nes netoleruoja priedurniu. Darytina išvada, jei kilo e-konfliktas, kuriame dalyvauja prelegentas, jam teko susidurti su priedurniu. Kas jis?

Klausimas retorinis, dėl to atsakinėti kaip ir nereikia.
Arnoldas rašė:
Mielas e-kolega, nelaikyčiau Tamstos mandagumo etalonu, bet esate neabejotinai drąsus.

Ačiū. Kaip minėjau, niekada nebuvau per daug mandagus ar taktiškas. O mano kantrybė labai trumpa kai susiduriu su kalbos darkymu, įžeidžiais jautruoliais, ir ypač su tais, kurie dar bando pateisinti savo kalbos darkymą.
Kažkodėl realybėje niekada niekas taip stipriai neima į širdį mano kritikos, tik internete amžinai atsiranda tokių jautruolių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 17:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Arnoldas rašė:
Norėčiau pasiūlyti Tamstai aukščiau nurodytame tekste žodį "prišnekėjau" pakeisti to paties žodžio sangražine forma, o būtent "prisišnekėjau". Ir ties tuo pamedituoti.

Nieko nesupratau. Jei nori kažką pasakyt, tai sakyk tiesiai šviesiai, o ne kažkokias abstrakčiai-filosofines frazes mėtyk.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 17:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Ai ko jūs čia parinatės dėl to swerfoto!? Eilinis 3,14...zdukas kuriam matyt gyvenime trūksta dėmesio ir tiek... 8(
Gal jį vaikystėje darželyje ar mokykloje dūxino!? O gal ir dabar jį dūxina darbe, o gal draugė, o gal draugas (būkime tolerantiški)!? Ir taip dėl žemos savivertės jis čia "ant laido" dabar bando atsigriebti ir pasijusti stiprus šokinėdamas visiems į akis kaip kokia varlė ant dalgio. :!: :?:
Tik jis pats čia laiko, kad kažką prieš kažką laimėjo ir įrodė kažkokią neginčijamą tiesą. O kaip realiai!? O realiai visi laiko durnium. :oops:


_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 18:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Nu ir ką? Tamstos išvardintame sąraše nėra nei vieno įžeidimo, o tik faktai. Prišnekėjau tiksliai tai, ką galvoju. Nesiruošiu nei vieno savo žodžio atsiimt.


Xebra, dabar žemiau stebėkite kaip swerfotas atsiima savo "faktus" kurie gal ir ne faktai visai pasirodo kai tik Vladas pakomentuoja. ;)

swerfot rašė:
_Vladas_ rašė:
Tai, ką galvoji yra ne faktai, o nuomonė. Kitaip tariant - tai tavo išvados iš fakto, kad šiuo atveju buvo klaidingai panaudoti du žodžiai sinonimai.
Ar tavo nuomonė/išvados teisingos - diskutuotinas klausimas. 8(
Kitas klausimas, į kurį atkreipė dėmesį Arnoldas - nuomonės/išvadų pateikimo korektiškumas.
Nuo savęs galiu pridurti, kad žmonių bendravime forma ne mažiau svarbi už turinį. ;)

Taip, tiesa. Mano asmeninė nuomonė ir mano asmeninės išvados. Turbūt negalima to vadinti faktais.
O dėl bendravimo stiliaus, tai aš niekada gyvenime nebuvau labai taktiškas, korektiškas ar tolerantiškas. Bet kažkaip realiam gyvenime tai jokių problemų nesukelia, tiktai internete amžinai atsiranda jautruolių, kurie užsigauna.


Nu tai kaip čia dabar su sąvokų naudojimu gaunasi!? 8(
Faktas!? NeFaktas!? Nuomonė!? "Priedurnis"!? :crazy:
Ne, čia gi tie su aifonais suklaidino... Jais visada galima pasiteisinti. XD

swerfot rašė:
Kažkodėl realybėje niekada niekas taip stipriai neima į širdį mano kritikos, tik internete amžinai atsiranda tokių jautruolių.


Nu vat aš irgi galvoju, realybėje swerfotas tylus, net žodį kartais reikia traukti, o čia jis drąsus laido riteris. :schwert:
Paradoksas ane, kolegos!? :/ :E

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Laikrodžiai
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 22:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-01- 15:03
Pranešimai: 68
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Deividas rašė:
Na kas norejo, tas suprato :) . Kaip sakant prisip...st ir prie stulpo galima, kai neturi ka veikti :oops: . Kolega klausia, tai dalinames patirtim... :beer:

Taip taip... Savo neraštingumui pateisinti žmonės visada randa būdų. Iš tikro dar nė karto gyvenime niekas nėra padėkojęs už pataisymą, visi kažkodėl baisiausiai įsižeidžia, jaučiasi puolami ir visaip teisinasi. Gi nesugrius pasaulis jei pripažinsit klydę kartais — visiems pasitaiko.
Tuo tarpu aš asmeniškai laikau, kad kalbos negerbimas = pašnekovo negerbimas. O absurdiškų/beprasmiškų išsireiškimų ("vertikali altitudė") vartojimas rodo, kad žmogus nežino tam tikrų žodžių reikšmės, plius tuo pačiu bando pasirodyti super protingas, vartodamas tokias frazes. Iš čia ir kyla tas įsižeidimas — nes labai gėda ir pikta, kad kažkas paviešino tamstos klaidas/neišmanymą.
Na, bet gana čia ne į temą varyt, aš pataisiau jūsų klaidą ir pasakiau savo nuomonę, jūs įsižeidėt ir pradėjot gintis, tai akivaizdu, kad šita diskusija niekur nenuves.


:E :oops: :help:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-11-08- 22:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Iki šiol nesulaukiau nei vieno argumento ar paaiškinimo apie tai kodėl kažkuris iš mano pradinių teiginių buvo neteisingas. Kol tokių argumentų nėra automatiškai laikysiu, kad mano padarytos išvados buvo tiesiai į dešimtuką ir kad visas ažiotažas tik dėl to, kad esu nemandagus ir "nevynioju į vatą" (tą patvirtina ir įsižeidusiojo reakcija).
Kad esu nemandagus, bendrauju šiurkščiai ir neturiu daug kantrybės su tam tikrais žmonėm aš visiškai neneigiu.
Arba kalbėkit argumentais ir logika, arba pataupykti klaviatūras, nes trys šypsenėlės nėra labai protingas atsakymas. Tiksliau tai iš viso ne atsakymas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 98 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007