Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Skutimosi priemonės

2016-12-05- 22:35

loki rašė:MUHLE R41 vis dar nepakeičiamas.

Į ką mėginai keist ?

Re: Skutimosi priemonės

2016-12-05- 23:01

Igoris rašė:
loki rašė:MUHLE R41 vis dar nepakeičiamas.

Į ką mėginai keist ?

Į kitus Muhle, Merkur, Jagger, dar senienas visokias.

Re: Skutimosi priemonės

2016-12-06- 16:04

Įsigijau tokią titaninę rankenėlę skustuvui:
Rankena.jpg

Priderinau prie galvos ATT R2:
ATT R2.jpg

Gavosi labai patogus, subalansuotas ir gerai atliekantis savo funkcijas derinys.
Panašu, kad tam kartui ieškojimai pristabdomi. :)

Re: Skutimosi priemonės

2017-03-21- 7:46

IMG_2106.JPG

Vakar atidarius kelias dėžutes radau tokius įrankius. Silpna net pasidarė XD
Gal kam reikia? Dovanom ar patys gal tarkuojatės. Dedas mach3. Edwin Jagger, faux horn rankenos. Skustuvai nauji. Parduotuvėse apie 40-45 eur. Atiduosiu po 25 eur. Į parduotuvę dėt sąžinė neleidžia.
Jei kam prireiks, rašykit AŽ.

Re: Skutimosi priemonės

2017-03-21- 22:08

Rezervuoju vieną vnt.

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-25- 9:49

Sveiki, noriu paklausti apie piktesnius skustuvus. Gal kas nors turi ir Merkur 37Slant ir Muhle R41 ir gali palyginti juos kaip kuris dirba?

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-25- 11:33

Desantas rašė:Sveiki, noriu paklausti apie piktesnius skustuvus. Gal kas nors turi ir Merkur 37Slant ir Muhle R41 ir gali palyginti juos kaip kuris dirba?

slantas visiškai nepiktas, efektyvesnis už R89 galvą, bet brūžint su juo nemažai reikia (bent jau man). R41 - žvėris. kasdien mažai kas su juo geba skustis, o ir skust nelabai yra ko po paros su juo praėjus, bet rečiau - efektyvumas įspūdingas. R41 reikia atsirinkt peiliukus, skirtumas tarp jų labai juntamas (kitaip nei švelniuose). dar pastebėjimas dėl slanto - peiliukai juose bunka daug greičiau :)

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-25- 12:01

PatikrintaLaiko rašė:
Desantas rašė:Sveiki, noriu paklausti apie piktesnius skustuvus. Gal kas nors turi ir Merkur 37Slant ir Muhle R41 ir gali palyginti juos kaip kuris dirba?

slantas visiškai nepiktas, efektyvesnis už R89 galvą, bet brūžint su juo nemažai reikia (bent jau man). R41 - žvėris. kasdien mažai kas su juo geba skustis, o ir skust nelabai yra ko po paros su juo praėjus, bet rečiau - efektyvumas įspūdingas. R41 reikia atsirinkt peiliukus, skirtumas tarp jų labai juntamas (kitaip nei švelniuose). dar pastebėjimas dėl slanto - peiliukai juose bunka daug greičiau :)


Na aš aplamai nemėgstu skustis kas diena, normaliai du kartus per savaitę jei būna trys kartai tai jau dažnai skutuosi už tai ir norėčiau pamėginti kažką piktesnio. Nors man ir po R89 galvos kitą dieną nedaug skutimo būna nes visada trim praėjimais skutuosi.

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-25- 13:22

Nusipirk R41 galvą. Skirtumą nuo R89 pajusi didžiulį


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-25- 13:46

Muhle galva tiks ant Edwin Jagger rankenos?

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-25- 21:15

Man asmeniškai slant nepatiko, bet turiu nu tiek, kad turėt. :)

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-27- 20:04

Nesuprantu kas ten per barzdos, kad skustis reikia kas antrą dieną. Gal Jūms po 20 metų? Aš skutuosi kiekvieną rytą o reikėtų dar ir vakare.
p.s. mano sūnui 25 metai, tai jis skutasi 1 kart per savaitę.

Re: Skutimosi priemonės

2017-08-27- 20:24

ramanc rašė:Aš skutuosi kiekvieną rytą o reikėtų dar ir vakare


Kaip gerai, kad aš išvis nesiskutu :D

P.s. Čia dar viskas priklauso nuo žmogaus fiziologijos ir hormonų kiekio. Pažystu porą žmonių abiems +- 35 vienas skutasi į savaitę porą kartų nes jam paprasčiausiai neauga ir viskas, o kitas ateina iš ryto apsisukęs, o po pietų visas apšepęs atrodo, kad antra dieną nesiskuta nors praejo duok Dieve 6 valandos.

Re: Skutimosi priemonės

2017-11-06- 12:20

http://www.myliusavoimone.lt/imone/patikrinta-laiko/
draugai, prabalsuokit kam nesunku už vienintelį video, kuriame antraeiliame vaidmenyje sudalyvo peilis :)

Re: Skutimosi priemonės

2017-11-06- 12:56

PatikrintaLaiko rašė:http://www.myliusavoimone.lt/imone/patikrinta-laiko/
draugai, prabalsuokit kam nesunku už vienintelį video, kuriame antraeiliame vaidmenyje sudalyvo peilis :)


done
Atsakymo rašymas