Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-20- 17:32

Andriau, gal velyku savaitgali planuoji Kaune buti?

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-20- 18:42

Edas rašė:Andriau, gal velyku savaitgali planuoji Kaune buti?

Planuoju.Į asmeninį parašyk jei ką sugalvojai :)

Išsiųsta naudojantis GT-P7500 Tapatalk 4 Lt

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 13:43

Kažkas reto ir kažkas naujo. :)
Prikabinti failai
image.jpeg

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 13:46

jei ne paslaptis - kiek odekolonas-kaimas atsiejo pinigu? :)

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 14:50

PatikrintaLaiko rašė:jei ne paslaptis - kiek odekolonas-kaimas atsiejo pinigu? :)


Ne, ne paslaptis, 25 Eur.
Kam klausi? Nori per mane užsisakyti? :)
Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2016-03-30- 15:09. Iš viso redaguota 1 kartą.

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 15:06

Pyfpafzai, vis nerandi normalios putos (nemaišyti su ispanišku panašiu žodžiu). Ką tu su tiek muilo veiki, ką tu su juo muilini?
Burbulus pūti (nemaišyt)? :O
Beje, o kaip sekasi peiliukus galąsti? Pas mani jau viedrukas peilukų suskaupė - paaštrintum?
:hi:

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 15:22

jei pyfpafz neduokdie atsisakytų pagelbėt draugui gali jebejui prigriebt pilnai funkcionuojantį britvučių galandimo automatą, kurį turėjo kiekvienas amerikiečių kareivis pirmo pasaulinio karo metais:
sharpenerpullcord3a.jpg

britvutę uždarai į dėžutę, už šniuriuro truktelni, britvute ratais prasimaskatuoja per akmenukus ir vėl aštri :ok:
XD

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 15:36

Vincukas rašė:Pyfpafzai, vis nerandi normalios putos (nemaišyti su ispanišku panašiu žodžiu). Ką tu su tiek muilo veiki, ką tu su juo muilini?
Burbulus pūti (nemaišyt)? :O
Beje, o kaip sekasi peiliukus galąsti? Pas mani jau viedrukas peilukų suskaupė - paaštrintum?
:hi:


Tai, kad kaip ir radau, visi fotkinami muilai LPL.
Darom barterį, aš tau peiliukus aštrinu, o tu tuo momentu už manį po teismus vaikštai. :)

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 15:59

pyfpafz rašė:Darom barterį, aš tau peiliukus aštrinu, o tu tuo momentu už manį po teismus vaikštai. :)

Per geras barteris. Net nesitikėjau. Galvojau, kad pasiūlysi : "... o tu tuo momentu už manį po teismus vaikštai keliais."
Tai jau ne, su tokiu tavo perdos niu pasiūlymu sutikt negaliu. ;)
Jau aš geriau, patartas draugo, paieškosiu jebėjui ir įsigysiu britkutių šniūrkavimo per akmenis pūškutį.
Paskutinį kartą redagavo Vincukas 2016-03-30- 16:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 16:10

Vincukas rašė:Galvojau, kad pasiūlysi : "... o tu tuo momentu už manį po teismus vaikštai keliais."


Krentu ir voliojuos. XD :liuks2:
Jei rimtai tai šiuolaikinės britvutės per minkštos pakartotiniam aštrininimui, senosios buvo storesnės, kietesnės ir manau, kad iš kitokio metalo nes linkusios rūdyti.
Turiu keletą skirtingų senų tai buvo su kuom palyginti.
Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2016-03-30- 23:16. Iš viso redaguota 1 kartą.

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 16:40

PatikrintaLaiko rašė:jei pyfpafz neduokdie atsisakytų pagelbėt draugui gali jebejui prigriebt pilnai funkcionuojantį britvučių galandimo automatą, kurį turėjo kiekvienas amerikiečių kareivis pirmo pasaulinio karo metais:
britvutę uždarai į dėžutę, už šniuriuro truktelni, britvute ratais prasimaskatuoja per akmenukus ir vėl aštri :ok:
XD

Andriau, gal tavo ? Gal tarnavai amerikiečių kareiviu (ar kokiu prancūzų svetimšaliu) ?? :O

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 17:01

Vincukas rašė: Andriau, gal tavo ? Gal tarnavai amerikiečių kareiviu (ar kokiu prancūzų svetimšaliu) ?? :O

drūnys man byra iš pūčkorėlio už piršto patraukus (kartais nereikia ir traukt - po Velykų ypač), akis migla kartais užtraukia ir atmintis šlubuot pradeda.. vakar daktaras rentgeną žiūrėdamas sakė tarpai tarp sąnarių labai maži, neužilgo medinis buratinas būsiu, NU BET NE ANT TIEK AŠ SENAS :D

Re: Skutimosi priemonės

2016-03-30- 17:15

Gamino tokius aštrinimo agregatus ir Europoje ir Tarybų Sąjungoje. Maždaug iki XX a. vidurio.

Re: Skutimosi priemonės

2016-04-02- 10:58

Duane Dwyer Custom SNG

Re: Skutimosi priemonės

2016-04-02- 11:04

loki rašė:Duane Dwyer Custom SNG

Na, ir kuriuos plaukus geriausiai skuta ? :cool-down:
Atsakymo rašymas