Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Gerai atrodo . Pirmas

2012-02-27- 16:41

Gerai atrodo :) . Pirmas įspūdis pamačius - Bravo 1 be 'skiauterės' ir nuleistu priekiu. Nepajudinamas monolitas *thumb*

Gal, kartais, foto padarei?

2012-06-13- 16:10

Gal, kartais, foto padarei?

Ne. Vladas gal padarys, bo

2012-06-13- 16:52

Ne. Vladas gal padarys, bo žinau ir per jo rankas turi eiti.

Apčiupinėjau savo

2012-06-13- 18:50

Apčiupinėjau savo riebaluotais pirštukais naujus Tomo peiliukus, vienas dabar tikrai sapnuosis :)
Būčiau aš jį pasiėmęs, tik ar tai Tomas pamiršo... ar tai nesusikalbėjom... ir teko rinktis vieną, o ne du kaip galvojau užsakęs.
Labai geras draugas rado tai kas jam prilipo (jam tai pirmas medžioklinis peilis), nu tai negi neperleisi daba eilės prieteliui :)
Bet jis pasiėmė ne tą kuris patiko man, va čia tai abydniausia!
Dar naujadarą idomų, davė pačiupyt, dydžiu ir kaikuriom formom į asociacijos peilį panašų.

P.S. Ai, beja labai patiko geležčių stonewash *2thumbs*

P.P.S. Pamiršau pasakyti, kad Tomas paleido peilius su ELMAX plienu.

pyfpafz rašė: Vladas gal

2012-06-13- 19:04

pyfpafz rašė:Vladas gal padarys, bo žinau ir per jo rankas turi eiti.


Manau peiliuko savininkas pats padarys ir parodys jeigu norės. ;)

Tomas su savo peilias po

2012-06-13- 20:51

Tomas su savo peilias po graviravimo nespės iki namų davažiuot :-D

pyfpafz rašė: Dar naujadarą

2012-06-18- 10:41

pyfpafz rašė:Dar naujadarą idomų, davė pačiupyt, dydžiu ir kaikuriom formom į asociacijos peilį panašų.


Suprojektuotas buvo jis daug seniau... :)

Atsiprašau už prastą foto kokybę.

 



Pasisuvau jam šiokį tokį dėkliuką..

loki rašė: Pasisuvau jam

2012-06-18- 14:25

loki rašė:Pasisuvau jam šiokį tokį dėkliuką..


O tvirtinimas skersai diržo ar išilgai?

Tvirtinimas paprastas,

2012-06-18- 15:54

Tvirtinimas paprastas, vertikalus. :)

Peilio gyvenimas. Šį peilį iš

2012-06-21- 1:14

Peilio gyvenimas. Šį peilį iš sąvininko tiesiog pavogė. Tiesiog per vieną (tiksliau po) varyminę medžioklę jis kažkaip "išgaravo". Praėjo gal trys ar net kiek daugiau metų kai vėl per medžioklę jis pasirodė, buvo atpažintas ir paimtas atgal. Trumpas komentaras- norėjau dar ir į snukį duoti, nepaisant verkšlenimų, bet pagalvojau, kad tą vargšą ir taip gyvenimas nubaudė debilu padarydamas... Taip elgtis su peiliu gali tik ...

 

   

Remus rašė: Taip elgtis su

2012-06-21- 2:33

Remus rašė:Taip elgtis su peiliu gali tik ...


Maža to, kad vagis, tai dar ir neišmanėlis. *grr*
Nors tiesą sakant, tuos "drožtukus" su kietmetalio plokštelėmis naudoja nemažai medžiotojų. O po to skundžiasi, kad peilis blogas... *datz*

_Vladas_ rašė: Nors tiesą

2012-06-21- 3:18

_Vladas_ rašė:Nors tiesą sakant, tuos "drožtukus" su kietmetalio plokštelėmis naudoja nemažai medžiotojų. O po to skundžiasi, kad peilis blogas... *datz*


Kaip matosi iš fotografijų, tai rankos nebuvo pakankamai tiesios, kad galėtu netgi "drožtuku" (geras terminas *thumb* ) tinkamai pasinaudot :)

Remus rašė: Trumpas

2012-06-21- 11:50

Remus rašė: Trumpas komentaras- norėjau dar ir į snukį duoti, nepaisant verkšlenimų, bet pagalvojau, kad tą vargšą ir taip gyvenimas nubaudė debilu padarydamas...

Reikėjo drožti snukin ir negailėti, - durną glušą ir bažnyčioj muša...jau nekalbant apie vagį ;)

Aš tos pačios nuomonės, bet

2012-06-21- 12:01

Aš tos pačios nuomonės, bet žmogus pasirodė gailestingesnis. O peilio gaila.

Na aš tokio nemuščiau,žemas

2012-06-21- 17:14

Na aš tokio nemuščiau,žemas lygis nagus į š... kišt,bet naują peiliuką pas Tomą verkdamas pirktų!
Tada gal prisimintų ,kad svetimų daiktų imt nedera.
Atsakymo rašymas