Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 15:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 711 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: 900 neduos, kinieciu uzrasa
StandartinėParašytas: 2011-08-10- 10:31 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.

900 neduos, kinieciu uzrasa dalink bent is 2 :)



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: _Vladas_ rašė: Ieškojau
StandartinėParašytas: 2011-08-10- 12:41 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Ieškojau nedidelio ryškaus žibintuvėlio su baterija 18650 ir užtaikiau ant FandyFire 2130. Įdomu, su tokiu mažu reflektoriu jis labai kais?

Ar geriau imti UltraFire SSC P7?

Ir kuo iš esmės skiriasi emiteriai XML-T6 bei SSC P7? :/


Vladai, o gal toks variantas tave sudomintų - Fenix PD31:

http://www.fenixlight.com/viewnproduct.asp?id=85

Mažas, jam tinka ir viena 18650, ir dvi CR123/RCR123, pakankamai galingas, kokybiškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: Vladai, o
StandartinėParašytas: 2011-08-10- 19:36 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Vladai, o gal toks variantas tave sudomintų - Fenix PD31:

Šiaip viskas tiktų, bet nemėgstu kai jungiklis su daug režimų - jie nuolat painiojasi. :( Norėtųsi dviejų: Hi->Lo, arba max trys režimai.

 

O ką blogo kolegos galit pasakyti apie FandyFire M8? :D

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai pas fenix viskas ok:
StandartinėParašytas: 2011-08-11- 8:37 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.

Tai pas fenix viskas ok: įjungus- turbo, dar lengvai spustelėjus - strobe. O jau atlaisvinus reflektorių junginėjasi Lo>MID>HI>SOS

O dėl fandyfire, tai kaip pats sakai - pigus daiktas geras nebūna *lol*

Iš praktikos pasakysiu kad Tokio dydžio prožektorius (18650 baterija, tik išduodantis +-200lum) po 5 min būdavo tikrai karštas :) Ir taip veikė tiek firminiai tiek kopijos :) Aišku žiemą tai tik privalumas :)



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Aš turiu Ultrafire MCU-C7s
StandartinėParašytas: 2011-09-05- 14:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-02-20- 23:21
Pranešimai: 134
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Aš turiu Ultrafire MCU-C7s http://www.dealextreme.com/p/ultrafire- ... 123a-26497 . Ypač kompaktiškas, trys rėžimai, Hi-Lo-Strobe, viena 123 baterija, jei naudoti pastoviai, būnant kažkur tamsoje ir įjungti pakabinus ant Lo užtenga dviem - trim vakarams, jei ant Hi vienam vakarui, o "smarvės" kaip toks mažius ant Hi turi tikrai įspūdingai - apšviečia pora šimtų metrų. Ir surinkimo kokybė pakankamai tvarkinga, ir fokusas geras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki, rudenėja, vakarai
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 9:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Sveiki,
rudenėja, vakarai ilgėja...
Galvoje bręsta mintis apie nebrangų EDC žibintuvėlį?
Visokia elektronika, man kosmosas :)
Gal galit patarti ką nors nebrangaus ir neblogo tinkamo EDC?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: Gal galit
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 9:36 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius

Kykas rašė:

Gal galit patarti ką nors nebrangaus ir neblogo tinkamo EDC?


O nebrangu tai čia kiek? Kokių nors konkrečių reikalavimų jam keli (dydis, korpusas, baterijos tipas ir t.t.)? Pirksi Lietuvoje? :)



Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Lietuvoj pirksiu,
Konkrečių reikalavimų nėra- neišmanau aš tiek, kad reikalavimus kelti. Keli pamąstymai tik nežinau kiek realūs...

Kad šviestų reikia (kuo stipriau ir ilgiau tuo geriau) ir kad baterijų būtų galima nusipirkti prekybos centruose (arba, kad toks poreikis neiškiltų, bet tada turėtų būti kokia nors perspėjimo sistema, kad akumuliatorius į pabaigą). Turėtų būti nedidelis ir lengvas, kad būtų patogu kasdien šalia viktorinox sportsman nešiotis. Pageidautina atsparus drėgmei, sutrenkimams ir braižymui (voliosis kur nors kišenėje ar rankinėje- labai saugot neplanuoju).
Kaina, tarkim, iki 100lt. Pageidautina pigiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Fenix
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 11:39 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius




 

Na, o jeigu norisi tokio, kurį galima prisisegt prie raktų, tada Fenix E01 :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Simpatiškai atrodo Fenix
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Simpatiškai atrodo Fenix E05...
Bet švietimo laikas 2 valandos 50 minučių, truputį neramina...
Jeigu pats neturėtum jokio žibintuvėlio, kurį iš šių rinktaisi kaip edc?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano patarimas būtų Fenix
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 12:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Mano patarimas būtų Fenix LD15
https://aic.lt/led-a-ibintuvae-lis-feni ... _2144.html
Naudoju senai, patenkintas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: Jeigu pats
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 13:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius

Kykas rašė:

Jeigu pats neturėtum jokio žibintuvėlio, kurį iš šių rinktaisi kaip edc?


Jeigu reikėtų varianto, kurį galima prisegt prie raktų - imčiau Fenix E01 (tiesa sakant, kažkada taip ir padariau).


Kitu atveju bandyčiau pačiupinėt ALX-79R93A-N2.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: meskas rašė: Aš turiu
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 21:52 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.

meskas rašė:
Aš turiu Ultrafire MCU-C7s http://www.dealextreme.com/p/ultrafire- ... 123a-26497 . Ypač kompaktiškas, trys rėžimai, Hi-Lo-Strobe, viena 123 baterija, jei naudoti pastoviai, būnant kažkur tamsoje ir įjungti pakabinus ant Lo užtenga dviem - trim vakarams, jei ant Hi vienam vakarui, o "smarvės" kaip toks mažius ant Hi turi tikrai įspūdingai - apšviečia pora šimtų metrų. Ir surinkimo kokybė pakankamai tvarkinga, ir fokusas geras.


Buk geras, jei neesi ciupinejas normalaus prožektoriaus neklaidink kitų nežinančių, nes dabar skamba kaip 'turiu kinieti lenktinuka, pjauna afigienai, neatšimpa ir surinkimo kokyybė labai gera, žodžiu taspats kas sebenza' Tu man papasakok ka prožektorius gaslinntis išduoti max 100lum ir turintis platų spindulį apšviečia už 200m? ant baltos sienos matosi spindulys? kokia gali buti gera surikimo kokybė su palstikiniais reflektoriais ir plono dažyto aliuminio aliuminio korpusu. Pamėgink kada nueiti i AIC ir paciupineti fenix'us, gal tada suprasi apie ka kalbu....


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 22:52 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Linuks rašė:
Pamėgink kada nueiti i AIC ir paciupineti fenix'us, gal tada suprasi apie ka kalbu....


Patirtis ateina per sulyginimą. ;)

Kitą vertus, čia panašiai kaip su peiliais: ar reikia, kad kaip nors pjautų, ar naudotojas turi konkrečius reikalavimus techninėms charakteristikoms ir estetikai. :D

Juk naujokas niekada nepirks Sebenzos vien dėl to, kad yra begalė kitų, pigesnių peilių, kurie taip pat pjauna. Tai kam mokėti daugiau? XD

Kažkada perėjau tas pakopas su peiliais, dabar "kopiu" su žibintuvėliais, ir turiu pasakyti, kad procesas - indentiškas. ;)


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-09-06- 23:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-02-20- 23:21
Pranešimai: 134
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Linuks rašė:

meskas rašė:
Aš turiu Ultrafire MCU-C7s http://www.dealextreme.com/p/ultrafire- ... 123a-26497 . Ypač kompaktiškas, trys rėžimai, Hi-Lo-Strobe, viena 123 baterija, jei naudoti pastoviai, būnant kažkur tamsoje ir įjungti pakabinus ant Lo užtenga dviem - trim vakarams, jei ant Hi vienam vakarui, o "smarvės" kaip toks mažius ant Hi turi tikrai įspūdingai - apšviečia pora šimtų metrų. Ir surinkimo kokybė pakankamai tvarkinga, ir fokusas geras.


Buk geras, jei neesi ciupinejas normalaus prožektoriaus neklaidink kitų nežinančių, nes dabar skamba kaip 'turiu kinieti lenktinuka, pjauna afigienai, neatšimpa ir surinkimo kokyybė labai gera, žodžiu taspats kas sebenza' Tu man papasakok ka prožektorius gaslinntis išduoti max 100lum ir turintis platų spindulį apšviečia už 200m? ant baltos sienos matosi spindulys? kokia gali buti gera surikimo kokybė su palstikiniais reflektoriais ir plono dažyto aliuminio aliuminio korpusu. Pamėgink kada nueiti i AIC ir paciupineti fenix'us, gal tada suprasi apie ka kalbu....


Na gal man įspūdis pasidarė per geras, bet turiu ir kelis maglite'us ir Scubapro Nova bei Kowalski povandeninius, tai mano nuomonė apie šita prožektoriuką tikrai nesikeičia. Be to Fenixas taipogi ne kur kitur o toj pačioj Azijoje pagamintas :) dėl šviesos stiprumo, tai fenixas su tokiu pačiu emiteriu rašo pas (P3DQ5) 215 lm, na šitie prisidėjo 15 lm, manau nedidelis nusikaltimas. Visvien prožektoriaus pagrindinės savybės slypi ne kur jis surinktas, o emiteryje (diode), o visa kita surinkimo kokybė. Vienu ar kitu atveju visos detalės gamintos Kinijoje.

Žinoma kiekvienam spręsti rinktis šiek tiek kokybiškiau surinktą su garantija ir "brandu" ar prasčiau surinktą be pribambasų bet gerokai pigiau - nors sudedamosios dalys tokios pat.

Nenoriu aš čia girti tų pigių prožektorių, bet tiesiog naudojant susidarė pakankamai gera nuomonė.
ps.: čia tik mano subjektyvi nuomone :-X


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 711 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 48  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007