Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Turint tokią mačetę joks

2013-12-08- 14:57

Turint tokią mačetę joks kirvis nereikalingas. Nors tuos medžius nukirsti ir nedideliu kirviu taip pat sėkmingai galima.

ek rašė: O grįžtant prie

2013-12-08- 15:00

ek rašė:O grįžtant prie temos, Sokolovas - molodiec, seniai žiūriu ir prisidedu prie rekomendacijų.
Tik, abejoju ar šitas rolikas apie mačetę labai tinka jo tematikos reprezentavimui. Pirmam supažindinimui siūlyčiau kažką tokio:
http://www.youtube.com/watch?v=LLokyjDdovk
Mačetė artimesnė peilių tematikai. Nors jo visos laidelės geros.

ek rašė: O grįžtant prie

2013-12-08- 18:12

ek rašė:O grįžtant prie temos, Sokolovas - molodiec, seniai žiūriu ir prisidedu prie rekomendacijų.

Pritariu. :ok:

ek rašė: O grįžtant prie

2013-12-08- 22:02

ek rašė:O grįžtant prie temos, Sokolovas - molodiec, seniai žiūriu ir prisidedu prie rekomendacijų.

+1
Mačiau, kogero, visus jo video šia tematika. Jokių nesąmonių grylso stiliumi. Ir jokių pamokymų "apie išgyvenimą" sėdint šiltam fotelyje prieš kamerą :)

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2014-12-12- 17:00

Ekstremalioje situacijoje atsidūrusiam žmogui gali praversti bendravimo su „vietiniais“ įgūdžiai. Nežinia, kur gali nublokšti likimas, susiklosčius nepalankioms aplinkybėms. Dėl to naudinga žinoti bent jau bazinius principus kaip bendrauti, ką galima ir ko negalima daryti, susitikus su „aborigenais“.

http://www.isgyvenimas.com/santykiai-su-vietiniais/

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-06- 16:13

Manau šitas klausimas tinkamiausias čia ir adresuotas mūsų medikams.
Tai kas parašyta apačioje yra realu?

Kaip išgyventi širdies priepuolį, jei esate vienas

Kardiologai sako, kad jei kiekvienas iš mūsų šia informacija pasidalintume su 10 žmonių, kiekvienas išgelbėtume maždaug po vienągyvybę.
Dažnai nutinka taip, kad širdies priepuolisištinka žmones, kai šie būna vieni, ir nebūna kam pagelbėti. Jei staiga pajautėte, kad jūsų širdis ėmė mušti „neteisingu“ ritmu, ir, regis, tuoj apalpsite, laiko pagelbėti sau turite maždaug 10 sekundžių.
Visos širdies priepuolio aukos gali (arba galėjo) sau padėti. Tačiau dažniausiai nežinojo kaip. Todėl, pajutę negerus simptomus, privalote pradėti kosėti – daug kartų ir labai stipriai. Kaskart prieš kostelėdami giliai įkvėpkite.Kosulys turi būti gilus ir ilgas, lyg norėtumėte kažką iškosėti giliai iš krūtinės. Kosulys turi kartotis kas 2 sekundes ir nedarykite pertraukų. Taip privalote kodėti, kol atvyks greitoji medicinos pagalba, arba kol širdis nepradės normaliai mušti.
Gilus įkvėpimas leidžia deguoniui patekti į plaučius, o kosulio sukelti spazmai „suspaudžia“ širdį ir priverčia kraują cirkuliuoti (širdies priepuolis pasireiškia tuomet kai kraujo srautas kartu su deguonimi negali pasiekti širdies). Taigi, spaudimas į širdį padeda jai pasiekti normalų ritmą. Tokiu būdu širdies priepuolio auka gauna papildomo laiko – sulaukti gydytojų pagalbos ar nuvykti į ligoninę.
Papasakokite apie tai kaip įmanoma didesniam artimųjų ratui – tai gali išgelbėti jų gyvybes!

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-06- 17:02

Taip, tai realu.

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-06- 17:56

Pristatytas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“
http://www.kam.lt/lt/naujienos_874/aktu ... metui.html

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-06- 18:18

Čia tiesioginė nuoroda į šį leidinį .pdf formatu.

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-06- 18:47

Blembački, kažkaip jau daug žinoti reikia... :/
O neužtektų tik adreso kur šaunykus dalina!? :D

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-07- 9:11

O tai koks tu medžiotojas, kad savo šaunyko neturi? Jau geriau pasirūpink stambesnių šratų užtaisais :)

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-07- 9:54

Šautuvų tai aš turiu, bet valstybė neišgalės apmokėti mano šaunykų amortizacijos :)

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-07- 11:25

pyfpafz rašė:Šautuvų tai aš turiu, bet valstybė neišgalės apmokėti mano šaunykų amortizacijos :)

Rimtas požiūris.. :/

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-07- 11:41

loki rašė:
pyfpafz rašė:Šautuvų tai aš turiu, bet valstybė neišgalės apmokėti mano šaunykų amortizacijos :)

Rimtas požiūris.. :/


"Rimta" valstybė :P

Re: Išlikimas kritinėse situacijose (IKS)

2015-01-07- 12:38

Tai tau ne amortizacija turi rūpėt, o bilieto rezervavimas. :E
Atsakymo rašymas