Temoms apie medžioklinius, turistinius, žvejybinius, stovyklavimo ar "išgyvenimo" peilius...
Atsakymo rašymas

TerMind rašė: Bear Grylls

2012-05-04- 8:04

TerMind rašė:Bear Grylls paslaugų jau ir "Discovery" atsisakė ;)

Ajajaj :( . Tai ką dabar reiks žiūrėt kad išgyvent svetainėje tarp virtuvės ir tualeto??? :-D

Dar rodo senas serijas. Ir

2012-05-04- 8:23

Dar rodo senas serijas. Ir šiaip, gera vieta tuščia nebūna. Va, atsirado "Vyras ir moteris laukinėje gamtoje" :) O Grylsas jau perdaug išnaglėjęs buvo. Nė trupučio nebesislapstė, kad jį lydi didelė palaikymo ir aptarnavimo komanda. Tai ką ten žiūrėti, jei net tarp virtuvės ir tualeto sunkiau darosi išgyventi nei jam džiunglėse :)

As atvykes i Svedija, du

2012-05-04- 10:13

As atvykes i Svedija, du metus dirbau medzio drozeju Muroje(Mora), tai visi peiliai cia buvo Muroje gaminti, astrumo kokybei analogo neradau, nors tuo metu ir neieskojau, peiliais aprupina pati firma.Kad gamina peilius Hultafuse (Hultafors) nezinojau, zinau, kad dar gerus gamina Eskilstunoje.Anksciau turejau tradicini Muros peili, raudona, medine rankena(didesnis modelis) tai buvo visai neblogas, net laidymui tiko, bet darydamas dvieju savaiciu zygi Dainavos apygardos partizanu takais, as ji pameciau Dzukijos siluose 2010 m. Grize i Svedija, su drauge parsisiunteme peilius Combat SEAL Century Ka-Bar typ.Kazkaip tas peilis pasirode "nerangus"ar tai per didelis, ar per sunkus, zodziu, zygyje ar medziokleje jis kazkaip jautesi lyg koks svetimkunis,tad mes juos abu pries pora savaiciu pardaveme uz puse kainos.Kadangi mano darbas yra toks, kad as kasdien esu miske-taigoje, norisi tureti patikima peiliuka-drauga, kol neisigijau nesiojuosi tradicini Muros, su medine , raudona rankena(mazesnio modelio)Cia as lankau dviasmenio kirvio metymo treniruotes, jau 4 metai kas menesi dalyvauju varzybose ir zinau, kad kirviu asmenis gamina Helsingborge, asmenys nuo kasdieniniu metymu yra neiveikiami jokiu smugiu.Gal sito klubo vadas yra ka nors girdejes, gal Helsigborge gamina ir puikius peilius?

Galėtum ir Enzo pasižiūrėti.

2012-05-04- 14:53

Galėtum ir Enzo pasižiūrėti. Turistavimui patogus peiliukas. Bent man tinka.

Dekui, perziurejau Enzo

2012-05-04- 17:05

Dekui, perziurejau Enzo reklamuojamus pavyzdzius, peilis atrodo rimtai, taciau forma kazkodel nera patraukli, gal reikia save prie jos pripratinti, taciau is pirmo zvilgsnio iki norimos formos kazko truksta...

Tai įmesk savo norimos formos

2012-05-04- 17:33

Tai įmesk savo norimos formos pavyzdį, bus lengviau ką patarti.

Suopis rašė: Dekui,

2012-05-04- 19:03

Suopis rašė:Dekui, perziurejau Enzo reklamuojamus pavyzdzius, peilis atrodo rimtai, taciau forma kazkodel nera patraukli, gal reikia save prie jos pripratinti, taciau is pirmo zvilgsnio iki norimos formos kazko truksta...

Kai kada galima formą aukoti dėl galandinimo ar eksploatacijos patogumo.

Silkinas rašė: Suopis rašė:

2012-05-04- 19:22

Silkinas rašė:
Suopis rašė:Dekui, perziurejau Enzo reklamuojamus pavyzdzius, peilis atrodo rimtai, taciau forma kazkodel nera patraukli, gal reikia save prie jos pripratinti, taciau is pirmo zvilgsnio iki norimos formos kazko truksta...

Kai kada galima formą aukoti dėl galandinimo ar eksploatacijos patogumo.

Kuo toks patogus pvz. D2 galandinimas lauko sąlygomis (kad ir su scandi nuolydžiais?). Plius, jei suvesti į nulį, trupa tik daina... :) Žinoma, galima jamt 01 plieno, bet tada gal geriau tradicinį suomiuką ir tiek..

Lygūs nuolydžiai man patinka

2012-05-04- 20:13

Lygūs nuolydžiai man patinka galandant. Nereikia stengtis kampą išlaikyti. Kad D2 trupėtų, nepastebėjau. Greičiau atvirkščiai-linksta ašmenys. Suomiukas gal labiau tiktų lauko virtuvės darbams. Nors ir tai geras pasirinkimas.

Reiškia, pas mane buvo

2012-05-04- 20:17

Reiškia, pas mane buvo paitaikęs labai "sausas" Enzo.

loki rašė: Reiškia, pas mane

2012-05-04- 21:09

loki rašė:Reiškia, pas mane buvo paitaikęs labai "sausas" Enzo.

O ko norėti-masinė produkcija.

loki rašė: Tai įmesk savo

2012-05-05- 0:02

loki rašė:Tai įmesk savo norimos formos pavyzdį, bus lengviau ką patarti.


Taip, pamačius pavyzdį - būtų paprasčiau. :ok:

Peiliu formu yra tiek sukurta

2012-05-05- 13:37

Peiliu formu yra tiek sukurta ir prigaminta, kad, kai pradedi rinktis tinkamiausia, pasirodo nera taip lengva, kaip ir zmonese: kai tarp zmoniu pradedi ieskoti ZMOGAUS, tada supranti, kad pasirinkai nelengva uzduoti. Perziurejes aibes peiliu pavyzdziu, apsistojau prie sito, gal Jus galetumete kritiskai pazvelgti i mano pasirinkima? Aciu.



Blade Length: 4 1/2"
O/A Length: 9 3/4"
Cutting Edge: 4"
Thickness: 3/16"
Weight: 12oz
Blade Color: Tactical Gray
Blade Steel: 1095 High Carbon Alloy RC-58
Handle Material: Antique White Micarta®
Sheath: Kydex With a Rotating Steel Spring Clip
Weight: 10.3oz
Weight w/ Sheath: 13.1oz
Mfg. Handcrafted in the USA

Ranteliai ant rankenos

2012-05-05- 19:36

Ranteliai ant rankenos turistiniam peiliui nėra gerai. Šiuo atveju, matyt peilis labiau skirtas rankai su pirštine. O bendrai atrodo neblogai, tik plienas rūdijantis.

O koks turi buti aprasyme

2012-05-05- 21:20

O koks turi buti aprasyme irasas, kuris nusakytu, jog plienas nerudyjantis?Aciu.
Atsakymo rašymas