Viskas apie peilių gamybą
Atsakymo rašymas

to_mazas rašė: Aš tai kišiu į

2010-01-13- 14:31

to_mazas rašė:Aš tai kišiu į drėlę sriegį ir "tekinsiu" :D Tas pats bus su rankena, galėsiu foto padaryt - bus linksma :D

jauciu tikrai bus linksma *lol*
Ir nepamirstam saugumo o_O

kaip kolegos odos kanta po

2010-01-21- 10:09

kaip kolegos odos kanta po apipjovimo apdorojat, kad butu glotnus ?

As tai sušvitriniu 340 poto

2010-01-21- 10:30

As tai sušvitriniu 340 poto su smulkesnėm.

Aš dviem būdais: 1. Šveičiu

2010-01-21- 11:32

Aš dviem būdais:
1. Šveičiu kaip ir rankeną 60-2500, bet tai labai ilgas procesas
2. 60, 100, 150, 400, tada apverčiu 150, kurio kita pusė medžiaginė ir su medžiaga iki beprotybės trinu :D
Beje, yra brisoj ale užbaigimo velenėlis, Tony tamstos tekinimo staklėm davus darbo būtų dar 1 geras įrankis manau ;)
https://www.brisa.fi/portal/index.php?o ... cts_id=449

to_mazas rašė: būtų dar 1

2010-01-21- 12:48

to_mazas rašė:būtų dar 1 geras įrankis manau ;)
https://www.brisa.fi/portal/index.php?o ... cts_id=449


Sita as zinau iranki esu viena pasidares, pagal balta spalva bandziau spet kad tai ftoroplastas, bet jis atsparus trinciai, todel man nelabai jis ka padejo. Su juostinems slifavimo staklytem nesigauna, oda skeciasi-puciasi, nes apsukos nedideles pas mane. Reikia pabandyt medini ratuka issitekint, arba kitos medziagos paieskot, kai pavyks galesiu ir tau padaryt :)
O su rankom nedarau, nes noras tokiam darbui nebuvo didelis :-D itariu reikia dideliu apsuku uzgeliazinimui odos nuo atsiserpetojimu.

Brisoj yra ir medinis, manau

2010-01-21- 13:18

Brisoj yra ir medinis, manau medis turėtų suveikt :/
Aš 1 katą taip dariau:
su savo akumuliatorine drėle su max apsukom 1200 k/min suformavau kanto formą su 60, tada 100.
Su 150 ranka sulyginau kampus. Oda nesiskečia jei jos nespaudi.
Beliko vėl su drėle su 1200 švitr. popierium praeit ir jau blizga, skaidulos sugulusios. Tada su medžiagine puse kokias 10 min.
Tilpau į pusvalandį.

Brudas tas brisos ratukas,

2010-01-21- 17:05

Brudas tas brisos ratukas, turiu aš jį :) gal būtų nieko, bet kad max iš 2mm odos dėklą gali papoliruoti - labai jau siauras griovelis.
O kad užlyginti krašta, ko gero grečiausias būdas ji užtrinti šlapią, su kokiu poliruotu daiktu (kai formuojamas dėklas) Išdžiuvus preiti smulkiu švitriniu ir darkarta užtriniti pataukavus. Aižku tai tinka minkštai odai, tokiai kaip ta ruda ir juoda ku paskutinę pirkom. Jei oda kaip iš brisos ar iš batsiuvių parduotuvės tai geriau šveisti su švitriniu jau išdžiūvusia - poliruojasi kaip medis. Praeini su kokiu 100>500>1500 ir tvarka.

Nu va beliks isbandyt

2010-01-22- 16:42

Nu va beliks isbandyt :)

Ponai, ka dedat i dekla ir

2010-03-17- 20:36

Ponai, ka dedat i dekla ir kokiu budu, kad peilis deklo siuliu neperpjautu bekisant?

Vienas iš būdų - tarp dėklo

2010-03-18- 8:28

Vienas iš būdų - tarp dėklo kraštų įdėti odinę juostelę ir tada susiūti.

Sveiki. Pabandžiau tokį

2010-05-16- 22:53

Sveiki. Pabandžiau tokį bandymą su batsiuvinę oda. Ir likau patenkintas. I - pabandžiau visą ištepti paprastu buitiniu aliejumi. Na kai gauna dregmes atsiranda pašviesėjimai bet greit išdžiusta. II - Kai impregnavau rankena virdamas tik sėmenų aliejų tai kitą dėkla (ir iš batsiuvinės odos) ištepiau verdančius aliejumi. Lbai riebiai leisdamas įsigerti keturis kartus poto palikau džiuti na ka jūs galvojat dėklas tapo tamsiai rudas išformuotas dėklas liko toks pat o makštis gavosi minkšta. Tai toki mano ekperimentai.

Pamirkai šiltame vandenyje,

2010-06-03- 21:31

Pamirkai šiltame vandenyje, ir gali formuoti. Pvz batsiuvine oda tai dar ir gerai praskslauti reikejo, nes kitaip dažant vurbuliukai pradedavo eiti, or nevienodai nusidažydavo.

Aš prieš formuodamas tik

2010-06-03- 21:32

Aš prieš formuodamas tik gerai išmirkau vandenyje. Jokių priedų ir chemijos nenaudoju.

Gal kas, kokia internetine

2010-06-03- 22:50

Gal kas, kokia internetine nuoroda imestumet? kad butu galima pamatyt, kaip ten visas odos formavimas vyksta.

Linka prashom:

2010-06-04- 7:47

Linka prashom: http://www.youtube.com/results?search_q ... her+sheath

PS. Kažkas gi žadėjo kursus pas odininką suorganizuoti 8-) Gal kasnors ta tema girėti? :D
Atsakymo rašymas