Temoms apie medžioklinius, turistinius, žvejybinius, stovyklavimo ar "išgyvenimo" peilius...
Atsakymo rašymas

milius rašė: True tinder

2011-05-31- 20:48

milius rašė:True tinder fungus yra todėl, kad jam paruošti (Skyleniui) nereikia jokių papildomų apdirbimų, rauginimų ir pan.


NB: su sąlyga, kad rastas Skylenis jau yra sausas, t.y. ant sauso nudžiuvusio medžio. Kitu atveju jį taip pat reikia ruošti - papildomai džiovinti. ;)
Beje, radus sausą Tikrąją pintį - jos taip pat nebūtina kaip nors specialiai apdoroti ir atskyrus tramą ją galima iš karto naudoti. Tiek, kad apdorota ji daug geriau "gaudo" žiežirbas.

Žinomas dar vienas pinties

2011-05-31- 21:20

Žinomas dar vienas pinties rauginimo būdas - šlapime.
Aprašyta "Šalcinyje".

Girez rašė: Žinomas dar

2011-05-31- 22:59

Girez rašė:Žinomas dar vienas pinties rauginimo būdas - šlapime.


Mirkymas ar virimas pelenų košėje, rauginimas šlapime ar mirkymas salietroje - visą tai galima apibūdinti vienu žodžiu: azotavimas. Tuo siekiama maksimaliai padidinti pinties degumą. 8)

_Vladas_ rašė: milius rašė:

2011-06-01- 8:24

_Vladas_ rašė:
milius rašė:True tinder fungus yra todėl, kad jam paruošti (Skyleniui) nereikia jokių papildomų apdirbimų, rauginimų ir pan.

NB: su sąlyga, kad rastas Skylenis jau yra sausas, t.y. ant sauso nudžiuvusio medžio. Kitu atveju jį taip pat reikia ruošti - papildomai džiovinti. ;)
Beje, radus sausą Tikrąją pintį - jos taip pat nebūtina kaip nors specialiai apdoroti ir atskyrus tramą ją galima iš karto naudoti. Tiek, kad apdorota ji daug geriau "gaudo" žiežirbas.



Su kolega Milium sutinku. Skylenio sandara labiau tinka kibirkšims gaudyti. O Tikrosios pinties "velvetą" dar neteko užkurti. Beje ir po apdorojimo bei džiovinimo. Pelenų košėje nebandžiau. Teorija lieka teorija, o praktika tai jau kas kita :)

na tai kaip ten dėl tų

2011-06-01- 14:00

na tai kaip ten dėl tų užsakytų firestelų? Bus, nebus?

..mano kuklus primityvus

2011-06-06- 23:34

skiltuv 2.JPG

..mano kuklus primityvus rinkinukas- skiltuvas pagamintas Maksimo Mickevičiaus iš Mažeikių---kaitinta drobė(kibirkštį pasakiškai gaudo ),titnagas ,skiltuvas--kuriu ugnį tik malkos traška...pasaka :)

perlius rašė: ..mano kuklus

2011-06-07- 5:38

perlius rašė:

skiltuv 2.JPG

..mano kuklus primityvus rinkinukas- skiltuvas pagamintas Maksimo Mickevičiaus iš Mažeikių---kaitinta drobė(kibirkštį pasakiškai gaudo ),titnagas ,skiltuvas--kuriu ugnį tik malkos traška...pasaka :)


O iš kokio metalo gamina tokius skiltuvus ? :-/

Jei kada sutarsim susitikti -

2011-06-07- 8:13

Jei kada sutarsim susitikti - būtinai atsivežk. Taip ir norisi išbandyti.

fastacas rašė: O iš kokio

2011-06-07- 10:52

fastacas rašė:O iš kokio metalo gamina tokius skiltuvus ? :-/

Is anglingo plieno

TerMind rašė: Jei kada

2011-06-07- 11:23

TerMind rašė:Jei kada sutarsim susitikti - būtinai atsivežk. Taip ir norisi išbandyti.




Būtinai ..būtinai.. :)

GAdas rašė: fastacas rašė: O

2011-06-07- 11:44

GAdas rašė:
fastacas rašė:O iš kokio metalo gamina tokius skiltuvus ? :-/

Is anglingo plieno

Tai dildė tiktų.

Dildė puikiai tinka.

2011-06-07- 12:17

Dildė puikiai tinka. Geriausiai stačiakampė, nes patogu paimti.

perlius rašė: ..mano kuklus

2011-06-17- 8:40

perlius rašė:

skiltuv 2.JPG

..mano kuklus primityvus rinkinukas- skiltuvas pagamintas Maksimo Mickevičiaus iš Mažeikių---kaitinta drobė(kibirkštį pasakiškai gaudo ),titnagas ,skiltuvas--kuriu ugnį tik malkos traška...pasaka :)




Nei kuklus, nei primityvus, o vienas gražiausių skiltuvų kokius esu matęs. Na ten yra egzotiškų visokių iš rytų pasaulio, bet palyginti su archeologiniais iš mūsų kraštų tai čia šedevras. Beje, savaitgalį kuriu (nu bent jau tikiuosi) žaizdrą pirmą kartą, tai kaip tik ta proga skiltuvą bandysiu nusikalt, pažiūrėsim ar kas gausis.

..vakar buvau

2011-06-20- 13:39

fungus.jpgfungus 2aga.jpgfungus čaga.jpg..vakar buvau miške..prisirinkau- Įžulniojo skylenio :) :) :) radau 2 štukas-- kažkas antro tik viršūnę nupjovė, o man paliko ,,mėsytės " daug daug... :) darysiuos tonizuojančias arbatėles *eche*

O čia kaip, liaudiškas LSD ar

2011-06-20- 13:43

O čia kaip, liaudiškas LSD ar Extasy? :)

Atsakymo rašymas