Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-06-23- 16:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia kaupiami ir aptariami naujokų dažnai užduodami klausimai, atsakymų į kuriuos nėra bendrame DUKNaujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-12-09- 5:30 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-01-08- 9:58
Pranešimai: 217
Miestas: Vilnius
1. Bendros nuostatos

        1.1 Diskusijų forumai yra virtuali peilių mėgėjų susibūrimo vieta.

        1.2 Forumų veikloje gali dalyvauti kiekvienas asmuo, jeigu jis užsiregistravo svetainėje ir  savo elgesiu nepažeidžia šių taisyklių.

        1.3 Peilininkų asociacijos svetainė yra visiškai apolitiška, todėl ir Diskusijų forumai grindžiami tik demokratijos principais ir nepropaguoja jokios kitos ideologijos.

        1.4 Svetainės administracija negarantuoja visos forumuose pateiktos informacijos teisingumo.

        1.5 Tvarką forumuose  palaiko administracija ir moderatoriai.

        1.6 Svetainės administracija pasilieka teisę keisti taisykles.

2. Administracija

        2.1 Administracija - tai vienintelė valdžia svetainėje. Jos sprendimai tvarkant svetainę yra lemiami ir neapskundžiami.

        2.2 Administracijos nariu galima tapti aktyviai dalyvaujant svetainės plėtros procese, rašant straipsnius, rengiant įvairius projektus ir t.t. Sprendimą keisti administracijos narių skaičių ir sudėtį priima pati administracija.

        2.3 Administracija neprisiima atsakomybės už svetainės dalyvių pasisakymus forume, komentaruose, straipsnių skyrelyje ar kitose svetainės vietose, tačiau pasilieka teisę redaguoti ar trinti bet kokią narių paskelbtą informaciją, stabdyti arba nutraukti diskusijas, o taip pat šiose taisyklėse numatyta tvarka apriboti ar panaikinti narių teises.

        2.4 Administracijos nariai, suvokdami savo išskirtinę padėtį ir teises kitų svetainės narių atžvilgiu, savo veikloje turi vadovautis žmoniškumo, nuosaikumo ir protingumo principais, tačiau taip pat privalo nedelsiant ir principingai reaguoti į bet kokius piktybinius išpuolius, kurių tikslas yra kelti sumaištį svetainėje, laužyti jos taisykles ir nusistovėjusias elgesio normas.

3. Nariai

        3.1 Svetainėje registruotis gali bet kuris asmuo. Vienas asmuo gali registruotis tik vienu vardu.

        3.2 Prisijungimo prie svetainės vardas, kurį susikuria narys, negali būti tiesiogiai susijęs arba asocijuotis su necenzūriniais žodžiais, įžeidimais, dabartiniais laikais realiai egzistuojančių kitų žmonių asmenvardžiais ar pan. Jei administracija nusprendžia, kad nario vardas yra netinkamas, narys įpareigojamas jį pasikeisti. Tos pačios normos taikomos ir portretams-avatarams, parašams ar kitiems asmenį identifikuojantiems elementams.

        3.3 Visi nariai turi teisę siūlyti svetainei publikuoti savo darbus, kitą jų turimą medžiagą ar jiems žinomą informaciją apie peilius, jų gamintojus, pardavėjus, kolekcionierius ar naudotojus: vaizdo ir garso įrašus, nuotraukas, nuorodas ir t.t. Nariai taip pat gali siūlyti svetainei anksčiau pateiktų savo darbų pataisymus ar naujus variantus.

        3.4 Visi nariai turi teisę forumų skyriuje "Turgelis" skelbti apie privačiai parduodamus, mainomus ar ieškomus įsigyti peilius bei išimtinais atvejais (administracijai leidus) - kitokius daiktus. Detali skelbimų šiame skyriuje tvarka  nurodyta "Turgelio taisyklėse", kurios patalpintos "Turgelio" forume.

        3.5 Nariai gali dalyvauti arba prašytis priimami į įvairias sistemas ar klubus svetainėje: pvz. klubą „Plieno ašmenys“ ir pan.

        3.6 Administracija pasilieka teisę, jei manys tai esant reikalinga, ištrinti neaktyvių svetainės vartotojų, kurie ilgą laiką nebesilankė svetainėje, registracijos duomenis.

        3.7 Svetainė saugo narių konfidencialumą ir niekada, išskyrus įstatymuose numatytus atvejus, neperduos jos narių asmeninės informacijos, pateiktos ar užfiksuotos registracijos metu, kuri neskelbiama viešai, trečiajai šaliai.

4. Informacija

        4.1 Teisės į visą svetainėje esančią informaciją priklauso svetainės administracijai. Informacijos autoriams tenka atsakomybė už jos teisingumą bei patikimumą, o taip pat jiems tenka visa kita su tos informacijos skelbimu susijusi atsakomybė.

        4.2 Svetainės narių pasiūlytus darbus ar kitą medžiagą peržiūri administracijos nariai ir patalpina svetainėje, jei tokių darbų ar medžiagos skelbimas nepažeidžia šių taisyklių ar Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės aktų. Pasiūlydami savo straipsnius ar kitus savo kūrinius svetainei, jų autoriai:

        4.2.1 suteikia svetainei teisę skelbti tuos jų kūrinius, nurodant autoriaus slapyvardį ar pavardę;

        4.2.2 sutinka su tuo, kad tie kūriniai būtų redaguojami, jeigu juose esanti informacija pažeidžia svetainės taisykles ir/arba Lietuvos Respublikoje galiojančius tesės aktus;

        4.2.3 sutinka su tuo, kad tie kūriniai gali būti redaguojami, jeigu juose pateikiama klaidinga informacija arba ji pateikiama netaisyklingai;

        4.2.4 patvirtina, kad teisę skelbti kūrinius suteikia savanoriškai, be materialaus atlygio, ir šios teisės suteikimo fakto negalės pakeisti jokios ateityje iškilsiančios aplinkybės, išskyrus Lietuvos Respublikoje galiojančių teisės aktų pakeitimus.

        4.3 Administracija gali atsisakyti publikuoti bet kokį darbą ar kitą informaciją, o taip pat gali pašalinti svetainėje jau paskelbtą darbą ar kitą informaciją, jei nuspręs, kad ji yra menkavertė, neatitinka svetainės tematikos, standartų ar kitų administracijos iškeltų kriterijų.

        4.4 Svetainėje tarpusavyje bendraujama ir informacija skelbiama lietuvių kalba. Išimtys suteikiamos tik pavadinimams, asmenvardžiams ir citatoms. Jeigu straipsnio, žinutės, komentaro, pranešimo ar kitokios informacijos autorius pateikia citatą užsienio kalba, jis privalo greta pateikti ir vertimą į lietuvių kalbą. Administracija gali paskirti specialias atskiras svetainės vietas bendravimui užsienio kalbomis.

        4.5 Jeigu svetainės narių viešai paskelbta faktinė informacija sukelia abejonių dėl jos tikrumo ar patikimumo, administracijai ar kitiems svetainės nariams pareikalavus informacijos skelbėjas privalo nurodyti tos informacijos šaltinį.

5. Draudžiami veiksmai

         5.1. Svetainėje draudžiama skelbti straipsnius, žinutes, pasisakymus, pranešimus, komentarus ar bet kokią kitą tekstinę, vaizdinę, garso, grafinę ar kitokią informaciją, kuri:

         5.1.1 pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus, kitus Lietuvos Respublikos teritorijoje galiojančius teisės aktus bei tarptautinius susitarimus arba kursto juos pažeisti;

         5.1.2 yra pornografinio pobūdžio, reklamuojanti seksualines paslaugas, kvaišalų vartojimą ar platinimą; 

         5.1.3 yra necenzūrinė, prieštarauja moralės normoms, geram tonui ir visuotinai priimtoms etiketo (interneto etiketo) taisyklėms; 

         5.1.4 skatina ar kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę ar kitokią neapykantą; 

         5.1.5 yra grasinamo pobūdžio, asmeniškai ar bendrai įžeidžia svetainės narius ar trečiuosius asmenis, juos šmeižia, žemina jų garbę ir orumą; 

         5.1.6 pažeidžia bet kurio asmens privatumą arba jei tokios informacijos paskelbimas gali tam asmeniui pakenkti;

         5.1.7 pateikiama kaip istoriniai ar faktiniai duomenys, tačiau yra išgalvota, melaginga, iškreipta arba klaidinanti, o informacijos skelbėjas tuo pat metu aiškiai neperspėja apie tokį informacijos pobūdį ir negali nurodyti šaltinio, kuriuo remdamasis jis paskelbė tą informaciją. 

         5.2 Svetainės forume bei kitose svetainės interaktyvaus bendravimo skiltyse draudžiama:

         5.2.1 temų pavadinimuose ir pačiose žinutėse naudoti vien didžiąsias raides; 

         5.2.2 iš naujo kurti temas, kurios jau egzistuoja, arba tą pačią temą pradėti keliuose skyriuose;

         5.2.3 kurti temas skyriuose, skirtuose kitai tematikai; 

         5.2.4 kurti bereikšmes ir beprasmes temas, o taip pat naujų temų pavadinimus formuluoti abstrakčiai arba taip, jog iš jų nebūtų įmanoma suprasti, apie ką tose temose diskutuojama; 

         5.2.5 skelbti žinutes, nesusijusias su tema ar vykstančiomis diskusijomis;

         5.2.6 tą pačią žinutę skelbti daug kartų; 

         5.2.7 dalykinėse diskusijose periodiškai skelbti trumpas ir neargumentuotas, vos iš kelių žodžių ar vien iš "šypsenėlių" susidedančias žinutes, neturinčias jokios naudos tų diskusijų plėtojimui;

         5.2.8 viešas diskusijas paversti asmeninių santykių aiškinimosi vieta arba tam provokuoti kitus diskusijų dalyvius;

          5.2.9 nuolatos vartoti žargoną, grubius išsireiškimus ar palyginimus, itin netaisyklingą kalbą ar rašybą. 

          5.3 Svetainėje, nesuderinus su administracija, griežtai draudžiama bet kokia forma skelbti komercinio pobūdžio informaciją, kurią skelbdamas, jos autorius siekia materialinės ar kitokios naudos sau arba su juo susijusiems asmenims arba organizacijoms. Išimtis taikoma tik asmeninio pobūdžio komerciniams skelbimams tam skirtame forumo skyriuje "Turgelis".

          5.4 Svetainėje griežtai draudžiama skelbti bet kokio pobūdžio politinę ir religinę agitaciją ar propagandą.

          5.5 Kiekvienas svetainės narys gali administraciją informuoti apie netinkamą kitų narių veiklą, pažeidžiančią šiuos draudimus ar taisykles apskritai.

6. Nuobaudos ir poveikio priemonės

        6.1. Nuobaudas nariams už taisyklių pažeidimus ir kitą svetainės interesams prieštaraujantį elgesį skiria svetainės administracija. Numatytos tokios nuobaudos ir poveikio priemonės - oficialus įspėjimas, laikinas draudimas prisijungti prie svetainės ir nuolatinis draudimas prisijungti prie svetainės, ištrinant nario registracijos duomenis.

        6.2 Administracija paprastai paaiškina prasižengusiam nariui, už ką jam buvo skirta nuobauda, tačiau neprivalo to daryti kiekvienu atveju.

        6.3. Oficialus įspėjimas nariui gali būti skirtas už bet kokį elgesį, nesuderinamą su šiomis svetainės taisyklėmis, bet kokios taisykles pažeidžiančios informacijos skelbimą svetainėje arba už administracijos nurodymų nepaisymą.

        6.4 Oficialus įspėjimas galioja tris mėnesius, kuriems praėjus laikoma, kad narys nėra baustas. Jei per tą laiką nariui skiriamas dar vienas oficialus įspėjimas, abiejų nuobaudų galiojimo laikas skaičiuojamas nuo paskutinės nuobaudos paskyrimo datos.

        6.5 Po trijų įspėjimų nariui gali būti laikinai arba visam laikui uždrausta prisijungti prie svetainės. Už itin grubius taisyklių pažeidimus griežčiausios poveikio priemonės gali būti pritaikytos iš karto be jokių įspėjimų.

        6.6 Nariui, kuriam už nusižengimus buvo laikinai uždrausta prisijungti prie svetainės, po šio draudimo termino pabaigos imamas skaičiuoti trijų mėnesių bandomasis laikotarpis, po kurio jis, jei pakartotinai nenusižengia, laikomas nebaustu. Jei per šį laikotarpį narys vėl pažeidžia taisykles, jam gali būti visiems laikams uždrausta prisijungti prie svetainės.

        6.7 Nuobauda gali būti atšaukiama, keičiama ar panaikinama, jei išaiškėja naujos aplinkybės, dėl kurių ta nuobauda negalėjo būti skirta arba galėjo būti skirta kitokia nuobauda. Nuobauda taip pat gali būti atšaukta, jei nubaustas narys savo nuoširdžiu elgesiu ar darbais įrodo, jog jis pasitaisė ir neketina ateityje vėl pažeisti taisyklių.

        6.8 Administracija, redaguodama ar pašalindama bet kurią taisykles pažeidžiančią žinutę, komentarą, pranešimą ar kitą nario paskelbtą informaciją, taip pat sustabdydama arba nutraukdama bet kokią diskusiją be išankstinio perspėjimo arba po perspėjimo, gali, bet neprivalo nariams paaiškinti tokio veiksmo motyvus.

        6.9 Nors šios taisyklės apžvelgia pagrindinius elgesio svetainėje principus, tačiau negali numatyti visų galinčių kilti situacijų. Dėl to administracija pasilieka teisę imtis bet kokių legalių priemonių ir veiksmų, nenumatytų šiose taisyklėse, kuriuos ji laikytų tinkamomis, kad svetainėje būtų užtikrinta tvarka ir taisyklių laikymasis.

        6.10 Ypatingais atvejais administracija informaciją apie taisyklių ir teisės aktų pažeidėją perduoda atitinkamam interneto paslaugų teikėjui ir/arba atitinkamoms specialiosioms tarnyboms.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007