Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Mūsų nestabilios psichikos,

2012-07-01- 15:32

Mūsų nestabilios psichikos, kovinis jūrų paršius švelniu Rapolo vardu ir alaus spalvos šeriais. :-D

Na cia ne visai mano, o mano

2012-12-16- 12:08

Na cia ne visai mano, o mano drauges,, bet kadangi jis ir mane seilioja jau antri metai, ir pasert prisieina ir pavedziot ir paniurkyt- beveik mano.. Setas :) Dar planuose juru kiaulyte, bet dabar Kaune su jom kazkokia krize, niekur ner, o is Kikos pirkt nesinori.. ten jos visos traumuota psichika..

Teko auginti aksolotlius kol

2012-12-16- 15:08

Teko auginti aksolotlius kol neužsilenkė, turim nedidelį 50L akvariumą su žuvutėm, planuose yorkshyras.

pyfpafz rašė: ...planuose

2012-12-17- 9:53

pyfpafz rašė:...planuose yorkshyras.


EDC šunėko užsimanei? :D :D

GAdas rašė: pyfpafz rašė:

2012-12-17- 10:48

GAdas rašė:
pyfpafz rašė:...planuose yorkshyras.


EDC šunėko užsimanei? :D :D


Gerai skamba "EDC šunėkas", užskaitau *2thumbs*
Tokį pasirinkimą lėmė tai, kad šių šunų nebūtina vedžioti lauke, jie nesišeria, plaukas nealergizuoja, su jais be problemų gali eiti į parduotuvę ir ten kur su kitais šuminis neleidžiama, jie yra draugiški, tinkami laikyti namuose and so on...
Minusas tik tas, kad reikia kirpti, bet čia jau žmonos problema ne mano :-D
O didžiausia priežastis įsigijimui yra ta, kad ir vaikui bus džiaugsmo ir tėvam minimaliai vargo.

Kuo jau kuo, o su jorkais

2012-12-17- 16:37

Kuo jau kuo, o su jorkais tikrai ne minimaliai. :)
maudyt su sampuniukais visokiais pastoviai, edaliukas tik brangiausias jei nenori kad nustriustu ir visokios kitokios nesamones. o pirkt suni ir jo lauke nevedziot.. kazinau..

Marius_V rašė: Kuo jau kuo, o

2012-12-17- 17:22

Marius_V rašė:Kuo jau kuo, o su jorkais tikrai ne minimaliai. :)
maudyt su sampuniukais visokiais pastoviai, edaliukas tik brangiausias jei nenori kad nustriustu ir visokios kitokios nesamones. o pirkt suni ir jo lauke nevedziot.. kazinau..


+1

Irgi pritariu, man tie

2012-12-17- 17:48

Irgi pritariu, man tie jorkšyrai išviso net ne šunys, kažkokios jūrų kiaulytės peraugusios :/

Nu, o man patinka ir ka jūs

2012-12-17- 19:07

Nu, o man patinka ir ka jūs man :-P
Kaimynai va dogą namuose laiko, va čia tai nesamonė.
O yorkas kol per xatą perbėgs tai bus ir pasivaikščiojęs :-D

beliks įsigyti antkaklio

2012-12-19- 0:10

beliks įsigyti antkaklio pakabuką iš S30V ir išgraviruoti "3" (c) xD
Man teko sutikti vieną "jorkio" šeimininkę kuri didžiavosi jos šunelio piktumu ir gyrėsi, kad vaiko didesnius šunis *head* (čia turbūt prasimuša noras tikėti, kad turi tikrą šunį :D ), o labiausiai sukėlė šypseną pasakojimai, kad jie išveisti triušių medžioklei. Kažkaip iškilo vaizdinys, kaip jį(o ne jis) vejasi žolės pririjęs triušis, o pagavęs... *pack* :-D

Berods žiūrkėm novyt išveisti

2012-12-19- 0:35

Berods žiūrkėm novyt išveisti buvo..

jhonis rašė: beliks įsigyti

2012-12-19- 1:13

jhonis rašė:beliks įsigyti antkaklio pakabuką iš S30V ir išgraviruoti "3" (c) xD
Man teko sutikti vieną "jorkio" šeimininkę kuri didžiavosi jos šunelio piktumu ir gyrėsi, kad vaiko didesnius šunis *head* (čia turbūt prasimuša noras tikėti, kad turi tikrą šunį :D ), o labiausiai sukėlė šypseną pasakojimai, kad jie išveisti triušių medžioklei. Kažkaip iškilo vaizdinys, kaip jį(o ne jis) vejasi žolės pririjęs triušis, o pagavęs... *pack* :-D


O tu nepagalvoji, kad labiausiai šypseną kelia tie kurie šneka apie tai ko neišmano!?


loki rašė:Berods žiūrkėm novyt išveisti buvo..


Tiesa.

loki rašė: Berods žiūrkėm

2012-12-19- 10:30

loki rašė:Berods žiūrkėm novyt išveisti buvo..


O ką, logiška - peraugus žiurkė, žiurkėms gaudyti :D Konspiracija kaip sakant XD

GAdas rašė: loki rašė: Berods

2012-12-25- 22:43

GAdas rašė:
loki rašė:Berods žiūrkėm novyt išveisti buvo..


O ką, logiška - peraugus žiurkė, žiurkėms gaudyti :D Konspiracija kaip sakant XD

Pritariu *taip* jorkšyro šunim tikrai nepavadinsi, labiau jau žiurkė. Mano nuomone tai tuščiagalvių fyfų žaisliukas , idiotiškam nešiojimui po pažastimi. O tie kvaili įsitikinimai, kad nekelia alergijos, nesišeria, tai gryni pezalai, man asmeniškai vien nuo jo vaizdo alergija :) O ir kvapas jo kaip ir bet kurio šuns, kad neužuosti, turi būti arba visiškai atbukusiais uoslės receptoriais, arba iš tuščio noro pasipuikuoti, ala elito žaisliuku, save įtikinti kad jo nėra :-D Bet čia tik mano nuomonė, niekam jos neperšu, bet ir nenoriu, kad kažkokios išsipusčiusios vištos juos po maisto parduotuves po pažastim tampytųsi. Jei jau jorkai joms tokie mieli, tai tegu ir miega su jais ir iš vienos lėkštės valgo, bet man, tai šuns parodija ir jokios nuorodos į elitą :-D Čia tiems driskiams, kurie negali sau leisti voljero su 10 medžioklinių šunų, bet bet kokia kaina bando parodyti, kad gali sau leisti žiurkę už pora štukų :-D
P.S. sakydamas ,,driskiai" turiu galvoje ne materialinę žmogaus padėtį, bet lietuvišką supratimą apie ,,elitą" ;-)

Dabar tai tikrai yorką

2012-12-25- 23:20

Dabar tai tikrai yorką pirksiu, kad nieks su eiliniu XALOPU nesumaišytu.
Tsakant, kad iškart visi atskirtų kas čia ELYC :-D
Tsakant, pyfpafz = elyc! :-D
Kas kam neaišku!? http://www.youtube.com/watch?v=IsNPx6aU17w
Atsakymo rašymas