Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 19:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-01-05- 17:42
Pranešimai: 61
Miestas: Kaunas
Ta2kas rašė:
Sveiki, noriu paklausti ar šios šukos legalios lietuvoje? Pridedu nuotrauka.

Įstatymu reglamentuoja iššokančius peilius.. čia ne peilis.. kodėl turėtų būt nekegalu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 15:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Savaime suprantama, kad legalus. Nes jei būtų nelegalu, pagal tokią logiką ir pistoleto formos cigarečių žiebtuvėliams ginklo leidimo rektų :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 16:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Šalia policijos geriau nesišukuoti su tokiu esant prieblandai :) Gali ir su taseriu pakepinti dėl viso pikto prieš apžiūrint šukas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 16:47 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
mahelad rašė:
Šalia policijos geriau nesišukuoti su tokiu esant prieblandai :) Gali ir su taseriu pakepinti dėl viso pikto prieš apžiūrint šukas :)

O aš norėjau tokį skėtį nusipirkt ir dabar po tavo pasakymo bijosiu prie policijos nešiot :D


Prikabinti failai:
E6DC948B-DDC5-41FD-AFE3-F13E55DF40B8.jpeg
E6DC948B-DDC5-41FD-AFE3-F13E55DF40B8.jpeg [ 15.6 KiB | Peržiūrėta 4340 kartus(ų) ]

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 17:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
mahelad rašė:
Šalia policijos geriau nesišukuoti su tokiu esant prieblandai :) Gali ir su taseriu pakepinti dėl viso pikto prieš apžiūrint šukas :)

O aš norėjau tokį skėtį nusipirkt ir dabar po tavo pasakymo bijosiu prie policijos nešiot :D

Geras skėtis! :)
Na viskas priklausys nuo aplinkinių žmonių išgąsčio ir skundų operatyvumo :)
Reali istorija. Stovėjau Naujininkuose, stotelėje. Šalia manęs kažkaip atsirado narkomanas su peilių. Pradėjo juo mosikuoti, buvo agresyviai nusiteikęs visu aplinkinių atžvilgių, kažką rėkė, grasino visiems. Net nespėjau pagalvoti ką daryti, ar veltis į konfliktą, ar traukti savo peilį ir surengti fechtavimą, ar bėgti, ar greičiau eiti spragėsių į šalia esančią maximą. Praktiškai po 40 sekundžių nuo konflikto pradžios privažiavo ekipažas su 4x policininkais, dar 2 pribėgo iš kitos pusės. Į narkomaną iškarto buvo nutaikyti bent trys taseriai. Deja linksmo pakepinimo vaizdo neišvydau - narkomanas apsikakojo ir numetė peilį.
Policijos operatyvumas maloniai nustebino.
P.S. Skėtis dar nieko, bet vat policijos patikrinimo metu nenorėčiau, kad po mano mašinos priekiniu stiklu (pas mane ten lentyna) gulėtu žiebtuvėlis-pistolėtas :)
P.P.S. Taip pat reali istorija. Sėdi vienas mano pažįstamas patrulinėje mašinoje. Staiga per racija pasigirsta panašūs žodžiai - "Visiems ekipažams, Fabijoniškėse, tokiam tai autobuse žmogus vežasi šautuvą ir taip gąsdina žmonės" :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 18:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
P.S. Skėtis dar nieko, bet vat policijos patikrinimo metu nenorėčiau, kad po mano mašinos priekiniu stiklu (pas mane ten lentyna) gulėtu žiebtuvėlis-pistolėtas :)

Kodėl?.. :-/ Gal gali plačiau?
mahelad rašė:
P.P.S. Taip pat reali istorija. Sėdi vienas mano pažįstamas patrulinėje mašinoje. Staiga per racija pasigirsta panašūs žodžiai - "Visiems ekipažams, Fabijoniškėse, tokiam tai autobuse žmogus vežasi šautuvą ir taip gąsdina žmonės" :)

Nu, tai debilų visur yra... Jeigu viešumoj pistoletą nešiojasi taip, kad aplinkiniai mato, tai leidimas ginklui jam turėtų būt atimtas. Aišku, jei kur Maximoj skverną pakėlus netyčia pasimatys, tai dar nieko, kam nepasitaiko, bet net ir tokiu atveju laisvai galėtų "pakuot".


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 19:31 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Mano jaunystės laikais peilio formos šukos buvo labai populiarios. :E
Turiu net užsilikusių ruošinių. Jeigu yra besidominčių, gal bus norinčių pačiam pasidaryti tokias šukas?
Medžiaga - diuralis, storis 3 mm.


Prikabinti failai:
WP_20180108_18_06_34_Ruosiniai.jpg
WP_20180108_18_06_34_Ruosiniai.jpg [ 618.52 KiB | Peržiūrėta 4280 kartus(ų) ]

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 19:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
kiek susidūręs su plieninėm ir titaninėm šukom, yra reikalų kiekvieną dantį rankom nušveist, kad nedrąskytų plaukų..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 20:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
mahelad rašė:
P.S. Skėtis dar nieko, bet vat policijos patikrinimo metu nenorėčiau, kad po mano mašinos priekiniu stiklu (pas mane ten lentyna) gulėtu žiebtuvėlis-pistolėtas :)

Kodėl?.. :-/ Gal gali plačiau?

Na objektyvaus pagrindo neturiu. Tik stereotipas.
Imho ne visi pareigunai protingi ir sveikų nervų žmonės. Užsirausiu ant nervingo ar kvailo, galiu paturėti dešimtį nemalonių minučių. O ir pats nepasižymiu išsvertu situacijos įvertinimu. Galiu eilinį kartą ką nors nemalonaus leptelėti pareigunui... jau taip buvo, nors visada sau kartoju - šypsokis ir veidmainiškai buk mandagus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 20:15 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
PatikrintaLaiko rašė:
kiek susidūręs su plieninėm ir titaninėm šukom, yra reikalų kiekvieną dantį rankom nušveist, kad nedrąskytų plaukų..

Duralis minkštesnis su juo turėtų būti greičiau.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 21:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
PatikrintaLaiko rašė:
kiek susidūręs su plieninėm ir titaninėm šukom, yra reikalų kiekvieną dantį rankom nušveist, kad nedrąskytų plaukų..

O jeigu kokią valandą šerno kailį pašukuot? Gal dantys pasišveistų? :sceptic:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2018-01-08- 22:06 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
swerfot rašė:
mahelad rašė:
P.S. Skėtis dar nieko, bet vat policijos patikrinimo metu nenorėčiau, kad po mano mašinos priekiniu stiklu (pas mane ten lentyna) gulėtu žiebtuvėlis-pistolėtas :)

Kodėl?.. :-/ Gal gali plačiau?

Na objektyvaus pagrindo neturiu. Tik stereotipas.
Imho ne visi pareigunai protingi ir sveikų nervų žmonės. Užsirausiu ant nervingo ar kvailo, galiu paturėti dešimtį nemalonių minučių. O ir pats nepasižymiu išsvertu situacijos įvertinimu. Galiu eilinį kartą ką nors nemalonaus leptelėti pareigunui... jau taip buvo, nors visada sau kartoju - šypsokis ir veidmainiškai buk mandagus.

A, nu aš tai linkęs laikytis pozicijos, kad pareigūnus reikia gerbti, tol kol neduoda priežasties negerbti ;-) Tai gal dėl to mano ir požiūris į panašias situacijas kitoks.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007