Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Gurmanams

2016-11-28- 23:31

pyfpafz rašė:Man geriau.

Mes irgi "už" (kad tau geriau). Norėtųsi, kad ir mums (būtų geriau).
Pasūdyk lašišos, pakviesk paragaut. Nu ten viskis, cigarai, .. Mes tavo atžvilgiu nusiteikę geranoriškai, nesilaužysim, ilgai įkalbinėt nereikės. Jei viskis geras - tai ir lašišos ne(daug)reikia. Capito?

Re: Gurmanams

2016-11-28- 23:37

Ne nu vopšie... Ir žuvį pasūdyk, ir pakviesk, ir viskio įpilk, ir dar cigarai... Aš irgi taip norėčiau. :drink:

Re: Gurmanams

2016-11-28- 23:38

pyfpafz rašė:Ne nu vopšie... Ir žuvį pasūdyk, ir pakviesk, ir viskio įpilk, ir dar cigarai... Aš irgi taip norėčiau. :)

OK, cigarai mano (kaip tik gavau dėžutę). Nu bet visa kita...

Re: Gurmanams

2016-11-28- 23:43

Visvien nelygu. :/
Iš manys žuvis :fish: ir viskis :drink: , o iš tavys tik cigarai!?
Darom taip, cigarai :joint: ir mergos :titten: i porukam. :jaja:

Re: Gurmanams

2016-11-28- 23:53

pyfpafz rašė:Visvien nelygu. :/
Iš manys žuvis :fish: ir viskis :drink: , o tau tik cigarai.
Darom taip, cigarai :joint: ir mergos :titten: i porukam. :jaja:

Mano amžiuj jau geriau žuvys, nei mergos. Dar geriau - daugiau viskio. Ir porūkom.

Re: Gurmanams

2016-11-29- 8:29

Vincukas rašė:
pyfpafz rašė:Visvien nelygu. :/
Iš manys žuvis :fish: ir viskis :drink: , o tau tik cigarai.
Darom taip, cigarai :joint: ir mergos :titten: i porukam. :jaja:

Mano amžiuj jau geriau žuvys, nei mergos. Dar geriau - daugiau viskio. Ir porūkom.

Rūkymas, kaip žinia, kenkia sveikatai... :ne:

Re: Gurmanams

2016-11-30- 0:31

ramzis rašė:
Vincukas rašė:
pyfpafz rašė:Visvien nelygu. :/
Iš manys žuvis :fish: ir viskis :drink: , o tau tik cigarai.
Darom taip, cigarai :joint: ir mergos :titten: i porukam. :jaja:

Mano amžiuj jau geriau žuvys, nei mergos. Dar geriau - daugiau viskio. Ir porūkom.

Rūkymas, kaip žinia, kenkia sveikatai... :ne:

Netikek ka sako,rukau jau 30 metu ir puikiai jauciuosi :)

Re: Gurmanams

2016-11-30- 0:37

Svajus rašė:Netikek ka sako,rukau jau 30 metu ir puikiai jauciuosi :)

Tikrai taip. Va, žinau vieną tokį sveikuolį — gyvenime nerūkė, alkoholio negėrė, pas mergas nevaikščiojo... Nu ir kas iš to, ir numirė 7 mėnesių...

Re: Gurmanams

2016-11-30- 1:33

Svajus rašė:Netikek ka sako,rukau jau 30 metu ir puikiai jauciuosi :)

Statistika yra keistas mokslas, nes nieko nepasako apie konkretų individą. Bet tendencijas nurodo vienareikšmiškai... Ir jos ne rūkančiųjų naudai - rūkymas apie 10 kartų padidina tikimybę susirgti kvėpavimo takų / plaučių liga. Tai nereiškia, kad nerūkantys neserga, arba, kad, jei rūkai, tai būtinai susirgsi, tai tik reiškia, kad iš 10 sergančių tik 1 yra nerūkantis...
Kasmet iš, maždaug, 1'400'000 Lietuvos vyrų plaučių vėžiu suserga apie 1'200 (86 iš 100'000 arba 0,086%; kitų plaučių ligų procentas didesnis; duomenys iš Wikipedia), iš kurių apie 120 yra nerūkantys, o kiti 1080 rūkantys... Taigi, statistika sako, kad 1'398'800 Lietuvos vyrų pasisekė ir jie šiais metais nesusirgo ar kitais metais nesusirgs plaučių vėžiu, ko visiems rūkantiems ar nerūkantiems ir linkiu :>

Re: Gurmanams

2016-11-30- 12:15

Žuvis, druska, cukrus, laukti... :)
Prikabinti failai
IMG_6071.JPG
IMG_6073.JPG

Re: Gurmanams

2016-11-30- 16:16

O gal žuvis, cukrus, o tada druska ir laukti?

Re: Gurmanams

2016-11-30- 22:19

Jei jau tokie priekabūs tai: žuvis, druska ir cukrus, o tada laukti.

Re: Gurmanams

2016-11-30- 22:46

Druskos matosi kiek. O kiek cukraus?

Re: Gurmanams

2016-11-30- 23:15

Ten viskas kartu.
Aš dedu iš akies... Maždaug ant trijų valgomųjų šaukštų druskos dedu apie porą arbatinių šaukštelių cukraus. Originaliame recepte turėtų būti daugiau, bet man persaldu.
Kiti dar deda, čitrinos, krapų, citrinpipirių, bet man nepatinka, nes permuša žuvies skonį. Krapus ir citriną pripažįstu tik ant sumuštinio.
Šeip jei uždėti dar pertrintų (ne maltų) juodųjų pipirų tai receptas būtų kaip ir baigtas, bet čia dar bus šio recepto pratęsimas... :)

Re: Gurmanams

2016-11-30- 23:30

O man geriau, kai uzberi cukraus truputi, 20 min palaikai ir tada druskos uzverti. Plutele gaunasi pavirsiui.
Atsakymo rašymas