Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Tevas buvo pries tatuiruotes

2013-04-05- 16:25

Tevas buvo pries tatuiruotes ir panasu kad ne vienas is musu seimos neturi ne vienos.
Buvo isitikines kad tureti irasus grafoje "Ypatingi pozymiai" yra nenaudinga ir kartais net nesveika.
Is savo patirties.
Taigi is pagarbos jam net ir jaunesnioji karta pas mus neturi tatuiruociu , ir nenori tureti : )
O jumoro labui dar ir geras Ted'o pastebejimas .
When people ask me why I don't have any tattoos I say them, "Would you put a bumper sticker on a Ferrari ? "
: )
Verciant ne po zodziui .
Niekas nepuosia savo Ferrari lipdukais : )

Tikrai? http://www.google.lt/

2013-04-05- 23:51

Tikrai?
http://www.google.lt/imgres?imgurl=http ... Q&dur=3238

Pats matai kad lipdukas net

2013-04-06- 8:55

Pats matai kad lipdukas net nenori klijuotis prie gero daikto :)
Jaučiasi svetimkuniu :)

Hmm... Gal net ir gėda rašyt,

2013-08-31- 2:22

Hmm... Gal net ir gėda rašyt, kai paskaičiau apie dažus, meistrus...
Turiu dvi tattoo... bet mano toli gražu nedažais ir ne "meistro" padarytos...
Buvo laikas, kažkada seniai seniai, su paprasta adata ir tušu, iš kancialiarinės parduotuvės, buvus mano pana subadė mane su adata vat ir liko pora...pavadinkim - "tattoo".

Kaip su paprastu tušu ir

2013-08-31- 11:08

Kaip su paprastu tušu ir ranka darytos, tai labai geros kokybės (na bent taip ant foto ryškiai atrodo).

GAdas rašė: Kaip su paprastu

2013-08-31- 13:47

GAdas rašė:Kaip su paprastu tušu ir ranka darytos, tai labai geros kokybės (na bent taip ant foto ryškiai atrodo).

Ačiū, mano panička gražiai piešdavo, todėl pagalvojau, kad sugebės ir tattoo padaryt. Nepirmas žmogus sako, kad gerai padarytos. Ant krūtinės tattoo daryta 8~ valandas, ant rankos 4,5 val ~.

HauntedSea rašė: Hmm... Gal

2013-08-31- 15:14

HauntedSea rašė:Hmm... Gal net ir gėda rašyt, kai paskaičiau apie dažus, meistrus...
Turiu dvi tattoo... bet mano toli gražu nedažais ir ne "meistro" padarytos...
Buvo laikas, kažkada seniai seniai, su paprasta adata ir tušu, iš kancialiarinės parduotuvės, buvus mano pana subadė mane su adata vat ir liko pora...pavadinkim - "tattoo".


Kodėl šituose žodžiuse mažosios?
VIs PACEm

matyt tokis stilius..

2013-08-31- 15:57

matyt tokis stilius..

pyfpafz rašė: HauntedSea

2013-08-31- 22:54

pyfpafz rašė:
HauntedSea rašė:Hmm... Gal net ir gėda rašyt, kai paskaičiau apie dažus, meistrus...
Turiu dvi tattoo... bet mano toli gražu nedažais ir ne "meistro" padarytos...
Buvo laikas, kažkada seniai seniai, su paprasta adata ir tušu, iš kancialiarinės parduotuvės, buvus mano pana subadė mane su adata vat ir liko pora...pavadinkim - "tattoo".


Kodėl šituose žodžiuse mažosios?
VIs PACEm

Nes ji buka blondinė ir praleido tas raides, poto liepiau ištaisyt, kaip sugebėjo - taip ištaisė :))))
Aš jai ant lapuko aiškiai parašiau, padaryk man taip:

Si Vis Pacem ,
Para Bellum

parodžiau kur, ir nusisukau miegot, prabudau, žiūriu kažkas netaip... :) ech ta jaunystė... :)

P.S. dabar nesidaryčiau jokių tattoo...nesu prieš, tiesiog dabar nebėturi man tai reikšmės... o darytis ar ne tai čia kiekvieno asmeninis reikalas, anksčiau buvo diskriminuojama, "kreivai žiūrima", šiais laikais - šitos bėdos nebėr...

HauntedSea rašė: pyfpafz

2013-09-01- 20:56

HauntedSea rašė:
pyfpafz rašė:
HauntedSea rašė:Hmm... Gal net ir gėda rašyt, kai paskaičiau apie dažus, meistrus...
Turiu dvi tattoo... bet mano toli gražu nedažais ir ne "meistro" padarytos...
Buvo laikas, kažkada seniai seniai, su paprasta adata ir tušu, iš kancialiarinės parduotuvės, buvus mano pana subadė mane su adata vat ir liko pora...pavadinkim - "tattoo".


Kodėl šituose žodžiuse mažosios?
VIs PACEm

Nes ji buka blondinė ir praleido tas raides, poto liepiau ištaisyt, kaip sugebėjo - taip ištaisė :))))
Aš jai ant lapuko aiškiai parašiau, padaryk man taip:

Si Vis Pacem ,
Para Bellum

parodžiau kur, ir nusisukau miegot, prabudau, žiūriu kažkas netaip... :) ech ta jaunystė... :)

P.S. dabar nesidaryčiau jokių tattoo...nesu prieš, tiesiog dabar nebėturi man tai reikšmės... o darytis ar ne tai čia kiekvieno asmeninis reikalas, anksčiau buvo diskriminuojama, "kreivai žiūrima", šiais laikais - šitos bėdos nebėr...

Che, su blondine čia gea istorija.. :)

nuo 1.40 min

2013-11-08- 20:05

nuo 1.40 min ;)

http://www.delfi.lt/video/filmai/rasalo ... d=63221368

Dr_ rašė: nuo 1.40 min

2013-11-08- 20:12

Dr_ rašė:nuo 1.40 min ;)

http://www.delfi.lt/video/filmai/rasalo ... d=63221368


Mačiau jau :) Dar žmonos pasiklausiau/pasitikslinau :)

Bukit atsargus su kiniškais

2013-11-09- 0:16

Bukit atsargus su kiniškais hieroglifais. Jie dažnai turi dvigubas prasmes. Po to kinai pasakoja mūsų tautiečiams, kad Lietuvoje matė žmonės su iš tatuiruotu greito paruošimo makaronų ženklu :)

laikausi nuomones del

2013-11-09- 0:55

laikausi nuomones del 'egzotisku' rasmenu - ko nesuprati, to nekalk ant savo kuno.

Laikausi nuomonės - ko

2013-11-09- 1:04

Laikausi nuomonės - ko nenorėsi pakeist prabėgus "n" metų, to nekalk ant savo kūno. O su metais parbėga noras keisti dauk ką, net gilumines "paniatkes".
Atsakymo rašymas