Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 16:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 711 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: siandiena pasizaidimui
StandartinėParašytas: 2011-12-03- 19:44 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
siandiena pasizaidimui pasiemiau Led leanser P3 zibintuveli maitinama AAA elementu. yra klipsas ir virvute. maloniai nustebino kartu pakuoteje esantis zibintuvelio dekliukas nesiojimui prie dirzo.
http://www.integraldeequipamientos.com/ ... avero.html
beje, ka manote apie Silva 'ciklopus'? i aki krito Trail Runner ir Ranger. gal kas juos bandete? butu idomu isgirsti atsiliepimus.

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O aš šiandien iš pašto
StandartinėParašytas: 2011-12-03- 19:54 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O aš šiandien iš pašto atsiėmiau Zebralight SC600 :)

 

12x9-Zebralight-005.jpg

 

Visai nedidelis, atsparus vandeniui, turi žiedelį raisčiui bei į dvi padėtis perstatomą segtuką (priekinije padėtyje patogu tvirtinti prie kepurės snapelio), ir sąžiningai "plęškina" 500 Lm. *thumb*

Dėkui Linuks, kad užrodėi. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: beje, ka
StandartinėParašytas: 2011-12-05- 6:45 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Banginis rašė:
beje, ka manote apie Silva 'ciklopus'? i aki krito Trail Runner ir Ranger. gal kas juos bandete? butu idomu isgirsti atsiliepimus.


Silva Trail Runner čiupinėti neteko, o Ranger turėjau - pagamintas tvarkingai ir tvirtai, nes porą kartų krito nuo galvos ant betoninių grindų ir nieko jam neatsitiko. *thumb* Iš trūkumų galėčiau paminėti nelabai patogų švietimo režimų perjungimą - visi penki režinai po trumpo paspaudimo jungiasi nuosekliai vienas po kito, o išjungiama laikant nuspaudus apie 2 s. Todėl kartais norit greitai išjungti, jis pradeda kaitalioti šviesas ar mirksėti. :D


Vietoj Trail Runer vienareikšmiškai rekomenduočiau ką nors iš Zebraligh H serijos, UltraFire H serijos ar Fenix MC10 bei panašius į juos. Jie universalesni ir praktiškesni, jeigu reikia stipresnio šviesos srauto ir nereikia kad šviestų parą be pertraukos. *time*

Pasiskaitęs Candlepowerforums.com pernai nusipirkau UltraFire UF-H2 ir pabandžius jį naudoti, Silva Ranger neužilgo iškeliavo pas naują šeimininką. :)


p.s.: susimasčiau, o kokie dar žibintuvėliai pas mane įvairių striukių ir rankinių kišenėse gyvena? :/

Apsičiupinėjau ir štai ką surankiojau: :)


12x9-Zibintuveliai.jpg


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-12-05- 10:32 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
_Vladas_ rašė:
O aš šiandien iš pašto atsiėmiau Zebralight SC600 :)

 

12x9-Zebralight-005.jpg

 

Visai nedidelis, atsparus vandeniui, turi žiedelį raisčiui bei į dvi padėtis perstatomą segtuką (priekinije padėtyje patogu tvirtinti prie kepurės snapelio), ir sąžiningai "plęškina" 500 Lm. *thumb*

Dėkui Linuks, kad užrodėi. :)

Visada prašom. mane jis irgi vis dar džiugina. Pradžioje buvau sunerimęs - žibintas pašvietęs penkias minutes pereidavo į 60lum... pasirodo kalti seni akumuliatoriai. Nusipirkau vieną brangų AW, bei dar keletą naujų trustfire (ne pačių pigiausių - 12$ už du ) su visai šitais šviečia puikiai :)

Beje ,nesenai atėjo, prieš gerą mėnesį dealextreme užsakytas toks: http://www.dealextreme.com/p/stylish-cr ... -907102522
Šviesos iš jo neperdaugiausiai (matyt gerai vweikia tik ant ličio akumo) , spindulys gana siauras, mygtukas kietokas... BET, didelės tvirtinimo galimybės (šniųrelis, didelė kilpa, segtukas), reguliuojamas galvos kampas, ir gana stiprus magnetas kojoje, švytintis tamsoje korpusas ir mygtukas, daro šita brudelį labai ptrauklų - net jau pradedu galvoti apie analogiško fenix'o pačiupinėjimą :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-12-05- 18:53 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
graziu zaisliuku Vladai turi. man kilo tokis klausimas - kodel Maglite laiko tokias didokas kainas? juk palyginus su kitais zibintuveliais (turiu galvoje normalius gamintojus, o ne kinieciu plasmasele/pigumele) - Maglite gali tyliai eiti parukyti po laiptais!

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Maniškis bevardis
StandartinėParašytas: 2011-12-06- 9:39 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas

Maniškis bevardis žibintuvėlis pradėjo "kvailioti". Tai irgi reikia pamainos. Ką galit parekomenduoti, kad ir iš to paties dealextreme. Noriu nebrangaus (max 20USD), nedidelio, su 18650 akumuliatoriumi ir Cree LED. O gal yra kas nors įdomaus ir su kitais parametrais? Svarbiausia nedidelis dydis.

Jei kas planuojat užsakymą - prisidėčiau.


_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Naudosi pasivaikščiojimui
StandartinėParašytas: 2011-12-06- 9:55 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.

Naudosi pasivaikščiojimui vakare ar kam nors konkrečiai? Pasišvietimui patogiau kai spindulys platesnis, (arba reguliuojamas) tokiu atveju verta dairytis ir į T6 diodą.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Asmeniškai man patinka šis
StandartinėParašytas: 2011-12-06- 10:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
Asmeniškai man patinka šis kinietis (prioritetas mano tas pats - nedideli gabaritai):
http://www.dealextreme.com/p/trustfire- ... 4500-36358.

Patinka taip, kad išstūmė iš kišenės Fenix'ą LD10. Pagrindinė to priežastis - mano poreikiams idealus režimų minimumas (minimalus galingumas/strobas/maksimalus galingumas) ir patogus jų keitimas. Fenikse režimų man gausiai per daug, ir junginėjimas tarp šių trijų, man aktualių, reikalauja gausiai per daug paspaudimų/pasukimų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki, norėčiau paklausti
StandartinėParašytas: 2011-12-13- 23:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-12-13- 22:52
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Sveiki,

norėčiau paklausti jūsų nuomonės dėl šių žibintuvėlių:

https://aic.lt/led-a-ibintuvae-lis-feni ... _2469.html
http://www.hobishop.lt/szobm.html
https://aic.lt/led-a-ibintuvae-lis-alx- ... ead_review

Žibintuvėlis reikalingas pasišviesti būnant gamtoje arba šiaip buitiniam naudojimui. Kainos lubos 100 Lt.

Būčiau labai dėkinga, jei pakomentuotumėte mano pasirinkimus, ar parekomenduotumėte kažką kito :).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Neriuke rašė: norėčiau
StandartinėParašytas: 2011-12-14- 0:59 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Neriuke rašė:
norėčiau paklausti jūsų nuomonės dėl šių žibintuvėlių:



Šiaip jau šie žibintuvėliai gan skirtingi. :/
Jeigu žibintuvėlį tenka nuolat su savim nešiotis - imčiau Fenix E11
Jeigu jo prireikia tik retkarčiais ir nešiojamas rankinėje ar guli namie - imčiau SzobM ZY-007A
Jeigu žibintuvėlio dažniau prireikia tik išvykose į gamta - tuomet rinkčiausi ALX-79R93A

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Man, būnant gamtoje, labiau
StandartinėParašytas: 2011-12-14- 7:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-10-09- 11:27
Pranešimai: 211
Miestas: Vilnius
Man, būnant gamtoje, labiau patinka tie kurie dedasi ant galvos. Tuomet būna abi rankos laisvos. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-12-14- 9:00 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.

Baltagalvis rašė:
Man, būnant gamtoje, labiau patinka tie kurie dedasi ant galvos. Tuomet būna abi rankos laisvos. :)


Beveik visi zebralight (iškyrus didijį h600) komplekte turi gumą su silikoniniu dėklu, kad prožektorių butų galima užsidėti ant galvos ;)
Pagaliaus atkeliavo ir H51F http://www.zebralight.com/H51F-AA-Flood ... _p_44.html Kažkaip pirkdams net neįsigilinau kad pakeista konstrukcija- vlengvai kreipiančios linzės, įmontuotas reflektorius su matiniu stiklu. Gaunasi kad prožektorius turi šiokį tokį spindulį, bet, šviesos į šonus užtenka kad apšviestų visą periferinio matymo lauką (nereikia pasukti galvos kad pasišviesti kas dedasi šonuose) Tuo tarpu į priekį šviečia 2-3x toliau - normaliai gali įžiųrėti tamsius medžius už 30m. Didelis pliusas - segtukas kurį kaip ir ant h600 galima dėti tiek priekyje tiek gale. Šiaip daiktas įdealus pasivaikščiojimams ar darbui tamsoje. Pusbrolis tokį flood prožektorių įvardino kaip 'geidžiamiausią įrankį visame autoservise' :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Neriuke rašė: norėčiau
StandartinėParašytas: 2011-12-14- 9:57 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas

Neriuke rašė:
norėčiau paklausti jūsų nuomonės dėl šių žibintuvėlių:



Siūlyčiau Szobm. Turiu panašios konstrukcijos kiną, tik senesnio modelio. Su pakraunamu 18650 akumuliatoriumi. Laiko pakankamai ilgai. Pliusas, kad prožektorius turi Max ir Min švietimo režimus. Minimalus švietimas praverčia, kai prožektorius įjungiamas palapinėje, kur miega ir daugiau asmenų :) Mirksėjimas gal ir gerai dėmesio atkreipimui, bet kad labai jis jau greitas.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-12-14- 17:26 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Baltagalvis rašė:
Man, būnant gamtoje, labiau patinka tie kurie dedasi ant galvos. Tuomet būna abi rankos laisvos. :)



Pasinaudojant principu, kuriuo ant galvos tvirtinami H serijos žibintuvėliai, tereikia dvi plačios gumos juosteles susiūti tarpusavyje ir praktiškai bet kokį nedidelį žibintuvėlį galima dėtis ant galvos, kai reikia, kad abi rankos būtų laisvos. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-12-15- 0:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-12-13- 22:52
Pranešimai: 6
Miestas: Vilnius
Labai ačiū Vladui ir TerMind už komentarus!

Vladai, noriu dar pasitikslinti, gal gali pakomentuoti, kuo jie tokie skirtingi? :) Nes man kaip panelei, paskaičius jų charakteristikas, atrodo lyg panašaus lygmens visi :).

Dar pasiklausti noriu. Tarkime Fenix E11 rašo:

Du švietimo režimai:
105 liumenai (1 valanda 50 minučių)
32 liumenai (8 valandos 23 minutės)

Realiai ką šie liumenai parodo, ta prasme ant kiek skiriasi 32 ir 105 praktiniam naudojime.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 711 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 48  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007