Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-08- 23:44

Laba diena, nelabai ką suprantu apie peilius, tačiau prisireikė įsigyti. Norėčiau sižinoti, ka manote apie šį peilį: http://www.army-shop.lt/lt/peiliai-ir-i ... juklu.html Ar jis ko nors vertas, ar geriau nesirinkti jo ? Reikmė būtų tiesiog gan dažnas naudojimas gamtoje stovyklaujant. Ačiū iš anksto už atsakymą. :)

Re: Dėl peilio pirkimo

2015-06-09- 0:12

Stovyklavimui gamtoje - rinkis bet kurį iš Mora peilių. Jie kainuoja panašiai ir tinkami praktiškam naudojimui.
Nes tavo pasirinktas tinka nebent tik tam, kad "akis džiugintu".

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 0:42

Ką darai stovyklaudamas? Malkoms naudok kirvį. kaip ištisinį peilį rinkis morą, tikrai geresnio už nedidelę kainą nerasi. nerūdijantis gal sunkiau galąst bus, bet nereiks saugot nuo drėgmės. kaip papildomą peiliuką visuomet turiu victorinox, yra jame ir konservų atidarytuvas, kamščiatraukis, iš bėdos panaudosi kaip atsuktuvą ir nereiks gadint moros beatidarinėjant skardines. abiems peiliukams turėtų užtekt 30 eurų ir bus tikrai ne veltui išmesti pinigai

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 8:48

Victorinox pailiuką jau turiu, tik kartais prireikia ilgesnės geležtės peilio. Ačiū už patarimą, pasižiūrėsiu ką nors iš Mora peilių :)

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 15:55

O ar būtų Lietuvoje kur įsigyti butent tokio stiliaus peilį koks yra toje nuorodoje, kad jis ne tik atrodytu gražiai, bet ir būtų geras naudojimui ? :)

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 16:46

Nurodytas peilis yra kažkokio karinio prototipas, ir vienintelis dalykas į šį panašus man, kurį galima būtų gyvai apžiūrėti būtų survival.lt http://www.survival.lt/index.php?main_p ... cts_id=663 arba ka-bar USMC, bet šiaip tokie ale kariniai peiliai stovyklavimui nelabai patogūs, jei iš viso kam nors jie patogūs.

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 18:28

patogūs. patogūs filme mojuoti.

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 19:20

cyber rašė:O ar būtų Lietuvoje kur įsigyti butent tokio stiliaus peilį koks yra toje nuorodoje, kad jis ne tik atrodytu gražiai, bet ir būtų geras naudojimui ? :)

Įmanoma, tik gal ne tokį baisų XD . Jei biudžetas leis. :)

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 19:30

Banginis rašė:patogūs. patogūs filme mojuoti.

Kabaras stovyklavimui visai patogus.
http://aic.lt/peilis-kabar-mark-i/peili ... _2926.html
Ant "sofkutės" ne XD , ne super plienas, masine gamyba, bla bla bla.. :E

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 22:12

Na, atrodo jie bent man gana gražiai :) esu laikęs tokio stiliaus, į ranką limpa smagiai :) tik tiek, kad nėra pigūs kiek žiūrėjau :/

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 22:15

Beje, žiūrėjau būtent tą peilį šiandien gyvai, gaila nelabai ką nusimanau :/ ko gero reikės pradžiai Mora nusipirkt :) tik šių peilių stilius man labai gražus :)

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 22:47

cyber rašė:Beje, žiūrėjau būtent tą peilį šiandien gyvai, gaila nelabai ką nusimanau :/ ko gero reikės pradžiai Mora nusipirkt :) tik šių peilių stilius man labai gražus :)

Čia veikia dviejų trečiųjų dėsnis: gražus, praktiškas, pigus — išsirink 2.
Mora niekada nebuvo gražūs, bet turbūt nėra Pasauly kito peilio, kuris galėtų pasiūlyt geresnį kainos ir praktiškumo santykį.

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 23:02

cyber rašė:tik šių peilių stilius man labai gražus :)


Mažink "Rembo" peržiūrų skaičių...;)

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 23:07

GAdas rašė:
cyber rašė:tik šių peilių stilius man labai gražus :)


Mažink "Rembo" peržiūrų skaičių...;)

Kaip kompensaciją didink Korkodilo - dandžio peržiūrų skaičiukus ! :E

Re: Dėl peilio stovyklavimui

2015-06-09- 23:17

O kur taviškis?

Atsakymo rašymas