Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

"tik kaip 2" čia labai

2013-03-28- 14:54

"tik kaip 2" čia labai drąsiai pasakyta :D nereikia pamiršti, kad Jonas gamina "kastomus" pilnai titaninius ar su carbon fiber :D

Paveikslėlis

Kartelis rašė: "tik kaip 2"

2013-03-28- 16:23

Kartelis rašė:"tik kaip 2" čia labai drąsiai pasakyta :D nereikia pamiršti, kad Jonas gamina "kastomus" pilnai titaninius ar su carbon fiber :D

Medžiagos senai neproblema... netgi gamyba neproblema (gal tik šiek tiek, dėl mažų partijų, tam tikrų operacijų savikaina gali būti aukštesnė, nei norėtųs) ... o vat tarkim grūdinimas, stabilūs parametrai ir tikslumas...
Yra gi nemažai apžvalgų, tų pačių XM-18, kur visi peiliai skiriasi ir nuolydžio aukščiais, ir freimo storiais, ir paliktom ryskėm, kurios pirštus dreskia ir t.t.
Čia matyt koks pasitaiko, stabilumo nėr.

čia apie Kevino xm18 kalbama?

2013-03-28- 17:38

čia apie Kevino xm18 kalbama? mačiau aš "apžvalga", kur du jo peiliai su skirtinga geometrija ir freimais. bet iš esmės - ar jis kažkam įsipareigojės gaminti 100 klonus? ;) gal meniškai paįvarino procesą :D

ps bent mano peilio apdirbimas idealus.. iš vidaus.. iš išorės.. o grūdinimas.. hmm.. bus matyt :)

dar vienas gražuolis iš KJ

2013-04-26- 9:34

dar vienas gražuolis iš KJ dirbtuvių.
man tik keista, kodėl ant savo "strideriu" jis deda originalius užrašus/logotipus. manau, tai specialus užsakymai ir kažkas stumdo paskui kaip kastominius original..

Paveikslėlis
Atsakymo rašymas