Temoms apie tai, ką įdomaus ar ypatingo turim surinkę. Sukurkit temą savo vardu (Nick`u) ir pasidalinkit joje savo džiaugsmais su kolegomis...
Atsakymo rašymas

_Vladas_ rašė: Apie Sebenzos

2011-05-30- 9:21

_Vladas_ rašė:Apie Sebenzos įsigijimą sklando daug įvairių prietarų. Vienas iš mano mėgiamiausių - "Iki Sebenzos reikia subręsti". Tad Julius jau "subrendo" :D
Iš savo patirties, galiu pasakyti, kad apie Sebenza reikia kalbėtis bent po pusmečio naudojimosi. Tad kolkas sveikinu, o pasikalbėsim po pusmečio. ;)

Kažin, kaip ten tie įspūdžiai? Būtų įdomu išgirsti iš pirmų lūpų.

Ričardas.K rašė: _Vladas_

2011-05-30- 10:03

Ričardas.K rašė:
_Vladas_ rašė:Apie Sebenzos įsigijimą sklando daug įvairių prietarų. Vienas iš mano mėgiamiausių - "Iki Sebenzos reikia subręsti". Tad Julius jau "subrendo" :D
Iš savo patirties, galiu pasakyti, kad apie Sebenza reikia kalbėtis bent po pusmečio naudojimosi. Tad kolkas sveikinu, o pasikalbėsim po pusmečio. ;)

Kažin, kaip ten tie įspūdžiai? Būtų įdomu išgirsti iš pirmų lūpų.


Geri. Labai geri. Nuo įsigijimo su Sebenza buvau išsiskyręs tik lėktuve ir masiniuose renginiuose į kuriuos įleidžia po patikrinimo.

Pribrendau ir prie mažos

2012-03-23- 18:19

Pribrendau ir prie mažos Sebenzos. Nutariau įsigyti modelį su unikaliu papuošimu, kad nuo didžiosios skirtųsi ne tik dydžiu.

 

 

DSC00950.JPG 

 

DSC00959.JPG

 

DSC00955.JPG

 

DSC00975.JPG

Velniškai gražus

2012-03-23- 18:24

Velniškai gražus :)

Sveikinu.)

2012-03-23- 18:33

Sveikinu.)

Sveikinu, grafika unikali ir

2012-03-23- 19:06

Sveikinu, grafika unikali ir antros tokios nėra. :)

 

Kiek pakoregavau nuotraukos baltos spalvos balansą:

 

Juliaus-seba-red.jpg

 

Šiaip jau, kad nereikėtų "gaudyti" to balanso, fotografuoti geriausia išsklaidytoje dienos šviesoje (pvz. ant palangės šiaurinėje pusėje). Tuomet spalvos bus sodrios ir natūralios.

Sveikinu, Juliau Puiki maža

2012-03-23- 19:16

Sveikinu, Juliau Puiki maža Sebutė. Kažin kaip mano didžiajai, ar mažesnės sesės nesinori jai.. XD

Puikus pirknys Gražios

2012-03-23- 20:38

Puikus pirknys *2thumbs* Gražios puošmenos. Sveikinu !
Atsakymo rašymas