Viskas apie virtuvinius peilius ir naudojimąsi jais...
Atsakymo rašymas

WUSTHOF

2010-12-03- 2:47

Kaip gaminami WUSTHOF peiliai:

Įgarsinta vokiškai


Įgarsinta angliškai

Įspūdinga, turėtų paklausa

2010-12-03- 9:44

Įspūdinga, turėtų paklausa greit išaugt sitos firmos peiliams. Klipe išgirdau skambesi geležtės toki paty kaip namu virtuviniu peiliu. Kazkodel tas "blekos" skambesys man labai nepatinka. O šiaip visas klipas asocijavosi su anekdotu:
"kalbasi stomatologas su ginekologu, ginekologas sako stomatologui:
- ето тебе не в зубах кавырять"
:)

Tony rašė: Klipe

2010-12-03- 14:03

Tony rašė: Klipe išgirdau skambesi geležtės toki paty kaip namu virtuviniu peiliu. Kazkodel tas "blekos" skambesys man labai nepatinka.


Jo, "skambesys" gan neblogai charakterizuoja plieną. Bet tik po grūdininimo, nes iki to - visi plienai barška kaip skarda. :D

Galiu patikinti, kad po grūdinimo WUSTHOF geležtės "skamba" gerai. ;)


  

O aš pažiūrėjęs klipa daviau

2010-12-03- 14:26

O aš pažiūrėjęs klipa daviau paiešką googlyje su žodžiais "Wusthow kaina". Nukreipė į "supermamas" :) Taigi kai kurios mamos skundėsi, kad nepaisant didelės kainos prastai laiko aštrumą. Viena vertus nežinia kaip jos tais peilias pjausto, kita vertus - gal tikrai kažkas ne taip...

O man patiko kaip robotas

2010-12-03- 14:39

O man patiko kaip robotas peiliuką ant "šmirgelio" doroja. Tokia nauja technologija su tokiu senu galastuvu :)

TerMind rašė: Viena vertus

2010-12-03- 15:33

TerMind rašė:Viena vertus nežinia kaip jos tais peilias pjausto, kita vertus - gal tikrai kažkas ne taip...

"Culinar" serija (pirmoje nuotraukoje) jau bandyta ir parodė visai pusėtiną rezultatą, aplenkdama BergHOFF ir kitus panašius "made in China".

Taigi labiau tikėtina, kad "kažkas ne taip" su pjaustytojomis. ;)
Nors reikia pripažinti, kad bendras "kainos/kokybes" santykis pas WUSTHOF galėtų būti geresnis.

Net nejauku stebėti kaip

2010-12-03- 21:58

Net nejauku stebėti kaip žmonių darbus dirba robotai :) Pirmojo terminatoriaus kūrėjams tubtūt šiurpas per nugarą bėga. Idomu kiek derintojų pastoviai prižiūri tokią konvėjarinę liniją.

Jonas N rašė: ... Idomu kiek

2010-12-04- 4:10

Jonas N rašė:... Idomu kiek derintojų pastoviai prižiūri tokią konvėjarinę liniją.

Greičiausiai viso labo tik keli. Automatizuota/robotizuota gaminimo linija, paprastai, kainuoja didelį pinigą. Už tai gamintojas (tiksliau gamintojo atstovas toje šalyje) sukasi kaip vijurkas, kad tik užsakovas būtų patenkintas :)
Kas liečia mežesnius gamintojus, -, tai arba apmokomi tam tikri darbuotojai rūpintis/prižiūrėt įrenginius, arba siūlomas specialus priežiūros/garantinio aptarnavimo planas :)

Viskas ten gerai su tais

2010-12-05- 11:44

Viskas ten gerai su tais robotais. Svarbiausia suderinti roboto judesių skaičių arba greitį su juostos dilimu :)

sveiki, pamaciau foruma

2011-01-19- 21:20

sveiki,
pamaciau foruma Wusthof, ir sugalvojau uzsiregistruot :)
Sia vasara teko but Wusthof fabrike ir pamatyt visa gamybos procesa, zinokit, likau suzaveta. Visi elementai gaminami Solingen miestelyje, ne taip kaip Zwiling peiliai.. Gamybos procesas yra laabai ilgas ir sudetingas, todel kaina (bent jau Lietuvoje) tikrai atitinkama. Susigundziau ir isigyjau viena Classic peiliuka, galast daznai nereikia, nes plienas yra kietas, pjauna idealiai, zadu isigyt dar rinkini, kad tureciau visa komplekta :)

Sveika prisijungusi. Wusthof

2011-01-19- 21:43

Sveika prisijungusi. :)
Wusthof tikrai naudoja neblogą plieną X50CrMoV15 ir grūdina jį iki 58 HRC, o atsižvelgiant į gerą pagaminimo kokybę, galima sakyti, kad jų peiliai verti savo kainos. Tik gaila, kad mažmeninėje prekyboje ta kaina gerokai padidėja... :(

Julija rašė:Susigundziau ir isigyjau viena Classic peiliuka, galast daznai nereikia, nes plienas yra kietas, pjauna idealiai, zadu isigyt dar rinkini, kad tureciau visa komplekta :)


Įdomu - kurį konkrečiai įsigijai?
Kaip jau vienoje iš temų aiškinomės, moterys mėgsta nedidelius, tad spėju, kad pasirinkai kurį nors 14-16 cm "petti". ;)

Sveiki, maziuka peili turiu

2011-01-21- 14:38

Sveiki,
maziuka peili turiu 12cm, bet galvoju dar isigyt sefo ir 20 cm peilius :)
Gal kas galetu pasakyt apie KAI SHUN peilius is damasko plieno?
Kurie geresni namam, Wusthof ar KAI?

KAI SHUN normalūs japoniški

2011-01-21- 15:24

KAI SHUN normalūs japoniški peiliai. Gal kiek didesnės kainos. Damaskinis plienas gražiau atrodo, bet yra ir kitokio plieno gaminių. Bandyti pačiam neteko, per brangu.
Beje, sveikinu apsirgus peiliamišių liga :) panašu, kad surinksite didelę kolekciją virtuvinukų :)

Julija rašė: Kurie geresni

2011-01-21- 15:55

Julija rašė:Kurie geresni namam, Wusthof ar KAI?

Vienareikšmio atsakymo nėra, nes Wusthof - tai tiesiog geri tradicinio europinio stiliaus virtuviniai peiliai, o KAI peiliai - jau kitokie, labiau orientuoti į japonams būdingą peilių naudojimo ideologiją.
Tad renkantis iš šių dviejų gamintojų, pradžiai siūlyčiau Wusthof, o kai pajusite, kad iš peilių "norisi kažko daugiau" - tuomet jau verta pabandyti ir KAI ar kitų gamintojų panašaus stiliaus peilius. :)

is wusthof maloniausi man

2011-01-21- 17:12

is wusthof maloniausi man IKON'ai su medine rankena..mm...
Atsakymo rašymas