Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 22:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 17:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Nebūtina būt labai dideliu patriotu ar prie žemės prisirišusiu ūkininku, kad turėtum priežastį kovot. Užtenka turėt stuburą — kodėl turėčiau bėgt iš savo šalies dėl kažkokių barbarų? Ir visiškai nesvarbu kokia ta mūsų karinė galia, kad bet kokiu atveju būsim nušluoti labai greitai. Kaip sakiau, yra tik 2 variantai: turėt dėl ko gyvent arba už kažką numirt. Vienu atveju bėgsi, kitu atveju kovosi. Ir tai yra grynai žmogaus asmeninis pasirinkimas, nei vienas variantas nėra nei gėdingas nei smerktinas. Na... Išskyrus tą, kai bėga, nors neturi dėl ko gyventi — tai jau gėda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 18:36 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Swerfot, teisingai pasakei, reikia turėti dėl ko čia kovoti...

Sent from my HTC One using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: WTF karo atveju!?
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 19:42 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
GAdas rašė:
Evakuociausi nieko nelaukdamas ir dabar čia ne visai savo noru, o jei būtų karo stovis turėčiau kozirį rankose ir niekas manęs nenulaikytu, - aš kosmopolitas, globalistas, ne ūkininkas ir žemė manęs nė kiek nelaiko, man namai ten, kur man gera ir laisva gyventi.

Sent from my HTC One using Tapatalk


Šlepetes po lova dėl viso pikto palik XD . Kai baigsis karas, parvažiuosi, išrinksim tave LR Prezidentu, GAdai. Precedentą jau turim. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 21:18 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Kaip sakiau, yra tik 2 variantai: turėt dėl ko gyvent arba už kažką numirt. Vienu atveju bėgsi, kitu atveju kovosi. Ir tai yra grynai žmogaus asmeninis pasirinkimas, nei vienas variantas nėra nei gėdingas nei smerktinas. Na... Išskyrus tą, kai bėga, nors neturi dėl ko gyventi — tai jau gėda.

Gyvenimo vertė - klausimas filosofinis ir man artimesnė kitokia šio klausimo traktuotė: jeigu savo gyvenime neturi vardan ko numirti, tuomet ko vertas tavo gyvenimas?
Čia į temą:


O dėl karo, tai taip ir likau nesupratęs kas su kuo čia Lietuvoje šiais laikais galėtų kariauti? 8(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 21:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Gyvenimo vertė - klausimas filosofinis ir man artimesnė kitokia šio klausimo traktuotė: jeigu savo gyvenime neturi vardan ko numirti, tuomet ko vertas tavo gyvenimas?

Mano mintis buvo tokia, kad kai kuriais atvejais tu esi labiau naudingas ir reikalingas gyvas, nors ir pabėgęs (pvz. pabėgi kartu su šeima, kurią reikia išlaikyti). Kaip kai kas anksčiau sakė, reikia paklausti savęs, ar tikrai mano misija šiam Pasauly tokia jau svarbi ir reikšminga, kad bėgčiau gelbėdamas savo gyvybę? O galų gale, paskui gali ir nebelikt kur bėgt. Čia tinka sena frazė: "Žmonės, kurie yra pasiryžę paaukot laisvę dėl saugumo, yra neverti nei vieno, nei kito, ir galų gale praras abu."

_Vladas_ rašė:
O dėl karo, tai taip ir likau nesupratęs kas su kuo čia Lietuvoje šiais laikais galėtų kariauti? 8(

Kaip suprantu, čia dėl Putlerio invazijos žmonės baiminasi.


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2014-03-16- 22:14. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 21:32 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Rasa Juknevičienė ruošiasi kariauti su Rusija. Kažkur skaičiau jos sapaliones, kad mažai pinigų skiriam ginklavimuisi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 22:14 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Kaip suprantu, čia dėl Putlerio invazijos žmonės baiminasi.

Aš tai dėl ateivių invazijos labiau pergyvenu. :E

ramanc rašė:
Kažkur skaičiau jos sapaliones, kad mažai pinigų skiriam ginklavimuisi.

Pagal Lietuvos sutartį su NATO armijai turėtų būti skiriama 2% biudžeto lėšų, o faktiškai skiriama mažiau 1%, tad ex-ministrės raginimus vykdyti Lietuvos prisiimtus tarptautinius įsipareigojimus "ruošimusi kariauti su Rusija" nepavadinčiau.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-16- 23:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Ruoštis galimiem konfliktam galima (ir reikia) įvairiais būdais. Tai labai plati tema.

Kas liečia apsisprendimą likt čia ir gintis ar pabėgt - tai kiekvieno asmeninis reikalas. Aš sau tokio klausimo nekeliu. Čia mano šeima, mano draugai, mano namai. Čia aš jaučiuosi laimingas ir savo vietoj. Ir pasirinkimo variantai čia labai paprasti - likt ir daryt viską, kad išliktų tai, kas man brangu. Arba pabėgt ir pasikart iš gėdos.

Nesmerkiu tų, kurie išvažiuotų. Tai jų pasirinkimas su kurio pasėkmėm jiem teks gyvent visą likusį gyvenimą. Kiekvienas turi savo priežastis ir aplinkybes.
Žiūrint pragmatiškai - geriau, kad nenorintys ar negalintys kovot, konflikto metu paliktų šalį. Taip sumažindami potencialių kolaborantų ir išdavikų skaičių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 0:38 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Aš eilinįkart įsitikinu, kad pas mus valdžioje, o per ją ir žiniasklaidoje, per daug isterijos, desperacijos, bereikalingų tauškalų ir pliurpalų, ne padedančių, o kenkiančių žmonėms. Bereikalingai žmonės gasdinami šiuo metu ir priešinami mūsų visuomenėje. Tai gynybai nei kiek nepadeda ir nepadės, manau. Pvz aš asmeniškai 80proc esu įsitikinęs, kad jei neduokdie Lietuvai ir teks kariaut artimiausių kokių 50m bėgyje, tai nebus Rusija. Bet čia tik mano nuomonė :) P.s. Ir ačiū Dievui. Vladai, kad pas mus kariuomenei dar neskyrė 2proc BVP - jei būtų skyrę, tai minų traleriams būtume išleidę ne 300milijonų, o 30milijardų, galetume jais sustatytais į eilę pėsčiom iki Švedijos nueit. (o gal toks užmanymas ir yra, kad kojų nesušlapt) :D Aš nežinau, kas pas mus vyksta, bet jūrininkų lobistai visai saiką ir gėdos jausmą pametė XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 13:41 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ir politikai ruošiasi kariaut:


Prikabinti failai:
Priesaika.jpg
Priesaika.jpg [ 227.6 KiB | Peržiūrėta 4277 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 14:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Ir politikai ruošiasi kariaut:


Taaaip, ypač gražulis.:) :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 15:57 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kažkiek į temą. VSD Grėsmių Nacionaliniam Saugumui Vertinimas (2014): http://www.vsd.lt/Files/Documents/63530 ... 220000.pdf


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 22:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
partizaninis karas :cowboy:


Jis buvo įmanomas tais laikais kai nebuvo tokių tachnologijų kaip dabar.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 22:54 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Banginis rašė:
partizaninis karas :cowboy:


Jis buvo įmanomas tais laikais kai nebuvo tokių tachnologijų kaip dabar.


Jis įmanomas ir dabar. Nes tai vienintelis veiksmingas kariavimo būdas, kad nelieka reguliarios (ir tinkamai aprūpintos) kariuomenės. Tiesiog iš miškų ir pelkynų veiksmas persikėlė į urbanizuotas vietoves. Su nedidelėm išimtim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-03-17- 23:11 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:
Banginis rašė:
partizaninis karas :cowboy:


Jis buvo įmanomas tais laikais kai nebuvo tokių tachnologijų kaip dabar.

Čia tu tikriausiai pigių skrydžių bendroves turėjai galvoj XD Ale žiūriu kiek drąsių žmonių pas mus esama, užtenka tik šiek tiek propagandos išgirsti ir puolam ieškoti būdų kaip savo subines išgelbėti :bravo: Tikra didvyrių žemė, vieni mižniai, bailiai ir išdavikai, tokius šaudyti reikėtų vien už ketinimus dezertyruoti XD
P.S. tik prašau neįsižeiti, aš čia be pykčio, tik su gailesčiu :(

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 30 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007