Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-01-31- 13:08

swerfot, kaip su akumo laikymu?

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-01-31- 13:52

Lukas rašė:swerfot, kaip su akumo laikymu?

Specifikacijose rašo, kad ant maksimalaus šviesumo traukia vos vos virš 2 valandų. Kaip bus realybėje pamatysim, dar nespėjau išbandyt ir pamatuot. Artimiausią savaitgalį nespėsiu, bet tikiuosi dar kitą savaitgalį pavyks normaliai išbandyt.

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-01-31- 15:14

Spėju tiek liumenų yra su greitu step down, kad neiškeptų. Na ir akumas, kad laikytų. Realiai, kaip greitai užkaista ir ar juntamas liumenų kritimas?

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-01-31- 20:13

swerfot rašė:
Lukas rašė:swerfot, kaip su akumo laikymu?

Specifikacijose rašo, kad ant maksimalaus šviesumo traukia vos vos virš 2 valandų. Kaip bus realybėje pamatysim, dar nespėjau išbandyt ir pamatuot. Artimiausią savaitgalį nespėsiu, bet tikiuosi dar kitą savaitgalį pavyks normaliai išbandyt.

Parašyk kaip seksis, nes aprašymas tai man panašus i ,,standartini kinietiška" kai šviesa dideja daugiau nei dvigubai 1800/3800, o veikimo laikas trumpėja tik 15 min

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-01-31- 22:09

Lyginu su šituo:
http://aic.lt/Zibintuveliai/Prozektoria ... -UC45.html
Tai senasis Fenix'as su 960 liumenų turi galbūt panašų "throw", t.y. neša į tolį daugmaž panašiu atstumu. Tačiau naujasis ThruNite turi daug, daug, daaaaaug kartų geresnį "flood", t.y. švitina viską aplinkui labai plačiai, nepalyginamai plačiau nei Fenix. Na ir šviesa gerokai ryškesnė -- Fenix'o siauras židinys visiškai "paskęsta" įjungus ThruNite.
Kas dėl ištvermingumo, tai ThruNite ant turbo/3800 liumenų režimo svilinu balkone jau apie 20 minučių -- kol kas neatrodo, kad šviesumas būtų akivaizdžiai kritęs. Bet čia vėlgi, labai subjektyvus vertinimas "iš akies". Plius tai, kad lauke dabar apie 0 laipsnių jam turbūt irgi padeda.
Paėmus į rankas jis tik šiltas, bet toli gražu nekarštas dar.

Žodžiu, normaliai išbandysiu kažkurį savaitgalį, šiam kartui tiek.

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-02-03- 21:12

Pasidariau difuzerį iš dangtelio nuo skysto skalbiklio butelio (įjungtas ant silpniausio "firefly" režimo):
01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-02-03- 22:11

01.jpg

02.jpg

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-02-17- 21:17

Tai štai, išėjau pasivaikščiot šiek tiek. Įjungiant net atatranka muša atgal nuo sunkių fotonų srauto XD
Nuo ežero:

Miškas:

Upelis:

Šlaitas:

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-11- 22:06

Gal kas turit ZEBRALIGHT SC600w IV Plus?
http://www.zebralight.com/SC600w-Mk-IV- ... p_225.html
Pas mane šiandien atkeliavo tai po keletos sekundžių rankoj laikyt ant max dėl temperatūros jau diskomfortas ir stiprus...

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-11- 22:47

pyfpafz rašė:Gal kas turit ZEBRALIGHT SC600w IV Plus?
http://www.zebralight.com/SC600w-Mk-IV- ... p_225.html
Pas mane šiandien atkeliavo tai po keletos sekundžių rankoj laikyt ant max dėl temperatūros jau diskomfortas ir stiprus...

Jis galingas, bet taip greitai neturėtų tiek įkaisti. :/
Pas mane silpnesnis SC600 III (1300 lm) - patalpoje ar vasara lauke įkaista iki diskomforto po maždaug 15 min. ant max.

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-11- 22:51

Nu pas man labai greit, iki 60s.
Ir aš čia kalbu apie prožiką... :cool:

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-12- 5:27

Tai tokia galia gi negali būti "nemokamai" kažkur išsiskiriančią šilumą išspinduliuoti reikia... Naudok ant H2, o H1 junk kai labai reikia.

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-25- 12:20

_Vladas_ rašė:
pyfpafz rašė:Gal kas turit ZEBRALIGHT SC600w IV Plus?
http://www.zebralight.com/SC600w-Mk-IV- ... p_225.html
Pas mane šiandien atkeliavo tai po keletos sekundžių rankoj laikyt ant max dėl temperatūros jau diskomfortas ir stiprus...

Jis galingas, bet taip greitai neturėtų tiek įkaisti. :/
Pas mane silpnesnis SC600 III (1300 lm) - patalpoje ar vasara lauke įkaista iki diskomforto po maždaug 15 min. ant max.


Kaip čia nustatyti kada tas laikas, kada dar tinkamas ir kada brokas? :)

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-25- 13:07

pyfpafz rašė:Kaip čia nustatyti kada tas laikas, kada dar tinkamas ir kada brokas? :)

Brokas - kai gaminys pagamintas nesilaikant technologijos. Bet jeigu toks aušinimas buvo suprojektuotas - tai technologinis sprendimas. 8(

Re: Žibintuvėliai, žiebtuvėliai ir kt. naudingos smulkmenos

2018-06-26- 13:56

Prožikas - šldytuvas XD XD XD
Atsakymo rašymas