Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Daug padaryta. Naudota įranga

2011-01-06- 11:34

Daug padaryta. Naudota įranga ir technologijos daro įspūdį.
Dabar laikas kurti autorinį, savitą dizainą, siekti išskirtinumo.
Ką reiškia logotipas TRC?
Sėkmės

Ir man išjart atrodė, kad

2011-01-06- 14:49

Ir man išjart atrodė, kad Spyderkkai :)
ypač nedidelėje nuotraukoje. Bendrai , tai šaunūs "militaristai" :)

Gražu ir įdomu, bet ateičiai

2011-01-06- 21:11

Gražu ir įdomu, bet ateičiai noriu palinkėt nedaryt skylių fiksedų geležtėse. Praktinę ir teigiamą jų naudą surast kažkaip sudėtinga, o neigiama akivaizdi - ženkliai silpnėja geležtės atsparumas, ypač šoninėm apkrovom. Visumoj man tikrai patiko. Patiko bendra tendencija ir tam tikros sveikos ambicijos. Šaunuolis. :)

asmenis nuleidziu su

2011-01-06- 21:19

asmenis nuleidziu su www.radiusmaster.com.au/ grudinau kaip ir priklauso, vyniojau i spec folija, atausinta tarp aliuminio ploksciu. poto azotas, atleidimas.kietumas 60-61hrc. pabandysiu geresniu nuotrauku padaryti

Girez rašė: Daug padaryta.

2011-01-06- 21:27

Girez rašė:Daug padaryta. Naudota įranga ir technologijos daro įspūdį.
Dabar laikas kurti autorinį, savitą dizainą, siekti išskirtinumo.
Ką reiškia logotipas TRC?
Sėkmės


TRC tai mano trumpinta pavarde Tricius.Del autorino dizaino tai netaip lengva kaska visiskai savo sugalvoti,o jai tanto ar spyderko skyle tai ne reiskia kad kopija.Savas ir tobulas dizainas tik su laiku ir patirtimi ateina ,viskas savo laiku

Na svarbu ,kad darant malonei

2011-01-06- 21:51

Na svarbu ,kad darant malonei praleidot laiką,gerai eksplotuojas,o kad y ką nors panašūs,tai čia mažiausia bėda. Tai mano asmeninė nuomonė.

Grinderio nuorodoje neradau

2011-01-06- 22:12

Grinderio nuorodoje neradau jo kainos. Jei ne paslaptis, kiek už jį mokėjai, kaip užsisakei?

Gal gali plačiau papasakoti

2011-01-06- 22:15

Gal gali plačiau papasakoti apie tą grinderį, gal pastebėjai įdingų defektų? Atsakyma rašyk į šitą temą Gamybos įranga, įrankiai

Atrodo šitas

2011-01-06- 22:41

Atrodo šitas http://www.trick-tools.com/Grinding_San ... Master.htm tik gal tikrai į kitą temą reik perkelt.

"Savas ir tobulas dizainas

2011-01-06- 22:46

"Savas ir tobulas dizainas tik su laiku ir patirtimi ateina, viskas savo laiku"

Teisingas požiūris, pritariu. O grinderis - geras!
Ir logotipas geras.
Sėkmės darbuojantis; klientų, norinčių isigyti TRC bus.

Toliau kas dėl grinderio

2011-01-06- 22:49

Toliau kas dėl grinderio rašom į Gamybos įranga, įrankiai.

Siaip labai idomi tema

2011-01-06- 23:08

Siaip labai idomi tema vystosi del autorinių teisių ir plagijato. Kokios yra ar turi būti ribos ir pan. ir ar yra apskritai buvę bylinėjimosi atvejų :)
Gerai atlikti išpažiūros peiliai :)

Girez rašė: "Savas ir tobulas

2011-01-06- 23:08

Girez rašė:"Savas ir tobulas dizainas tik su laiku ir patirtimi ateina, viskas savo laiku"

Teisingas požiūris, pritariu. O grinderis - geras!
Ir logotipas geras.
Sėkmės darbuojantis; klientų, norinčių isigyti TRC bus.

aciu

andrius rašė: turiu labai

2011-01-07- 4:37

andrius rašė:turiu labai daug :) Aciu kad pastebejot

Labai įdomūs peiliai. Norėtųsi pamatyti kuo daugiau nuotraukų, kuo įvairiasniais kampais.

Matau, kad dedate sumažintas nuotraukas. Būtų šaunu pamatyti ir pilno dydžio. Jeigu kyla problemų įkeliant nemažintas ir t.t. nuotraukas į forumą - prašom kreiptis. Forume yra skyrius eksperimentam, galite išbandyti esamas galimybes ir pasirinkti tinkamiausią savo poreikiam. Esu tikras, kad kolegos pagelbės susigaudyt ;)

Peiliai tikrai atrodo

2011-01-07- 9:57

Peiliai tikrai atrodo puikiai.) Dėl skylės geležtėje praktinės pusės, pilnai pritariu kolegoms.
Atsakymo rašymas