Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

pyfpafz rašė: O žinant kas

2013-02-27- 11:46

pyfpafz rašė:O žinant kas naudojo taviškę tai baisu ir pagalvot xD

Tai kad atvirkščiai :) , darbinis peilis atlaikė visas apkrovas ir toliau šauniai darbuojasi...
O tamstos 'innocent' Seba, klac klac sėdint prie monitoriaus, ir nei varžtukų, nei šaibučių anei lengvo atsidarymo. Va čia tai tikrai baisu xD xD xD .
Nelūdėk ;-)

Na , Asi nors ir intensyviai

2013-02-27- 11:53

Na , Asi nors ir intensyviai naudoja bet pagal paskirti ir su meile priziuri : )
Saibas po to nereikia joms keisti ir varztukai nesugadinti buna jau nelkalbant apie tai kad shestigrannikas prasisukti pradeda : )

Kuris variklis ilgiau gros:

2013-02-27- 12:13

Kuris variklis ilgiau gros: tas kuris dirba ribiniais apkrovimais ir max pajėgumu ar tas kuris dar turi rezervo jei jie abu vienodai mylimi? :P

pyfpafz rašė: Kuris variklis

2013-02-27- 12:17

pyfpafz rašė:Kuris variklis ilgiau gros: tas kuris dirba ribiniais apkrovimais ir max pajėgumu ar tas kuris dar turi rezervo jei jie abu vienodai mylimi? :P

Tas kuris užkoncervuotas garaže. ;-) Tik kam jis reikalingas... xD

Buvo toks anekdotas kai

2013-02-27- 12:35

Buvo toks anekdotas kai vienas pilietis pasaipiai klausia nauja savo buvusios zmonos vyra apie tai kaip jam panaudota preke ir gauna atsakyma kad viskas gerai , po pirmu triju centimetru visiskai kaip nauja.

Bozkurt rašė: Buvo toks

2013-02-27- 12:36

Bozkurt rašė:Buvo toks anekdotas kai vienas pilietis pasaipiai klausia nauja savo buvusios zmonos vyra apie tai kaip jam panaudota preke ir gauna atsakyma kad viskas gerai , po pirmu triju centimetru visiskai kaip nauja.


:D :D :D

loki rašė: pyfpafz rašė:

2013-02-27- 12:38

loki rašė:
pyfpafz rašė:Kuris variklis ilgiau gros: tas kuris dirba ribiniais apkrovimais ir max pajėgumu ar tas kuris dar turi rezervo jei jie abu vienodai mylimi? :P

Tas kuris užkoncervuotas garaže. ;-) Tik kam jis reikalingas... xD


O iš kur tu ištraukei, kad aš sebą konservuoju, kad pas ją šaibos suėstos ar, kad atidarymas nėra lengvas?
Primenu, kad tamsta pats zaparol saviškės varžtą, taigi prie maniškės varžtų būklės nelabai ir priekabiaut gali :P
Beja peilis mano galva yra naudojamas pjauti, o ne kanalizacijos dangčiam kilnoti ar pan.
Jei dėl naudojimo ne pagal paskirtį jausiesi, kad tavo peilis yra "darbingesnis" čia tik tavo suvokimo reikalas.
Aš peilių nelaikau lentynoje, bet kadangi turiu jų ne vieną tai ir nešioju juos pakaitom, dėl ko ir apkrovos pasiskirsto.
Nu nelupu aš žvėries su seba. Ir ką!? Turiu tam reikalui krūva tinkamesnių peilių kuriuos naudoju nes tam darbui jie tinkamesni nes mano tikslas žvėrį nulupt, o ne onanizmu užsiimt.

P.S. Nepergyvenk gal ir tau kada nusišypsos laimė čielkutę seba paturėt, o tai vis turi kitų naudotas ;)
P.P.S. Ir kaip jausmas pastoviai žinot, kad esi ne pirmas? :)

Ale pirmi trys comai vistiek

2013-02-27- 12:59

Ale pirmi trys comai vistiek išbliauti ir cielkutės jau nebėr :->

pyfpafz rašė: Ale pirmi trys

2013-02-27- 13:02

pyfpafz rašė:Ale pirmi trys comai vistiek išbliauti ir cielkutės jau nebėr :->

Nesinervinkit taip, kolega, jum ausis kraujuoja.. xD

pyfpafz rašė: P.S.

2013-02-27- 13:07

pyfpafz rašė:P.S. Nepergyvenk gal ir tau kada nusišypsos laimė čielkutę seba paturėt, o tai vis turi kitų naudotas ;)
P.P.S. Ir kaip jausmas pastoviai žinot, kad esi ne pirmas? :)

Geras jausmas jei peilis dirba kaip priklauso *thumb* . Čekis prie dėžutės b... neprailgina xD . Nors kiekvienam savo, atsipalaiduok. :)

loki rašė: pyfpafz rašė: Ale

2013-02-27- 13:08

loki rašė:
pyfpafz rašė:Ale pirmi trys comai vistiek išbliauti ir cielkutės jau nebėr :->

Nesinervinkit taip, kolega, jum ausis kraujuoja.. xD


Baik tu, aš spakainc kaip belgs :)

Beja tavo sebą būtų teisingiausia prilyginti stotinei prostitutei: ji ėjo per rankas, ja visi naudojosi, ji viską moka, ji gerai dirba, bet... *ugly*

loki rašė: Geras jausmas jei

2013-02-27- 13:16

loki rašė:Geras jausmas jei peilis dirba kaip priklauso *thumb* . Čekis prie dėžutės b... neprailgina xD . Nors kiekvienam savo, atsipalaiduok. :)


Aha, tai ir prostitutė dirba kaip priklauso *2thumbs*
Čekis b... gal ir ne, bet Asi su Vladu ašmenis tikrai patrumpino :P
Dar kartą sakau: aš spakainc kaip belgs ;)

Pasikasant gyliai tai nors ir

2013-02-27- 13:17

Pasikasant gyliai tai nors ir atset nauja kazkas bent jau nesvariomis rankomis liete ir tavo busimo peilio konstrukcija gamybos metu fiziskai prievartavo.
O gal tai buvo nesimpatiskas zmogus ir dar ne vienas ? : )
Nezinai ir ramu ? : )))

Bozkurt rašė: Pasikasant

2013-02-27- 13:30

Bozkurt rašė:Pasikasant gyliai tai nors ir atset nauja kazkas bent jau nesvariomis rankomis liete ir tavo busimo peilio konstrukcija fiziskai prievartavo.
O gal tai buvo nesimpatiskas zmogus ir dar ne vienas ? : )


Ar patikrinimas pas ginekologą skaitosi seksas?

pyfpafz rašė: Ar

2013-02-27- 13:35

pyfpafz rašė:Ar patikrinimas pas ginekologą skaitosi seksas?

Jei teko lankytis, pats ir atsakyk :-P .
O įrankį prilygint moteriai.... xD
Ir baigiam offtopint, po to info nesurast per pliurpalus.
Atsakymo rašymas