Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 18:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2011-03-30- 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-02-25- 3:14
Pranešimai: 588
Miestas: Vilnius
Girez rašė:
Netiesa apie konstrukcijos nepakankamą tvirtumą.
Maniškis matė visko, o veikia puikiai

Tvirtumas - reliatyvus dalykas. Pvz kai droži lenta 0,5-1 cv storio drožlėmis, tai viktorinosas ilgai nelaikys...

Jonas N rašė:
Saviškį http://www.victorinox.com/product/1/100/1004/0.9043 naudoju tikrai ekstremaliom, agresyviom salygom: pjaustau laidus, sukinėju netsisukančius, užpuvusius varžtus, voliojasi jis, ir su dildėm, ir su metalo drožlėm
[/quote]
Jame yra pjūklas - tai pliusas. O vat kai nėra jo.... Pvz kaip lenktinių peiliu nuversti 3- cm storio medžioką? Arba graužti ilgai- arba kitu pagaliu per geležtės pentį stuksenti. Arba reikia kaip kaltu nurkirsti pvz plintuso gabalą. Nėra pjūkliuko - peilis ir plaktukas/medgalys.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Lentą 1 cm drožlėmis?
StandartinėParašytas: 2011-03-30- 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 9:11
Pranešimai: 389
Miestas: Girežerio k., Varėnos r.
Lentą 1 cm drožlėmis? Pasistengus įmanoma bet ar tai reikia daryti peiliu? Tam yra kirvis.
Nupjauti 3 сm medžioką? Elementaru: palenkei, brūkštelėjai kartą, kitą ir yra.
O kalti per pentį(kaip ir video darant kablį katiliukui) yra netechniška ir nepeiliška.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-03-30- 21:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-02-25- 3:14
Pranešimai: 588
Miestas: Vilnius
O ką- viktorinokso pjūkliuką galima rekomenduoti kaip pakaitalą normaliam, arba sulankstomam fiskaro pjukliukui? Esmė tame, kad nevisa šalia yra krūva instrumentų, kai prireikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pjūklas tikrai geras. Dėl
StandartinėParašytas: 2011-03-31- 6:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-03-28- 12:09
Pranešimai: 280
Miestas: Vilnius

Pjūklas tikrai geras. Dėl savo trapecinės konstrukcijos, nuo ašmenų link penties siaurėja, nestringa pjaunamoje medžiagoje. Jo neužspaudžia. Žinoma tai tik atlenkiamas pjūklelis, jis mažas. Nors į gamtą keliaudamas prigriebiu ir "trosinį" pjūklą https://aic.lt/vielinis-pja-klas-bcb-su ... d_314.html, jis nė kiek ne pranašesnis, o kalbant apie išgyvenimą, viską lemia suvokimas, kur ir kaip pjauti, o ne dydis ar darbo tempas:) Bet žinoma miške manęs nerasi be https://aic.lt/amerikieae-ia-armijos-ki ... d_341.html. tinkamai patobulintas jis man atstoja ir pjūklą, ir kirvį, ir peilį (ne dešrytei raikyti, nors pilnai galima, o savyginai)



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Manau, pakalti per peilio
StandartinėParašytas: 2011-03-31- 7:39 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Manau, pakalti per peilio pentį pagalių galima, nieko peiliui nuo to nenutiks. Tik nereikėtų to daryti su lenktiniais peiliais - rizikuojama sugadinti ašį arba užraktą.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Jonas N rašė: Bet žinoma
StandartinėParašytas: 2011-03-31- 8:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-02-25- 3:14
Pranešimai: 588
Miestas: Vilnius
Jonas N rašė:
Bet žinoma miške manęs nerasi be https://aic.lt/amerikieae-ia-armijos-ki ... d_341.html. tinkamai patobulintas jis man atstoja ir pjūklą, ir kirvį, ir peilį (ne dešrytei raikyti, nors pilnai galima, o savyginai)


Mano nuomone - per ilga mačetė. ir tas pjūklas ant penties... Pas brolį tokia buvo. Tai kartą reikėjo šaką nukirsti - ir kirtau smugių iš šono/apačios. O krūme kaipti nudžiūvęs medis buvo. Tai geleštė atšokoir per kairės plaštakos išorinę dalį... gerai kad dantys abipus benos pataikė, o tai butų piknikas sugadintas. Dabar pjūklas nupjautas ir rankena irgi - uždėjau savo gamybos, iš mikartos. Žymiai patogiau.
TerMind rašė:
Manau, pakalti per peilio pentį pagalių galima, nieko peiliui nuo to nenutiks. Tik nereikėtų to daryti su lenktiniais peiliais - rizikuojama sugadinti ašį arba užraktą.

Teko kalti - tik kaliau per tą vietą kuri rėmėsi į medį, tada minimali apkrova užraktui. Tiesa peilis ne viktorinoksas o http://www.outdooredge.com/product-p/pocket-lite.htm
. Šiaip tikraine blogas. Tik vat(bent jau mano egzemplioriuje) geležtės vidurys remdavosi į užraktą.O aš stebėjausi - ko ta dalis taipgreit atšimpa. Teko dėti atramą prie smaigalio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: kazko man atrodo kad
StandartinėParašytas: 2011-06-17- 19:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-06-16- 19:57
Pranešimai: 3
Miestas: Kaunas
kazko man atrodo kad victorinox forester ašmenys platesni nei kitu victorinoxu 111mm


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007