Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Mano kasdienybėje vienas

2010-04-12- 17:04

Mano kasdienybėje vienas iš dviejų tupi kišenėje. Nešiojimui patogesnis Manix 2, dėl savo plokštumo, bet dažniausiai laimi ZT dėl charizmos... :-D

Be to, ne taip jau senai įsigytas..... :)


O čia mano kasdieniniai

2010-04-12- 20:30

O čia mano kasdieniniai įrankiai. Peiliukai Viktorinox soldier, Leatherman squirt P4, ir SOG Spec elite II TM.

Paveikslėlis

_Vladas_ rašė: Tai labai

2010-04-17- 14:09

_Vladas_ rašė:Tai labai panašu į Emerson CQC-10 interpretaciją:


Labai panašu.

Tačiau apie paminėtą M-tech peiliuką nuomonė gera. Turėjau keletą paėmęs suvenyrams. Viena iš jų dabar sūnus naudoja visokiuose žvejybos reikaluose. Vienintelis peilio trūkumas- rankenos plastmasės kraštai aštrūs, todėl iš karto reikia su dilde padirbėti. Bet tai ir visos problemos. Už tokią kainą peilis tikrai geras. Gaminys iš Kinijos, tačiau plienas manau iš tikrųjų 440, o dėžutėje yra ir raktelis nestandartiniams varžtams paveržti.






Maniškiai, beveik

2010-04-18- 18:47

Maniškiai, beveik kasdieniniai:


EDC.JPG


Dabar prisidėjo perdaryta raudonoji Mora.


O į žūklę - Victorinox Rucksack.

Remus > tau pasiseke, man to

2010-04-19- 23:16

Remus > tau pasiseke, man to rakciuko nieks nedave.

Raktukas komplekte priklauso.

2010-04-20- 7:26

Raktukas komplekte priklauso. Jei perki naują, dėžutėje turi būti. Mano M-techas irgi buvo su rakteliu.

turiu tris m-tech'us, pirkau

2010-04-20- 21:15

turiu tris m-tech'us, pirkau naujus is aic ir nieks raktuko nedave... o sitas peilis man taip patinka, kad galvoju nusipirkt dar viena ir laikyt, kai sitas sulus, ar bus pamestas. tai tikriausia yra geriausias dalykas ka m-tech gali pasiulyti

Savickas rašė: tai tikriausia

2010-04-20- 22:50

Savickas rašė:tai tikriausia yra geriausias dalykas ka m-tech gali pasiulyti


Pasižiūrėjus į gausų M-Tech.USA asortimentą, drįsiu suabejoti tokiu teiginiu. :D

Nebent kalba eitų ne apie pačios M-Tech, o apie AiC turimą šios firmos peilių pasiūlą. ;)

tikrai taip, kalbejau apie

2010-04-21- 18:08

tikrai taip, kalbejau apie AiC siulomas prekes :)

Sveiki. Dedu į šią

2010-04-24- 11:28

Sveiki.

Dedu į šią temą, nes tai daugiau prie EDC. Išsprendžiau klausymą kaip kasdieną nešiotis stambų folderį. Mintis kilo spontaniškai, suradus savo seną ZIPO odinį dėkliuką. Nurėžus užsegimus ir apačią, gavosi komfortiškas ir patikimas dėkliukas mano ZT, kuris dėl savo storumo gana smarkiai sverdavo džinsų kišenę.... :-D

Štai tokia va pigi ir patogi išeitis, gal kam idėja pravers.. :-/ ;-)


Gera mintis paprasta ir

2010-04-24- 12:07

Gera mintis paprasta ir patogu. Geriau nei pvz už diržo. Lengviau eina ištraukti.

Ir lengviau ištraukt, ir

2010-04-24- 12:35

Ir lengviau ištraukt, ir nesiremia atsisėdus. Be to, dėkliuko sienelės neleidžia peiliui "makaluotis" ir dalinai atlieka makšties funkcija.

Nemalonu, kai atsisėdus

2010-04-24- 12:38

Nemalonu, kai atsisėdus peilis remiasi. Todėl pradėjau naudoti horizontalų dėklą. Visai patogu. Nors ištisiniam peiliui gaunasi šiek tiek per ilgas išsikišimas į šonus ant liemens.

loki rašė: Štai tokia va pigi

2010-04-24- 16:47

loki rašė:Štai tokia va pigi ir patogi išeitis, gal kam idėja pravers.. :-/ ;-)


Įdomi mintis - dėkui. Turiu senų Zippo dekliukų, tad reikės pabandyti.

Pabandysiu pajuokauti- tikrai

2010-04-28- 13:02

Pabandysiu pajuokauti- tikrai kiekvienos dienos peilis :)


 


Atsakymo rašymas