Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 22:20

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 210 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2014-08-07- 1:43 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Jeigu kas susidomės TSRS laikų medžiokliniais peiliais, rimtesnę informaciją ras čia. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-07- 23:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Gal kas turit ši žurnalą ir galit straipsnį nuskenuot?


Prikabinti failai:
medziokle.jpg
medziokle.jpg [ 417.7 KiB | Peržiūrėta 17113 kartus(ų) ]

_________________
Русский военный корабль, иди ****!
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-11- 3:20 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-04- 11:55
Pranešimai: 207
Miestas: Kaunas
is esmes jei nesi medziotojas tai tas medziolkilinis peilis tai nafig nereikalingas,su juo is esmes nieko neatsipjausi ir nieko nepadarysi gyvenime.virtuvinis tai gyvenimo esme,jei boba prota knisa,jog jie buki,tai ir ieskai sprendimu rato.ir galandinimo mechanizmo jiem.visa kita tai tik zaidimas,mazochizmas,nes tai nereikalingas dalykas.pigiausias viktorinox firmos virtuvekas yra geriau uz bet koki giko medzioklini.tai faktas.neieskokim problemu sau.jei esi kaupejas,tai kaupk,jei esi naudotojas,tai tas medzioklinis,yra tik pavadinimas.vat koki peili dazniausiai visi is cia esanciujiu naudojate?esu isitikines virtuvinis uzima pirma vieta.visa kita tik manjakystes sindromas,man reikia to,man reikia ano..tai tiesiog liga,bet tam sitas forumas ir reikalingas.imk pagal poreikius,o ne pagal isivaizduojamna butinybe.tik ligonis gali su giko peiliu pjaustyt lasinius ir visa kita,isiviazduodamas,kad jam tai butina.nes tai nepatogu.ir pjovimo kaifas ne toks.amen.

nemalkim sudo,kad jis butinas tas giko.as irgi noriu ji tureti,nes svaigstu apie ji nuo sio forumo atsiradimo.bet tai nera butinybe,jei nedoroji zveriu.visa kita tik stalciaus gyventojas ir jusu sirdies dziaugsmas.pasiciupinejimo orgazmas.vidines hormonijos busena,kad as turiu tai..klasika.tik tiek.praktiskumo nulis.dazniausiai jusu naudojamas peilis bus kinietiska pigiena..kurio negaila.realios yra tokios.bukim atviri sau.

esu,buvau ir busiu cinikas.tai mano religija.skaudu,bet tai tiesa.

turiu as keleta stalciniu,bet naudos is ju kaip is ozio pieno..tiesiog paastrinu,pasidziaugiu ir viskas.ir net nezinau kur juos naudoti.kad ir koks plienas bebutu,geometrija,uzgalandinimo tipas..is esmes zaislas,daugiau nieko..forumo dalyvis..kada prireiks,velniai zino.esu isitikines,pas visus is jusu tas pats.tad neieskokim slieku ten kur jus nera..

niekada peilis uz 150 euru nepadarys nieko geriau uz 30 euru,patys tai puikiai zinot,tad kam meluoti sau?atsakymas gludi musu isitikinime,jog tai man butinybe..as privalau tureti tai kas gera..is principo as galiu visa ta pati atlikti su fiskars pigiena..uz 30 euru.ar uzgincysit tai?ziurekim i ta hobi objektyviai,jei reikia imk..jei ne,pamirsk..kiekvienam savo.tiesiog arba dziugina zaislas,arba ne.o naudos ieskot gali tik visiskas ligonis,medzioklinije peilyje..ar tai ne tiesa?


Redaguota.
------
Administracija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-11- 13:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-02-20- 23:21
Pranešimai: 134
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Straipsnyje jei ką, rašoma įžanga į peilių pasaulį, kokie pagrindiniai nuolydžiai egzistuoja, kokie užgalandimo tipai, plienas, kurios formos labiau tinka tam ar anam, ir pan. O ne ar reikalingas medžioklinis peilis. Beje egsistuoja visokiausių tipų virtuvinių peilių, be abejo su medžiokliniu peiliu kuris labiau tinka lupti skūrą bus nepatogu nukaulinti mėsą, kaip sako kiekvienam darbui tam tikras įrankis... ir pacituosiu "geriausias peilis tas vienintelis, kuris tuo metu rankoje" (ar kažkaip panašiai)

O kas dėl medžioklinio peilio tai vieniem vienokia geležtės forma (užgalandimas, profilis, storis, nuolydžiai ir pan) patinka kitiem kitokia, aš irgi turiu savo nuomonę apie geležtės formą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-11- 23:29 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Suintrigavot :) ... šiandien nusipirkau žurnalą, pigiau grybų - 2,49eur ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-12- 11:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-29- 16:10
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius
Ryžas aš ar ką....važiuoju pirkt žurnalą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-12- 11:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-29- 16:10
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius
albertas92 rašė:
niekada peilis uz 150 euru nepadarys nieko geriau uz 30 euru,patys tai puikiai zinot,tad kam meluoti sau?atsakymas gludi musu isitikinime,jog tai man butinybe..as privalau tureti tai kas gera..is principo as galiu visa ta pati atlikti su fiskars pigiena..uz 30 euru.ar uzgincysit tai?ziurekim i ta hobi objektyviai,jei reikia imk..jei ne,pamirsk..kiekvienam savo.tiesiog arba dziugina zaislas,arba ne.o naudos ieskot gali tik visiskas ligonis,medzioklinije peilyje..ar tai ne tiesa?

Turiu pripažinti, kad Albertas čia surašė daug tiesos. Niekada nepirksiu lupiko, jei nereikia nieko lupti. Tačiau dėl virtuvės peilių... Kai namuose atsrado Vito aprengti piliai su geležtėmis iš ZDP189, zepteriniai nugulė stalčiaus dugne ir seniai nemačiau, ka kas juos imtų į rankas. Nors iki tol žmona jais džiaugėsi, jie bvo normalai galandami.
Aš suprantu, kad prieš 30 metų man zaporožiets atrodė, kaip svajonė. Tuomet kaimynas, vienos iš gana didelių įmonių direktorius, net į Užkaukazę buvo su savo zapu nulėkęs. Tai reiškia, kad būtiniems mūsų fiziniams poreikiams patenkinti, to zapuko ir užtektų. Tačiau visi, kas gali sau leisti, perka automobilį tokį, kad būtų malonu vairuoti, kad būtų patikimas, saugus, patogus ir gražus. Taip ir su peiliais. Jei gali sau leisti, perki gražų, malonų rankai, gerai ašmenis laikantį peilį. Jei giliniesi, norisi palyginti, tada pradedi kolekcionuoti. Daug ką lemia požiūris, poreikiai. Vieni perka 150 peilių po 3 eurus, kitas nsiperka vieną už 450 eurus. Kuris iš jų laimingesnis nedrįsčiau spręsti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-12- 11:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Valdasn rašė:
Turiu pripažinti, kad Albertas čia surašė daug tiesos.

Nuomonė iš prigimties negali būti nei teisinga, nei neteisinga, nes yra subjektyvi, o tiesai taikomi objektyvumo kriterijai.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-12- 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-15- 12:18
Pranešimai: 30
Miestas: Panevėžys
albertas92: nenoreciau sutikti su Jusu nuomone. esu medziotojas, daznai tenka lupti. lupdavau su ivairiausiom pigenom nuo fiskars, moru iki nieto ar kokiu ten ispanu. veliau medzioklej sutikau svecia, kuris pasiule savo peili lupt. sudorojau juom 2 sernus, iki detaliu, su visais sonkauliu nuo stuburo atskirimais tt ir tp. be kapojimo. ir grazinau zmogui vis dar astru peili... Po visko visdelto paprasiau dar karta duoti man ta peili apziurai. Radau ant jo "Giko". turbut nuo to ir prasidejo mano domejimasis peiliais. Dabar turiu keleta brangesniu medziokliniu peiliu. aeb-l, rwl, elmax plienais. Jei trumpai, tai geri irankiai darba gali visiskai pakeisti. kas seniau budavo vargas, dabar malonumas. Gali tiesiog pasiemes peili atlikt reikiama darba, nesukdamas galvos apie astruma ar dar ka. gryzes namo pasiastrini ir iki sekanciu rimtesniu dorojimu ramus. Kaip kad dirbti kokius darbus su kinietisku suktuku ir su hilti. atrodo kad skirtingus darbus dirbi..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-12- 17:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-09-13- 21:23
Pranešimai: 302
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Valdasn rašė:
Turiu pripažinti, kad Albertas čia surašė daug tiesos.

Nuomonė iš prigimties negali būti nei teisinga, nei neteisinga, nes yra subjektyvi, o tiesai taikomi objektyvumo kriterijai.

Tau objektyvumas kyla iš intersubjektyvumo, transendentinės plotmės ar Dievo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2015-12-12- 18:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kaelan rašė:
pyfpafz rašė:
Valdasn rašė:
Turiu pripažinti, kad Albertas čia surašė daug tiesos.

Nuomonė iš prigimties negali būti nei teisinga, nei neteisinga, nes yra subjektyvi, o tiesai taikomi objektyvumo kriterijai.

Tau objektyvumas kyla iš intersubjektyvumo, transendentinės plotmės ar Dievo?


Šiuo konkrečiu atveju manyčiau, kad vis gi iš intersubjektyvumo.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2016-05-18- 19:25 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Vis tiek nesupratau, ar autorius taip pajuokavo, ar visai rimtai :)

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualij ... peiliu.htm


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2016-05-18- 19:40 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tai vadinama "nevykęs sarkazmas". ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2016-05-18- 20:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-09-13- 21:23
Pranešimai: 302
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Vis tiek nesupratau, ar autorius taip pajuokavo, ar visai rimtai :)

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualij ... peiliu.htm

"įpareigoti visus medžiotojus įsigyti šių šaltųjų ginklų komplektą"
D kategorijos medžiokliniai peiliai :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Medžioklinis peilis
StandartinėParašytas: 2016-05-18- 20:22 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kaelan rašė:
"įpareigoti visus medžiotojus įsigyti šių šaltųjų ginklų komplektą"
D kategorijos medžiokliniai peiliai :E

O gal bus toks komplektas - tai jau D kategorija. :E


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 210 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007