Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 13:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia aptariamos tik administracinės, organizacinės ir kitos su forumų administravimu susijusios temos



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Reikia šalinti narius kurie:
Nieko neparašė ir nesilanko 12 mėn. 75%  75%  [ 44 ]
Nieko neparašė 12 mėn. 3%  3%  [ 2 ]
Parašė, bet nesilanko 12 mėn. 2%  2%  [ 1 ]
Nieko neparašė arba nesilanko 12 mėn. 19%  19%  [ 11 ]
Kitoks variantas (nurodysiu temoje) 2%  2%  [ 1 ]
Viso balsų : 59
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-02-08- 22:58 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Vytautas59055 rašė:
Manau statistikos pagerinimui reikėtų visus neaktyvius daugiau kaip 12 mėnesių, šalinti iš forumo.

Dėl šalinimo ir aš pritarčiau.

Ne visi žino nes nuspręsta tai buvo senai (2010 m.) - nariai, kurie neparašė nei vieno komentaro ir neprisijungė prie forumų 12 mėn. yra šalinami be įspėjimo.
Tie, kurie parašė nors vieną komentarą - nebuvo šalinami dėl techninių priežasčių: senajame forume nario pašalinimas komentarą paversdavo anoniminiu. Po forumų atnaujinimo toks pašalinimas įmanomas be žalos temos gijai. Tik ar to reikia?

Ar reikia šalinti "skaitytojus" - klausimas irgi diskutuotinas. :/
Aptarkim tai.

Paleidžiu balsuoklę - vaizdžiai matysim ką apie tai mano aktyvi bendruomenė. :)
Temoje kaip visada savo asmeninę nuomonę galite išdėstyti išsamiau.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-08- 23:10 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Reikia šalinti būtinai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 0:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
ramanc rašė:
Reikia šalinti būtinai.


Argumentai? Ta prasme kažkokių realių blogybių turi skaitovų laikymas apart foruminio balsavimo statistikos gadinimo ir gražių nick'ų užėmimo, kuriuos galbūt panaudotų aktyvieji? :PC: Serverio resursai naudojami?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 0:14 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Ne skaitovų šalinimas, o mirusių dūšių. Nes daug kas prisiregistruoja taip sau ir paskui net pamirštą, kad prisiregistravo. Kaip ir aš Linux.lt forume prieš 7 metus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 0:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-10-02- 17:48
Pranešimai: 70
Miestas: Kaunas
ramanc rašė:
Reikia šalinti būtinai.


Kodėl?

O, sorry - ArūnasR jau prašė argumentuoti ramanc'o teiginį.

Bet vis tiek (man) neaišku - kodėl "reikia šalinti būtinai (c) " ?


Paskutinį kartą redagavo Martyns 2014-02-09- 0:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 0:34 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ArunasR rašė:
Ta prasme kažkokių realių blogybių turi skaitovų laikymas apart foruminio balsavimo statistikos gadinimo ir gražių nick'ų užėmimo, kuriuos galbūt panaudotų aktyvieji? :PC: Serverio resursai naudojami?

Teoriškai - nario paskyros duomenys kažkiek vietos duomenų bazėje užimą. Bet tai smulkmena palyginus su bendru DB dydžiu, taigi galima sakyti, kad serverio resursų naudojimui tas įtakos neturi.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 0:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-11-07- 20:44
Pranešimai: 55
Miestas: Vilnius
Manau, skaitytojų šalinti nereikia. Jei prisijungia kartais, kažką paskaito - tegul :)
Turbūt geriau yra etatinis skaitytojas, nei etatinis pilstytojas iš tuščio į kiaurą.
Aš irgi buvau tik skaitytojas kurį laiką, net neregistruotas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 0:52 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
gal adminams galima paskutiniu men. (ok, siuom atveju - paskutines savaites) suvestine matyti - kokie uzsiregistrave personos lankesi siame forume?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 1:41 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
gal adminams galima paskutiniu men. (ok, siuom atveju - paskutines savaites) suvestine matyti - kokie uzsiregistrave personos lankesi siame forume?

Tai yra taip paprasta kaip:
Kodas:
SELECT `username`, `user_lastvisit` FROM `phpbb_users` WHERE `user_lastvisit` NOT LIKE '0' ORDER BY `user_lastvisit` DESC

Ir matau, kad nuo šio naujojo forumo paleidimo jame apsilankę buvo 151 vartotojas. Kas yra visai nemažai, grubiai beveik trečdalis. Laiko žymių intervalas nuo 1391250438 iki 1391896476 = nuo Sat, 01 Feb iki Sat, 08 Feb. Trečdalis visų registruotų lankytojų apsilankymų per vieną savaitę rodo tikrai labai gyvą ir aktyvų forumą, "zombių" pas mus tikriausiai visiškas minimumas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 2:00 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kada vienas ar kitas narys paskutinį kartą lankėsi forume - jo profilyje gali pasižiūrėti bet kuris registruotas dalyvis. Tiek, kad lankomumo duomenys čia fiksuojami tik nuo 2014-02-01, t.y. nuo forumų perkėlimo momento, o senesnę statistiką reikia žiūrėti prisijungus svetainėje.

NB: Po forumų perkėlimo (2014-02-01) naujai užsiregistravę nariai dabar automatiškai patenka į atskirą kategoriją "Naujai registruoti nariai" su tam tikrais funkcijų ribojimais. Vienas iš apribojimų - naujokai kito nario profilyje nemato kada tas narys paskutinį kartą lankėsi. Taip pat jie negali dalyvauti balsavime, naudotis parašo funkcija etc.
Kai naujokas parašys 10 komentarų jis automatiškai taps pilnateisis registruotas narys.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 2:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Manau reikia susivokti, koks trynimo tikslas: ar norim jiems kažką parodyt, ar savo gretas norim išgrynint, ar dar kas nors?
Manau, kad jiems nieko neįrodysim o ir nereikia. Na ištrinsim, ir ką ? Skaitys neprisijungę, arba susikurs kitą paskyrą, arba, jeigu nebeįdomu - čia niekada nebepasirodys. Taip kad jiems mūsų trynimai - dzin.
Na, o jeigu mes norim kažką sau parodyt, tai argi būtina trinti? Gal užtenka apsvarstyti kriterijus ir sukurti pasyvių narių kategoriją. Narių sąraše prie tokių nikų būtų pvz žydras užrašas - "pasyvus". Galima jiems ir kokias nors teises apriboti, na ten balsuoti, ar temas kurti. Ir statistika būtų aiški: tiek viso prisijungusių, o tiek pasyvių.
Beje, pas mus pačiam išsitrint galima ¿


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 2:56 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Vincukas rašė:
Beje, pas mus pačiam išsitrint galima ¿

ant virtualaus harakiri patrauke?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 3:08 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Manau reikia susivokti, koks trynimo tikslas: ar norim jiems kažką parodyt, ar savo gretas norim išgrynint, ar dar kas nors?

Mano supratimu visi tie narių trynimai skirti dvejopam tikslui:
1. Kad vieša forumų statistika kiek įmanoma tiksliau atspindėtų realią situaciją - kokia yra mūsų forumų bendruomenė.
O "mirusios sielos" ją labiausiai iškreipia. :vampire:
2. Paskatinti dažniau lankytis tuos rašančius narius, kurie lankosi labai retai, bet norėtų išsaugoti savo pirminį vardą ar profilį (likti senbūviu). O taip pat ir "skaitytojus" paskatinti aktyviau dalyvauti, jeigu nuspręsim, kad "narių gretų valymas" bus taikomas ir jiems.
Nors šiam tikslui pasiekti "valymo" akcijas reikėtų periodiškai viešinti, kad informacija pasiektų potencialius "kandidatus į nebūti". :cap:

Vincukas rašė:
Na, o jeigu mes norim kažką sau parodyt, tai argi būtina trinti? Gal užtenka apsvarstyti kriterijus ir sukurti pasyvių narių kategoriją. Narių sąraše prie tokių nikų būtų pvz žydras užrašas - "pasyvus". Galima jiems ir kokias nors teises apriboti, na ten balsuoti, ar temas kurti. Ir statistika būtų aiški: tiek viso prisijungusių, o tiek pasyvių.

Teoriškai tai įmanoma. Nors mano manymu seniai registruotus, bet vis dar pasyvius narius "skaitytojus" būtų logiška priskirti prie dabartines naujokų grupės, iš kurios dalyvis galėtų automatiškai išeiti parašęs 10 komentarų. Ta grupė jau turi ir apribojimus, gali turėti savo spalvą ir būti matoma suvestinėje. Tik vietoj žydro užrašo "pasyvus" gal vis tik reikėtų ko nors neutralesnio. :E

Vincukas rašė:
Beje, pas mus pačiam išsitrint galima ¿

Pačiam - ne. :nein:
Bet galima argumentuotai kreiptis į administraciją, kad ištrintų. :celanup:
Rezultatas priklausys nuo prašytojo argumentų ir konkrečių aplinkybių.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-11-12- 0:50
Pranešimai: 38
Miestas: Prienai, Vilnius
Aš irgi esu prisiregistravęs ne vienam forume ir jau pamiršęs apie juos. Pagrindinė priežastis, kodėl taip dariau, tai informacijos neprieinamumas neregistruotam vartotojui. Norėdamas gauti norimą info, esi priverstas registruotis, gavai info :wc: ir viskas, daugiau tai tampa neaktualu ir man giliai px ar aš ten dar registruotas, ar jau ištrintas. Labai tikėtina, kad jeigu ateityje prireiks kažkokios info iš forumo kuriame aš jau užsiregistravęs, aš jame registruosiuos iš naujo, nes net neatsiminsiu, kad jau esu registruotas. Visi paskutinės stadijos peiliamišiai čia karts nuo karto įdeda skelbimus "valau sandėlį", "valau stalčius" ar kažką panašaus, tai forume reikėtų elgtis taip pat, karts nuo karto pvz.: kiekvieną pirmą sausio savaitę ar gegužės pirmą čia jau kaip nuspręsit, imti ir apsivalyti forume nuo baląsto. :celanup:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-09- 11:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Vladai, šeip Vincukas pametėjo gerą mintį su suskirstymu, galima net kategorijas kažkokias įdomias ir šmaikščias sugalvot, pvz senas ir aktyvus dalyvis būtų vadinamas "gerai užsigalandęs", naujas - "bukas-neaštrus" ar panašiai, vis geriau nei žydras pasyvus XD
Vienam LT medžiotojų forume naujokas vadinamas stažuotoju, pažengęs - varovu, ir t.t...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007