Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-25- 0:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Igoris rašė:
Kai Kreditas su Debetu nesueina, būna nekas. Ypač aštriai tai pasireiškia mėnesio pabaigoje (Vincuk ;) ). Pries 7 metus pirkau 32 colių "zombojaščiką", tai atrodė per akis žiūrėt iš 2,5 m. atstumo. Dabar tikrai pirkčiau didesnės istrižainės dėžę, gal net didesnę, nei 42 colių. Nors pastaruoju metu TV žiūriu vis rečiau.

Va-va: 32 coliai - fignia ! Darbe, ant stalo, laikau kompą, tai jo įstrižainė 27 coliai - žiūrisi normaliai ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-25- 1:09 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 662
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Vincukas rašė:
Igoris rašė:
Kai Kreditas su Debetu nesueina, būna nekas. Ypač aštriai tai pasireiškia mėnesio pabaigoje (Vincuk ;) ). Pries 7 metus pirkau 32 colių "zombojaščiką", tai atrodė per akis žiūrėt iš 2,5 m. atstumo. Dabar tikrai pirkčiau didesnės istrižainės dėžę, gal net didesnę, nei 42 colių. Nors pastaruoju metu TV žiūriu vis rečiau.

Va-va: 32 coliai - fignia ! Darbe, ant stalo, laikau kompą, tai jo įstrižainė 27 coliai - žiūrisi normaliai ;)

Taip ir maniau, kad nepasikuklinsi.
Kiba Mac-as darbe ant stalo ?
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Macintosh
Kitaip kompo įstrižainės nelabai įsivaizduoju. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-25- 7:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Vincukas rašė:
Na, aš iš principo manau, kad reikalingas geras media grotuvas, nes joks telikas nededa į save gero grotuvo. Be to su grotuvo pulteliu gali naudotis neblogom funkcijom. Ir, aišku, geras stiprintuvas ir kolonėlės. Ar tau ir teliko garso užtenka ??? :O


Namo parsirandu-darbus baigiu 17-18 val, panašiu laiku parsiranda ir šeima, vaikui teliko daug neleidžiam (max vieną multiką), o kadangi neleidžiam jam tai ir patys nežiūrim, pats filmą kokį galiu prisėsti pažiūrėti ne ankščiau 22 val.
Ryšium su tuom kas paminėta man teliko garso net perdaug :)
Iš principo manau, kad diena praleista prie teliko kaip ir diena po gerų išgertuvių yra beprasmė ir tiesiog išbraukta iš gyvenimo.
Aš labiau pailsiu dieną praleidęs kokioj lašišų žvejyboj nei prie zombadėžės, tik gaila sezonas dabar baigėsi.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-25- 10:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
PP:
Na ir aš panašiai, tik skirtumas, kad ženklią dalį šeimos namo pargabent ant kupros tenka man.
Kol vaikai nemiega, teliko nežiūrim, nebent kokį ten sportą ar žinias viena akim.
O kai vaikai nueina miegot, susistumiam, kokį nors filmuką.
Vaikai miega apie 15 metrų nuo teliko. Kryptis - į kairę ir į viršų. Garsą izoliuoja perdanga ir durys.
Geras garsas - nebūtinai garsus, bet be jo liūdna žiūrėt, pojūčiai ne tie.
IG:
Ne, ne macas - va šitas:
http://www.it5.lt/dell-xps-one-27-touch ... b-ram.html
Ieškojau gero kompo, kad nebūtų "jaščikas" ir kad susilenktų - jei prie stalo pasisodini žmogų, kad, nulenkus moniką, galėtum normaliai bendrauti. Prieš tai naudojau 18 colių nautą. Aišku, pokytis esmingas, bet kompą pastūmus, šiek tiek toliau - nieko dramatiško, akys niekur nebėgioja.
:hi:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-10-25- 11:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-02-13- 12:27
Pranešimai: 25
Miestas: Rokiškis
Dėkui už patarimus. O kaip ten dėl dažnio? 200, 400, 700 net 800 Hz. Čia normalųs skaičiai ar eilinis reklaminis triukas, nes kažkur skaičiau, kad didesnio dažnio nei 240 Hz nėra ( http://www.manonamai.lt/praktiniai-pata ... d=63375704 ). Kaip sužinoti tikrą vaizdo atnaujinimo dažnį?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Renkuosi televizorių
StandartinėParašytas: 2014-11-19- 14:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-02-13- 12:27
Pranešimai: 25
Miestas: Rokiškis
Na va, paieškos ir apmastymai dėl pasirinkimo bagti. Vis tik galutinis sprendimas - 47" LG. Iš pradžių iš Avitelos buvau nusipirkęs 42", bet parsivežiau namo pastačiau į vietą ir ... ne kažką, mažokas. Vis tik apsvarsčiau. kad žinias ar kokį realybės šou žmona gali ir per virtuvinį teliką pažiūrėti, tad norint "normaliai" pažiūrėti HD arba 3D filmus, reikėtų didesnės istrižainės, taigi nuvežiau ta 42" į Avitelą ir pasikeičiau į 47". Kabelinės vaizdas per 42" ar per 47" neįpatingai skiriasi, bet va 3D per didesnį žymiai maloniau žiūrėti. Net HD, DVD ir BR ripai visai neblogai žiūrisi. Taigi išvada: jei planuoji žiūrėti tik kabelinę, tai taupumo sumetimais užtenka ir mažesnės įstrižainės, bet jei planuoji žiūrėt kai ką įdomesnio manau reikėtų rinktis didesnį. Tai tiek.
Beje dėkui Pyfpafz už pagalbą, su tuo žmogum buvau susisiekęs, tad apie mano pasirinktą variantą jis nieko blogo nepasakė, o ir apie pirkimą iš Avitelos irgi neblogai atsiliepė telikų kainos ten visai neblogos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007