Temoms apie tai, ką įdomaus ar ypatingo turim surinkę. Sukurkit temą savo vardu (Nick`u) ir pasidalinkit joje savo džiaugsmais su kolegomis...
Atsakymo rašymas

Igoris rašė: Apie norus ir

2012-05-24- 0:57

Igoris rašė:Apie norus ir svajones reikėtų rašyti čia - http://www.knives.lt/node/3626


Pritariu. *taip* :D

Igoris rašė: pyfpafz rašė: Į

2012-05-24- 8:18

Igoris rašė:
pyfpafz rašė:Į wishlistą įtraukiamas Shirogorovų "111" (S30V stonewash, carbon fiber, klipsa):
http://shirogorov.com/catalog/111.html


Vėl susipainiojai. Apie norus ir svajones reikėtų rašyti čia - http://www.knives.lt/node/3626




_Vladas_ rašė:
Igoris rašė:Apie norus ir svajones reikėtų rašyti čia - http://www.knives.lt/node/3626


Pritariu. *taip* :D



Tai, kad čia nei noras nei svajonė, šiuos etapus šis peilis jau pergyveno, jis jau užsakytas.

pyfpafz rašė: Tai, kad čia

2012-05-24- 14:35

pyfpafz rašė:Tai, kad čia nei noras nei svajonė, šiuos etapus šis peilis jau pergyveno, jis jau užsakytas.


Bet jo dar neturi, kaip ir kitų peilių iš "pageidavimų sąrašo". ;)
O šis forumo skyrius temoms apie tai, ką jau realiai turim. Todėl Igorio pastebėjimas bendrai imant manau teisingas. *taip*

Tai permeskit postus į tą

2012-05-24- 22:47

Tai permeskit postus į tą temą kas galit, o kas nesusiję pratrinkit ir palikit tik postus su foto. Ačiū.

Sveiki, Pyfpafz. Norėjau

2012-10-11- 9:05

Sveiki, Pyfpafz. Norėjau paklausti aišku jei ne paslaptis dėl Širagorovų kaip Jums einasi reikalai su užsakymu, nes aš pats užsakinėjau pas Širagorovus Fliperį 95, gavau atsakymą jog, užsakymas patvirtintas. Užsakyta buvo balandžio 10 d., gegužės 29 dieną perklausiau kaip reikalai, buvo pasakyta, kad peilis yra gamybos eigoje, dėl peilio užbaigimo konkrečios datos nepranešė. :-/ . Tad dabar sėdžiu ir galvoju kaip bus toliau?

gintaras rašė: Sveiki,

2012-10-11- 9:38

gintaras rašė:Sveiki, Pyfpafz. Norėjau paklausti aišku jei ne paslaptis dėl Širagorovų kaip Jums einasi reikalai su užsakymu, nes aš pats užsakinėjau pas Širagorovus Fliperį 95, gavau atsakymą jog, užsakymas patvirtintas. Užsakyta buvo balandžio 10 d., gegužės 29 dieną perklausiau kaip reikalai, buvo pasakyta, kad peilis yra gamybos eigoje, dėl peilio užbaigimo konkrečios datos nepranešė. :-/ . Tad dabar sėdžiu ir galvoju kaip bus toliau?


Pas mane viskas puiku.
"111" pagamino anksčiau nei buvo žadėję.
Vėliau užsakinėjant "Fliperį" man pasiūlė tokį kokio kataloge net nebuvo, mėlynai anoduotą, su mano norimu plienu ir inkrustacija, todėl laukti neraikėjo.
Po apmokėjau iškart iįsiuntė mano nurodytam žmogui Rusijoje.
Šiuo metu tas peiliukas vis dar pas tą žmogų Rusijoje ir ant dienų turi atvykti į LT.

Smagu girdėti, kad pas Jus

2012-10-11- 12:39

Smagu girdėti, kad pas Jus viskas ok. Tikiuosi, kad kai sulauksite savojo fliperio tai pamatysime jį forumo tinklapyje. O gal pavyks jį ir gyvai pačiupinėti. :-D

Sveiki. Kaip Jums sekasi, gal

2012-12-12- 11:27

Sveiki. Kaip Jums sekasi, gal jau turite fliperi. Jei galima noreciau Jums paskambinti, pasikonsultuoti, del savo uzsakymo. Jei galite nurodykite savo tel. numeri.

Jo fliperį jau kuris laikas

2012-12-12- 11:38

Jo fliperį jau kuris laikas turiu. Tel nr atsiunčiau PM.

Nenoriu kurti naujos temos

2013-08-17- 11:50

Nenoriu kurti naujos temos todėl įmesiu linką čia.
Čia išvysite ir dalį mano kolekcinjos, bei tai kas man pačiam įdomu ir rūpi.
Ilgai pats žiūrėjau youtube, kol vieną dieną atsirado poreikis pačiam kažką pasakyti.
Nežinau kiek ir kaip ilgai mane šis projektas kabins, bus matyti...
Patiks žiūrėkite, nepatiks na tai turbūt nutuokiate į kurią pusę jums eiti :)
____________________________________
____________________________________
____________________________________

http://www.youtube.com/user/MrPyfpafz

____________________________________
____________________________________
____________________________________

Tai kad čia tik chocholo

2013-08-17- 13:01

Tai kad čia tik chocholo lenčikę išmeta ir ViniPucho kryžiaus karus. :)
Pagal video, apie šlykščią apgaulę netylintys yra tik 3 žmonės, du iš dykumos ir viens iš Lietuvos.. xD

loki rašė: Tai kad čia tik

2013-08-17- 15:30

loki rašė:Tai kad čia tik chocholo lenčikę išmeta ir ViniPucho kryžiaus karus. :)
Pagal video, apie šlykščią apgaulę netylintys yra tik 3 žmonės, du iš dykumos ir viens iš Lietuvos.. xD


Ne viskas iš karto ;)
Jei ne xoxolas su savo brokuota lenta kuri papuolė man, aš greičiausiai niekada nebūčiau prisiruošęs kažką nufilmuot.
Beja apie jį padarysiu dar video nr. 3, apie jo tariamą garantiją...
STAY TUNED ...

pyfpafz rašė: loki rašė: Tai

2013-08-17- 15:32

pyfpafz rašė:
loki rašė:Tai kad čia tik chocholo lenčikę išmeta ir ViniPucho kryžiaus karus. :)
Pagal video, apie šlykščią apgaulę netylintys yra tik 3 žmonės, du iš dykumos ir viens iš Lietuvos.. xD


Ne viskas iš karto ;)
Jei ne xoxolas su savo brokuota lenta kuri papuolė man, aš greičiausiai niekada nebūčiau prisiruošęs kažką nufilmuot.
Beja apie jį padarysiu dar video nr. 3, apie jo tariamą garantiją...
STAY TUNED ...

Filmuojant pasiimk kokį jauną asistentą, atrodys įtaigiau... xD xD xD

loki rašė: pyfpafz rašė: loki

2013-08-17- 15:33

loki rašė:
pyfpafz rašė:
loki rašė:Tai kad čia tik chocholo lenčikę išmeta ir ViniPucho kryžiaus karus. :)
Pagal video, apie šlykščią apgaulę netylintys yra tik 3 žmonės, du iš dykumos ir viens iš Lietuvos.. xD


Ne viskas iš karto ;)
Jei ne xoxolas su savo brokuota lenta kuri papuolė man, aš greičiausiai niekada nebūčiau prisiruošęs kažką nufilmuot.
Beja apie jį padarysiu dar video nr. 3, apie jo tariamą garantiją...
STAY TUNED ...

Filmuojant pasiimk kokį jauną asistentą, atrodys įtaigiau... xD xD xD


O gal tu norėtum? Būtų žiauriai įtaigu XD

Aš tam per senas .Bet dėkui

2013-08-17- 15:37

Aš tam per senas xD .Bet dėkui už pasiūlymą.
P.S.
Be to, ir žydų/choholų virtualūs karai neitin domina.. Ir iš kur pas žmones tiek laiko? :-/ xD
Atsakymo rašymas