Temoms apie tai, ką įdomaus ar ypatingo turim surinkę. Sukurkit temą savo vardu (Nick`u) ir pasidalinkit joje savo džiaugsmais su kolegomis...
Atsakymo rašymas

Marius_V sąvartynas

2012-11-19- 19:19

Na va, parodysiu ir aš savo pradėjusią kauptis ''kolekciją''. Pirmasis peiliukas joje- Victorinox. Ant geležtės parašyta officier suisse, bet manau čia ne modeli, o man jis labiausiai panašus į Sportsman modeliuką. Kitas peilis, kuris manau yra pas daugelį pradedančiųjų- Mora Outdoor 2000. Patinka jo rankena, neslidi. Kai nusipirksiu galąstuvą, šio peilio laukia kapitalinis :( Gavau dovanų ''no_name'' peilį iš Norvegijos. Gražus, su elnio koja :D Niekam tikęs, tai ir guli ant lentynos :) Na ir paskutinis pirkinys Kershaw Salvo. :) Kalėdoms yra planuose pasidovanot Victorinox Nomad arba Sentinel :) Kadangi esu studentas, tai kišenė nelabai leidžia kolkas pirkti labai brangius modelius, nors porą turiu nusižiūrėjęs(gimtadieniui:D) :)

Viskokio kitokio nusidevėjusio šlamšto nefotkinau, nors ''multipeiliukų'' pusė stalčiaus.


Beje, gan įdomus faktas, kad mama, kai aš gimiau, sapnavo peilius ir kraują :/ ir sakė, kad nuo mažų dienų peilio iš nagų nepaleidžiu :D

Taigi, kolkas tiek :)

Jei neklystu, "officier

2012-11-20- 9:37

Jei neklystu, "officier suisse" rašo ant visų Victorinox Original Swiss Army Knives klasės peiliukų geležčių.
http://www.victorinox.com/ch/category/C ... 000&m=add&

Klausimas apie mano sveicara.

2013-01-21- 14:25

Klausimas apie mano sveicara. ''Sportsman'', parasyta kad turi laidaskuti, kuris randasi prie kamsciu atidarytuvo. Na radau as ji, tokia ipjova, bet kaip juo naudotis, jei jis nei uzastrintas nei ka?
any ideas?

Atradau

2013-01-21- 14:26

Atradau :D

Tai pasidalinkite su visais

2013-01-21- 18:42

Tai pasidalinkite su visais ;)

Bent kaip as manau- prie

2013-01-22- 1:13

Bent kaip as manau- prie alaus butelio atidarytuvo yra tokia ipjova. Ten istatai laido gala, stipriai prispaudi pirstu ir patrauki. Iki lokiu 3 bm laidgalis zievinas lengvai :) jei nelabai aisku galiu imest foto :)

Teisingai manai

2013-01-22- 12:33

Teisingai manai

Na reikės tuomet ir man

2013-01-22- 13:15

Na reikės tuomet ir man pamėginti dar kartą, nes kiek bandžiau, niekad nesigaudavo :D

jutube sako, kad pirma reikia

2013-01-22- 13:51

jutube sako, kad pirma reikia su peiliu apipjauti, o ta ipjova veikia kaip kokios replytes, kad lengviau kembrikas nuslystu. neipjovus zievinasi tik minksto kembriko laidai.
Atsakymo rašymas