Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 19:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 14:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Kažkur buvo užsiminta apie muzikuojančius forumiečius. Pasidalinkit savo turimais instrumentais ir aparatais :) gal su laiku mainai ar pardavimai įvyks jei kam tai įdomu :)

Groju su gitara Epiphone LP standart

http://images.epiphone.com.s3.amazonaws ... Splash.jpg
nėra bais rimtas instrumentas bet man pakanka. Derinam gitaras C standart tai trūksta menzūros tono laikymui, bet man 12nr stygų kažkaip užtenka.. koncertuojant prieš paskutines dainas tik reikia persiderint

Nesenai pirktas Harley benton GV112
http://gsfanatic.com/aas_hirdetes_temp/ ... ngv112.jpg

80w gitarinis aparatas. Viduj stovi kažkoks celestion v30 kinietiškas analogas, bet skambesys tikrai neblogas.. vintažinis, mažumėlę seksualaus purvo turintis skambesys.

Galvos neturiu, bet repeticijų studijoj stovi marshall 100w lempinė galva, kurią skolinuos, tai su bentonu gražiai suskamba, prieš tai grodavau per draugo savadarbį kabinetą, tai garsas nelabai malonus buvo (sudėti neaiškūs 12colių rusiški garsiakalbiai).
Koncertuose kolkas naudojuos draugo Laney lc serijos lempiniu aparatu.

Tikiuosi kasnors supras šitą paukščių kalbą ir prisijungs XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 16:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
Bandom.
Iš anksto atsiprašau už šūdinas telefonines fotkes, bet po ranka (tiksliau telefone, kažin kaip jos ten atsirado) turiu tik tokias. :)

Irklai: Chapman ML3 Modern bei Tanglewood TSE 605. Jungiu visa tai į Yamaha THR 10x arba THR5. Kartais, pasižaidimui, per paminėtas Yamahas į kompą su Positive Grid BIAS Amp.

Kampuose mėtosi dar visokio retai naudojamo šlako, pvz Tamsta Club 20 (su minimum 20 metų nekeistom lempom, nors švarus kanalas tebeveikia korektiškai), Orange Crush 20LDX tranzas, MXR Fullbore Metal papiktintojas (naudojamas su Tamstos clean kanalu), elektroakustika Tenson (kiekvieną kart išsitraukęs vis galvoju, ką kitaicai panaudojo vietoj medžio dekos gamybai :/) ir vintažinis sovdep-LesPaul'oidas Musima 25 Deluxe. Nors pastaroji ne šlakas, turi sentimentalią vertę, be to pastoviai mėtosi po ranka idant kokį filmą žiūrint skales pagainiot su nepajungta. O po to, kai pasikeičiau bridžo humbuckerį (tiesa, į patį pigiausią kokį sugebėjau rasti) ir išlupau visus vidurius (liko nuėmėjai -> selektorius -> išėjimas) ir įjungta pratyboms visai pusė velnio. Užtat nereikia parintis su dėklu, dulkių valymu ir negaila daužyt į kėdės ranktūrius. :)

p.s. Kažkur pakeliui iš Kinijos važiuoja pora Mooer'ių - looper'is ir Green Mile tube screamer'is. Laukiu :)
Prikabintas failas:
ch.jpg
ch.jpg [ 141.4 KiB | Peržiūrėta 5002 kartus(ų) ]
Prikabintas failas:
tng.jpg
tng.jpg [ 157.86 KiB | Peržiūrėta 5002 kartus(ų) ]
Prikabintas failas:
club20.jpg
club20.jpg [ 709.12 KiB | Peržiūrėta 5002 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Mano dabar svajonė įsigyt Orange galvą.
SG kopija gerai atrodo... man šiaip kažkas galvoj yra susidėję, kad vienintelės "normalios" gitaros yra LP ir SG formos. Aišku gal mano grojamas stilius tam įtaką padarė.. Stoner metal nepagrosi pasiėmęs kokį BC Rich warlock xD.

O MXRą dažnai naudoji? Mane kolega muzikantas, garsistas atpratino nuo pedalų. Ir kai protino, koks garsas yra "geras" ir koks "blogas", dabar ir pačiam pedalai nebelimp :/, kažkaip lempinis aparatas, teisingai susisukiojus viską, tiesiog puikiai skamba.

O kodėl humbuckerį keitei? supuvo, ar outputas nepatiko?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 17:26 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
kyštelsiu savo trigrašį - groti negroju (nors maniškė sako, kad gan neblogai groju ant nervų :O ).
ale, kieme prie kepsniuko, ar vakarojant draugų ratelyje - isitaisiau šiokį tokį "kubiką". užtenka.
kodėl ne kompo kolonkės ir pirdafonas - panašią "komplektaciją" turi beveik visi aplinkiniai...


Prikabinti failai:
MR.jpg
MR.jpg [ 202.63 KiB | Peržiūrėta 4980 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 17:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Tarp kitko!! gal kas turėjęs reikalų su kūbų taisymu? Pamačiau Banginio nuotrauką ir prisiminiau savo Marshall'ą renkantį dulkes po stalu.. Kolegos mano 30w aparatuko sudegino ir nieks neprisipažįsta kas... o taisyt visai reiktų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 17:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
SG gerai. Visą gyvenimą vilkausi ant LP. Ilgai medžiojau dėvėtą LP japoną (Tokai, Grass Roots etc.) ar bent Epiphoną už gerą kainą, bet vis kažkas nesigaudavo, ar tai nespėdavau. Iš desperacijos nusipirkau SG ir kuo toliau, tuo mažiau man imponuoja LesPaul'ai.
LP man dabar atstoja Chapmanas - ~7 kg raudonmedžio gabalas, humb'ai. :) Plius estetika (mėgstu telekasterio formą, nors negaliu pakęst Fender'ių) ir mano skoniui idealus grifas.

Beje, labai džiugina Tanglewood'o Entwistle nuėmėjai (ypač atsižvelgtiant į kainą). Tiek mano seni (dar mikrofoniniai) Dark Star, tiek pas kolegą čiupinėti HV 58.

MXR'ą naudoju retai, kaip ir lempinę Tamstą, kuriai jį ir pirkau. Ir pilnai sutinku su kolega muzikantu, gal tik nenurašyčiau booster'ių (ir overdraivų naudojamų kaip boosteriai).
Problema tame, kad groju tik namie, savo malonumui ir vienas, taigi lempa (ypač teisingai sureguliuota ;)) man visiškai nepanaudojama - jei netyčia sutraška papuvęs mano Tamstos master volume potencas pas mane bute visi langai atsidaro ir tapetai nuo sienų atšoka :). Aš nereligingas, manau, kad kokybiška skaitmena, jau kuris laikas, nėra smarkiai blogiau už lempą. O mažu (teliko lygio) garsu - N kartų geriau. :)

Senajame Musimos humbuckeryje netiko būtent outputas - jo praktiškai nebuvo XD. Garsas, kaip pelė paperdė. Falcetu. Jau geriau būtų originalus singlas.


Paskutinį kartą redagavo ek 2015-09-29- 17:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 17:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Neskaitant formos, SG ir LP yra galima sakyt tos pačios gitaros. Skirtumas tik LP arch top, ant kurio nuėmėjai uždėti. Man tai ir padaro LP skambesį geresniu. Kažkas dar iš draugų pasakojo, apie padielkinį LP hollow body.. vat tą tai norėtūsi pačiupinėt. Visgi sustaino ir rezonavimo sąvybės visiškai kitokios.

su tavim, ek, sutinku 100%. Aš irgi nekenčiu Fenderių, o telecaster forma yra labai patraukli. Su draugais juokaujam, kad nuo originalo telecasterio reik nušveist fender logo ir įkišt humbus vietoj single coilų (kiek žinau tik tokius juos originaliai ir gamina)

Na, boostas, reverbai ar delay, wah'ai yra kita efektūros dalis. Aš norėjau pasakyt, kad pedalai duodantys paty fuzzą ar distortion'ą kaip pagrindinį efektą garsui, yra negerai.

O tai kiek vatų tavo tas tamstos aparatas? Celestionas įstatytas jau diktuoja kad garsas tai tikrai neblogas turėtų būt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 18:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
Savickas rašė:
Neskaitant formos, SG ir LP yra galima sakyt tos pačios gitaros. Skirtumas tik LP arch top, ant kurio nuėmėjai uždėti. Man tai ir padaro LP skambesį geresniu. Kažkas dar iš draugų pasakojo, apie padielkinį LP hollow body.. vat tą tai norėtūsi pačiupinėt. Visgi sustaino ir rezonavimo sąvybės visiškai kitokios.


Skirtumai man labiau ergonominiai - bodžio storis/masė, grifo įklijavimo vieta/aukštų ladų pasiekiamumas, grifo kampas bodžio atžvilgiu, galų gale, sėdint žiauriai patogu, kad laidas smeigiasi ne į briauną, o į "veidą". Kalbant apie top'a, "medžio magija" elektrinėse gitarose nelabai tikiu. Be abejo, skirtingos gitaros skamba skirtingai, bet faktorių pernelyg daug, kad teigti absoliučias tiesas a'la garsas su kleviniu top'u visada geriau negu be jo, etc. O kur dar subjektyvūs skonio reikalai..

Savickas rašė:
su tavim, ek, sutinku 100%. Aš irgi nekenčiu Fenderių, o telecaster forma yra labai patraukli. Su draugais juokaujam, kad nuo originalo telecasterio reik nušveist fender logo ir įkišt humbus vietoj single coilų (kiek žinau tik tokius juos originaliai ir gamina)
O kur sprendimai kaustytai metalu, kampuotai plytai grifo pagrindo vietoje, tiesiai galvai su stringančiais ir dūzgiančiais stygų prispaudėjais, lakuoto klevo fingerboard'ui ir pigios plastmasės panelei per pusę korpuso? :E

O vietoj singlų dabar galima SD "Hot Rails" susidėt :)

Savickas rašė:
Na, boostas, reverbai ar delay, wah'ai yra kita efektūros dalis. Aš norėjau pasakyt, kad pedalai duodantys paty fuzzą ar distortion'ą kaip pagrindinį efektą garsui, yra negerai.
Moduliaciniai ir erdviniai efektai gi į loop'ą jungiasi, boostas prieš preamp'a, taigi į vieną eilę jų nestatyčiau. ;) Fūzo retkarčiais, kai kam, prireikti gali (think Hendrix), o distortion'as - taip, blogai.

Savickas rašė:
O tai kiek vatų tavo tas tamstos aparatas? Celestionas įstatytas jau diktuoja kad garsas tai tikrai neblogas turėtų būt


20 lempinių :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 20:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
o su SG neturi tos problemos, kad jei stovint groji grifas slinksta žemyn? man turbūt pagrindinis faktorius tas ir buvo, dėl ko LP pamėgau, kad nereikia ranka gaudyt grifo.. nepatiko balansavimas žodžiu :D
o kiti tavo išvardinti faktoriai man pvz visiškai atvirkščiai. čia jau kaip kiekvieno ranka ir asmeniniai įsitikinimai prie gitaros limpa :) šiaip abi tikrai ir gerai atrodančios ir gerai apgalvotos gitaros. gaila normaliai telio ir nečiupinėjau, bet kiek kitų fenderių teko laikyt man jie irgi nelabai patogūs buvo.

fuzzą aš kaip pedalą naudojau. nes mes ir grojam tokį stilių, kuris reikalauja gan ryškaus, bet purvino fuzzo. turėjau boss fz5, bet paskui garsistas vėlgi paprotino, kad kai groji ant C standarto, betkoks overdraivas jau skamba kaip fuzzas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-29- 23:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
Taiklus pastebėjimas - turiu. Tiksliau turėjau. Pirmiausiai - SG man labiau "sėdėjimo" gitara. Antra, jei stoviu, kabinu ją ne "cool rockstar like", t.y. ties keliais, bet aukštai, šiek tiek virš diržo. Grifo taip pat neleidžiu iki horizontalios padėties, tada daugmaž normaliai. Labai padeda platus natūralios odos (tiek lietuviškos, tiek itališkos :D) diržas - vidinė odos pusė neleidžia slysti per petį. Bet turėti minty šitą SG savybę reikia visada. Faktas.

C standarto kol kas neprireikė, naudoju po lygiai E standartą (bliuzams) ir D standartą (bliuzams ir sunkienoms). Teko girdėt fuzų, kurių natūraliu stiprintuvo draivu imituot nesugebėčiau niekaip. Bet labai į juos nesigilinau, tai į detales lyst nesijaučiu kompetetingas :).

Tipinis stoner'io tonas specifinis, purvo daug, o gain'o, gan saikingai - fuzzui ten panaudojims visai atsirastų IMHO.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-30- 8:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-15- 19:57
Pranešimai: 132
Miestas: Vilnius
Orange tam ir skirtas, kurt vintažinio tipo, stipriam fuzz-like distortionui :) tam man jo ir rajk.

o būtent tam stiliui, tai chebra dar susigalvojus vieną prikolą: gitaras jungia į bosines galvas, tada į gitarinius kabus. gauna gan piktą džiržgesį, nes stouneriui gitarom labiausiai imponuoja žemi ir viduriai.. tai žiaurokai gan skamba...

https://www.youtube.com/watch?v=q956Agjlh4c


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007