Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Ka manote apie kershaw salvo

2012-10-29- 22:56

Ka manote apie kershaw salvo kaip apie ekonomines klases lenktinuka?
a m

Marius_V rašė: Ka manote apie

2012-10-30- 0:21

Marius_V rašė:Ka manote apie kershaw salvo kaip apie ekonomines klases lenktinuka?


Mano manymu jis geresnis, nei Gerber AR3.00 ;)

Na as isvis paskaitinejes

2012-10-30- 1:16

Na as isvis paskaitinejes susidariau ispudi, kad gerber gamina slamsta... Aciu uz atsakymus!! ;)

Turetu i ebay vel Kershaw

2012-10-30- 12:29

Turetu i ebay vel Kershaw peiliu banga eiline karta patekti : )
Del datos nepasakysiu bet ir siais metais Kershaw daro "garage sales" - 70 % .

Nauji Kershaw modeliai:

2013-01-12- 11:22

Nauji Kershaw modeliai: http://www.gpknives.com/kershaw2013preorderknives.html

Rexford Injection atrodo patraukliai. Nors ir kiti kinai visai nieko. Imho stipresni dizainai už pernykščius:)

Kershaw ir ZT gerbėjams 2013

2013-01-24- 9:56

Kershaw ir ZT gerbėjams 2013 m. http://www.youtube.com/watch?v=VL3A33uAVj8&NR=1 Sparčiai pradėta naudoti Elmax'ą

ArunasR rašė: Nauji Kershaw

2013-01-24- 15:38

ArunasR rašė:Nauji Kershaw modeliai: http://www.gpknives.com/kershaw2013preorderknives.html

Rexford Injection atrodo patraukliai. Nors ir kiti kinai visai nieko. Imho stipresni dizainai už pernykščius:)


Injection man vienintelis ten patrauklus, bet stipriai :)

Biški prie senų dalykų

2013-01-24- 19:33

Biški prie senų dalykų sugrįšiu, bet tik trumpam, pasakau ir viskas :D

loki rašė:Ugniau, o tu lito ir JAV dolerio kursą pasižiūrėk. Ar nori kad AIC praeitų metų kursu tau peilius pardavinėtų? Jei ką nors sugalvosi, užsipirkčiau ir aš, dar paimčiau ir šveicariškų laikrodžių, bo tie ir dėl franko gerokai pabrango, biznį padarytume... :-D
P.S. dar domina benzinas, aišku metų senumo kainomis..



Oi kaip dolerio kursas nukrito, bet kainos tai ne, taip, kad ne jame esmė. Be to juk aic'as už juos jau sumokėjo ir pagal to meto kursą, tep, kad spekuliacijos dolerio kursu manau nepagrįstos, tai tiek. Atsiprašau už offtopiką :/
https://ib.swedbank.lt/private/home/mor ... nguage=LIT

Na ja, siuntimas ir mokesčiai

2013-01-24- 19:55

Na ja, siuntimas ir mokesčiai plius darbuotojų išlaikymas, gryna spekuliacija :-D . Čia turbūt vadinama 'neprotinga' kaina..
Neginu nei vienos parduotuvės, tiesiog IMHO.
Be to pas kiekvieną yra galimybė atsisiūst iš kur patogu. Pats geriau permokėsiu kelis litus, bet pačiupinėjęs išsirinksiu iš kelių ekzepliorių (jei man reikia peilio iš esamo LT asortimento). Tai tiek.

Žinau aš iš ko susideda ta

2013-01-24- 20:05

Žinau aš iš ko susideda ta kaina :) Ir nesakau, kad per aukšta jinai, tiesiog norėjau pasakyti, kad tia visiškai nesusiję su dolerio kursu :) Aš taip pat geriau sumokėsiu kelis papildomus litus, bet pačiupinėsiu prekę ir paremsiu lietuvišką verslą :) Taip, kad mūsų nuomonės šiuo klausimu manau sutampa *2thumbs*

Na, Keršinis Injection mažai

2013-01-25- 14:23

Na, Keršinis Injection mažai ką bendro turi su tikru Rexford'iniu ...
1, 2, 3, o ir pagal kainą ten nieko net pusiau rimto išeit negali :(

Kaži ar tam kainų segmente

2013-01-25- 15:12

Kaži ar tam kainų segmente kokybės atžvilgiu rasi kažką geriau už Kershaw. Imkim, kad ir pernykštį Compound. Kaip už $20 dolerių visai vykęs peilis.

Aišku jei lygint kokybę ar ten meninį atlikimo lygį (kaip čia pas mus dabar populiaru) ar dar ką su autoriniu, tai jo..

Uz nedideli piniga gauni

2013-01-25- 15:17

Uz nedideli piniga gauni uzuomina i Rexfordo Full Flat Grinda .
Tai nera blogai .

Bozkurt rašė: Uz nedideli

2013-01-25- 15:24

Bozkurt rašė:Uz nedideli piniga gauni uzuomina i Rexfordo Full Flat Grinda .
Tai nera blogai .

Niekas nerašė nei gerai nei blogai.
Lygiai kaip ir Turbulence užuomina į Galyeaną, 0560 į Hindererį ir t.t.
O už truputį didesnį pinigą, pas tą patį Kershaw, gauni geresnį peilį be užuominų :)

Kažkaip prisimenu, kažkas čia nesenai rašė:
Bozkurt rašė:<....>
Tas pats ir su Hinderero Kershaw versijomis .
Bandymas papirkti popsinant dizaina .

Taigi as ir rasau kad siaip

2013-01-25- 15:34

Taigi as ir rasau kad siaip tai viskas normalu : )
Neutraliai.
Visiskai niekam nepriestaraujant : )
Su visais perkelimais i gamyba ateina kompromisu gausa ir finale gaunasi kinofilmas kompjuterinio zaidimo motyvais .
Kas irgi kartais gerai o kartais ne.
O originalas be abejo zaraza grazus : )
Atsakymo rašymas