Apie peilius nuo A iki Z. Ir apie viską, kas susiję su peiliais.
Atsakymo rašymas

Vykis rašė: Gal ir rankenų

2012-06-13- 14:59

Vykis rašė:Gal ir rankenų suėmimo vietos juostelę kažkaip pastorinti (paminkštinti), tuomet rankoje maloniau laikytųsi solidus dėklo turinys.


Rankenos juostos jau yra perlenktos ir persiūtos, todėl nešiojant net ir prikrautą "su kaupu" - laikyti patogu.

Jeigu ant šono bus Velcro - vieną paimčiau. Ir dar paimčiau keletą papildomų įdėklų. :)

Manau paimčiau 1 vnt. su 3

2012-06-13- 15:11

Manau paimčiau 1 vnt. su 3 vidiniais įdėklais (jei tikrai telpa).

_Vladas_ rašė: . Jeigu ant

2012-06-13- 15:20

_Vladas_ rašė:.

Jeigu ant šono bus Velcro - vieną paimčiau. Ir dar paimčiau keletą papildomų įdėklų. :)

pritariu

ek rašė: Manau paimčiau 1

2012-06-13- 15:39

ek rašė:Manau paimčiau 1 vnt. su 3 vidiniais įdėklais (jei tikrai telpa).


Trys "lietuviški" įdėklai turėtų laisvai tilpti, nes plonesnius "užsenietiškus" sugrūdu ir po keturis į vieną dėklą. ;)

_Vladas_ rašė: ek rašė: Manau

2012-06-13- 15:44

_Vladas_ rašė:
ek rašė:Manau paimčiau 1 vnt. su 3 vidiniais įdėklais (jei tikrai telpa).


Trys "lietuviški" įdėklai turėtų laisvai tilpti, nes plonesnius "užsenietiškus" sugrūdu ir po keturis į vieną dėklą. ;)


Nu aš tai abejoju po teisybe, kad tiek tilps.
Ta prasme įdėklai tai tilps, bet jei į juos sudėsi peilius tai kažin...
Šituose įdėkluose gi peiliai iš abiejų pusių statosi ir jie storesni.

pyfpafz rašė: Nu aš tai

2012-06-13- 15:53

pyfpafz rašė:Nu aš tai abejoju po teisybe, kad tiek tilps.
Ta prasme įdėklai tai tilps, bet jei į juos sudėsi peilius tai kažin...


Kalbu apie įdėklus su peiliais. Atkreipk dėmesį, kad dėklo viršuje virš kišenių ir apačioje, palikta nemažai laisvos vietos, tad dėklas sugeba gerokai "išsipūsti" į šonus. ;)

_Vladas_ rašė: Kalbu apie

2012-06-13- 16:01

_Vladas_ rašė:Kalbu apie įdėklus su peiliais. Atkreipk dėmesį, kad dėklo viršuje virš kišenių ir apačioje, palikta nemažai laisvos vietos, tad dėklas sugeba gerokai "išsipūsti" į šonus. ;)


O tu dabar paskaičiuok keliom juostom peiliai ten telpa?
Į tą naująjį idėjus du įdėklus atsiranda papildomos keturios juostos, o į taviškį reikia dėti keturis įdėklus, kad adsirastų keturios juostos peiliams, nes jie statomi tik iš vienos pusęs.
Ta prasme naujos terbos 2 įdėklai talpina tiek peilių kiek taviškiai 4.

pyfpafz rašė: Į tą naująjį

2012-06-13- 16:18

pyfpafz rašė:Į tą naująjį idėjus du įdėklus atsiranda papildomos keturios juostos, o į taviškį reikia dėti keturis įdėklus, kad adsirastų keturios juostos peiliams, nes jie statomi tik iš vienos pusęs.
Ta prasme naujos terbos 2 įdėklai talpina tiek peilių kiek taviškiai 4.


Kad, kiek matau iš nuotraukų (antroje eilėje), pas abu įdėklus kišenės yra abejose pusėse :/

ek rašė: Kad, kiek matau iš

2012-06-13- 16:23

ek rašė:Kad, kiek matau iš nuotraukų (antroje eilėje), pas abu įdėklus kišenės yra abejose pusėse :/


Tu teisus, tik amerikoniškam variante peilis netelpa jei iš kitos pusės yra peilis, vadinasi į jį telpa tik 4, o į lietuvišką 8.

Klausimas - koks tas peilis?

2012-06-13- 16:42

Klausimas - koks tas peilis? Nejaugi į priešingas puses tikrai netilptų, pvz, dvi Delicos?

ek rašė: Klausimas - koks tas

2012-06-13- 19:02

ek rašė:Klausimas - koks tas peilis? Nejaugi į priešingas puses tikrai netilptų, pvz, dvi Delicos?


Į "užsenietišką" įdeklą sukišti dvi Delicas į priešingas kišenes galima, bet antroji jau lįs sunkiai. O jeigu peiliai storesni, tuomet antroje pusėje nebent kabinti segtuku už kišenės krašto, nes į kišenę antras peilis netelpa.
Dėl to "lietuviškame" kišenės padarytos gofruotos, t.y. laisvesnės, kad bet kokio storio peiliai laisvai tilptų iš abiejų įdėklo pusių.

Supratau. Tuomet lieka

2012-06-13- 23:03

Supratau. Tuomet lieka klausimas, ar be drastiško užtrauktuko prievartavimo į krepšelį telpa 3 lietuviški įdėklai su ne pačiais ploniausiais (a'la Delica) peiliais? :/

(Aiškinuosi ne tam, kad padrebint orą - tiesiog 34-vietis tašiukas man praverstų, o štai 26-iavietis, ne tai, kad visai praranda prasmę, bet ant ribos :)

Manau 3 indėklai jau

2012-06-13- 23:11

Manau 3 indėklai jau prievartavimas gausis, du tai dar dar...
Jei reikia tai galima užsakinėti didesnius. Bet ar reikia!?
Tie gi indėklai irgi kainuos papildomai, tai ar ne geriau antrą terbą pasijamt.

Antra terba man praranda

2012-06-13- 23:18

Antra terba man praranda prasmę totaliai irgi negrįžtamai :) "Sandeliavimo" tokiam daikte nei per kur neįsivaizduoju, man jis aktualus tik "itin kompaktiškai sukoncentruotam transportavimui".

Ok, nerizikuosiu, imčiau terbą su 2 įdėklais.

pyfpafz rašė: Manau 3

2012-06-13- 23:27

pyfpafz rašė:Manau 3 indėklai jau prievartavimas gausis, du tai dar dar...
Jei reikia tai galima užsakinėti didesnius. Bet ar reikia!?
Tie gi indėklai irgi kainuos papildomai, tai ar ne geriau antrą terbą pasijamt.


Nesikrauk - ek nori iš 'tašiuko' victorinox'ą padaryti :D :D :D Jau vien tas faktas, kad lietuviškas variantas praktiškesnis ir talpesnis už USA "mass product'ą" pasitenkinimą kelią ;)
Gaila, bet pas mane tik du lenktinukai ir tokia 'tašiukė' man netinka; va, kad ką 'full tang'ams' ar geležtėms transportuoti pasiūdintumėt tai tikrai imčiau ;)
Atsakymo rašymas