Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-05-01- 0:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 600 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tas, tiksliau labai panasus,
StandartinėParašytas: 2011-11-05- 23:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-01-27- 9:10
Pranešimai: 145
Miestas: Kaunas
Tas, tiksliau labai panasus, vadinasi fotomedziokle, ir jis dar sunkesnis nei "tikra", juk reikia priselinti, pritykoti "auka" taip kad fotosuvis butu grazus ir vertas daugiau nei DELETE mygtuko paspaudimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt Kad žuvį galima ir
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 0:52 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas

Bozkurt Kad žuvį galima ir paleisti, labai daug kas žinojo ir gerokai anksčiau, nei apie tai pradėjo pasakoti, rodyti per TV ir spaudoje rašyti.:) Nepasikeitė niekas nuo tų laikų:) Ne visi paleidžia, o ir tie , kurie paleidžia, toli gražu paleidžia ne viską. Panašiai ir su medžiokle - abejose pusėse yra žolę žaliai dažančių. Galima nemedžiot. Bet po keturių penkių metų pamatysi, kaip specialiai suformuotos zonder komandos su šautuvais taisys šitą klaidą valdžios nurodymu (kaip tai atrodo, aš mačiau Japonijoj, ten irgi kai kur nusprendė nemedžiot, arba medžiot labai mažai). Galbūt aš klystu, galbūt. Bet manau, kad šitas klausimas, šita problema nėra tokia vienareikšmiška, kokia atrodo iš pirmo žvilgsnio. Yra visokių ir žvejų, ir medžiotojų. Bet ne visi yra kraugeriai kažkokie, paklaikusiom baltom akim, kuriems rankos pradeda drebėt, kaip čia ką pakirtus ant kabliuko, ar ką sumedžiojus. Tema plati, nevienareikšmiška. Ir tiesa slypi kažkur per vidurį *taip*



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: As nematau medziokleje nieko
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 9:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

As nematau medziokleje nieko blogo.

Man niekur neskauda matant nuotraukose sena Hema su laimikiais.

Tesiog manau kad kelias iki pirmuju suviu i gyva taikini turetu buti daug ilgesnis negu dabar ir atranka dar stipresne.

Ir bausme uz pazeidymus turetu buti laabai griezta.

Noretusi kad medziokle butu elitiniu sauliu uzsiemimu o ne pramogautoju laisvalaikio praleidimu.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pas amerikiecius daznai
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 10:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

Pas amerikiecius daznai pasitaiko nuotraukos su vaikais medziokleje.

Tipa mano Sara 15 metu ar Bobby 13 metu ir pirmasis laimikis.

Be abejo reikia pratinti prie ginklu,prie pasaulio ziaurumo,prie butinybes priimineti sprendimus bet is esmes be patirtu baimes,skausmo,nuovargio ir atsakomybes tai tik bus panasu i kompiuterini zaidima.

Ka as zinau... ?

Man tai kaip leisti vaikui nusauti varna ar mesti akmeni i kate.

Kol tas vaikas pats negaus gerai akmeniu i galva jisai nesupras kad kazka uzmuse ir kazkam skaudejo.



Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 14:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
Startinė pozicija: Medžioklė yra amžina, keičiasi tik bokštelių vietos, sėlinimo maršrutai ir varymo kvartalai.
Jei per sezoną sumedžioji mažiau nei 20 šernų, tai sezonais neįvyko.


Žaliųjų, pacifistų ir kito panašaus kontingento nuomonė kiek tai liečia politika ir socialinius aspektus, o ne konkrečias ir realias gamtosaugos temas visai nedomina. Juo labiau, kad po žaliom ir gamtosauginėm vėliavom šiuo metu palindo tiek politinio brudo, kad net iš esmės teisingos kalbos iššaukia alergiją. O esmė tokia, kad Lietuvoje taipogi susiformavo politinių/socialinių destruktorių sluoksnis, kuris save kažkaip indentifikuoti gali tik kažką neigdamas. Užtat ir atsiranda vilkų gynėjai, kurie gyvo vilko net zoologijos sode nėra mate ir tt. Būtų juokinga jei tokia socialinė terpė nediktuotų savo sąlygų. Pvz vieša paslaptis kad kai kurie medžioklės klubai jau reguliuoja gandrų skaičių, nes jų tiek priviso, kad kurapkų ir kiškių skaičius tampa lygus 0.
Todėl tenka pereiti nuo pasyvios prie labai aktyvios veiklos kovojant su destruktoriais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dėl pačių medžiotojų
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 15:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius

Dėl pačių medžiotojų kvalifikacijos ir elgesio, manau realus kapitalizmas viską surykiuos. Teigiamos tendencijos yra, bet viskam reikia laiko. Kol kas vaizdelis liūdnokas, ne mažiau kaip 80% LT medžiotojų šaudo blogai ir labai blogai, tačiau nelabai kur jie kol kas gali pasimokyti. Tik pastaraisiais metais kai kurie klubai pradėjo rengti mokymus bei šaudymo testus. Šaudymo varžybos taipogi tapo ne toks retas dalykas.

Kylant šaulio kvalifikacijai mažėja ir tokios demagogijos, kad žvėris turi turėti šansų, kad reikia apriboti graižtvinių ginklų naudojimą ir pn.

Apie kenkėjus. Laukdamas šerno usūriakų ir aš nešaudau, bet jei palaukai baigiantis koks pasirodo, tai progos pasportuoti niekada nepraleidžiu. Kartą kitq per sezoną surengiame ir kryptingas kenkėjų naikinimo akcijas.




Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Olegai, daugumoje pritariu
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 16:18 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas

Olegai, daugumoje pritariu Tavo nuomonei. Tik aš pridėčiau-papildyčiau, kad žodžių junginys "elitinių šaulių" neturėtų reikšti elitinių savo piniginės storiu, pareigomis ar pan. Nes ofisinis planktonas apsigavęs gali pradėt plot katučių, kad jis ir turimas omenyje ;) Nes aš turiu konkretų gyvą pavyzdį tokio elitinio šaulio - gerąja prasme ir suprantu, ką tu, Olegai turi omenyje. Tas pavyzdys man yra tikro medžiotojo etalonas *2thumbs*



Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-06- 17:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

Butent kad sauliu elita as ir turejau omeni o ne turciu ar valdyninku elita.

Kaip teisingai raso Remus dauguma medziotuju yra blogi sauliai.

Kaip minimum.

Tai ne tik galioja medziotojams bet ir visiems kam ginklas yra darbo irankis.

Prastai valdyti darbo iranki - geda.

Mes nekalbam apie visus, bet daugumai truksta net bazes.

Teoriniu ziniu,praktinio paruosimo ir net elementarios elgesio disciplinos.

As gal biski jaunesnis ir dydesnis maksimalistas,mane neprofesionalumas siutina : )

Ypac kas liecia ginklus ir saudymo disciplinas.

Mano isitikinimu teise i ginkla reikia uztarnauti o iki tuo laiko leisciau tureti tik medini kalavija : )



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: Man daugiau
StandartinėParašytas: 2011-11-07- 9:24 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas
Bozkurt rašė:


Man daugiau patinka Dzono Rembo poziuris : )

Dialoga pamenate ? : )


Čia tu apie tą :
"-Norim pakeisti pasaulį...
-Ar turit ginklų?
-NE
-Tada jūs nieko nepakeisit" *2thumbs*

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ten daug perliuku buvo :
StandartinėParašytas: 2011-11-07- 10:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

Ten daug perliuku buvo : )))


Sarah : We believe all lives are special.

John Rambo: Some lives... some not.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: John J. Rambo: You know what
StandartinėParašytas: 2011-11-07- 10:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

John J. Rambo: You know what you are... what you`re made of. War is in your blood. Don`t fight it. You didn`t kill for your country. You killed for yourself. God`s never gonna make that go away. When you`re pushed, killing`s as easy as breathing.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Labai aktualus straipsnis
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 2:35 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-04- 12:31
Pranešimai: 286
Miestas: Marijampolė

Labai aktualus straipsnis http://www.grynas.lt/aplinka/gryno-disk ... d=51616223

O pradedant diskusiją (apie bet ką), reikėtų sau ir kitiems užduoti paprastą klausimą: ar esu mates ir čiupinėjes tai, apie ką kalbėsiu. Antraip visuomenėje nusistovėjes požiūris, stereotipai ir t.t. ima viršų.


Beje, paprieštaraujant neseniai išsakytoms mintims, geras medžiotojas ir geras šaulys yra du visiškai skirtingi dalykai. Idealus, bet labai retas atvejis kai jie kartu. Kultūringoje medžioklėje geras medžiotojas, o ne geras šaulys, groja pirmu smuiku. Štai čia pagrindinis skirtumas, kuo skiriasi medžioklė nuo karo.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Idomi publikacija : ) Rusu
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 11:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

Idomi publikacija : )

Rusu ziniasklaida daznai publikuoja straipsnius "Kodel mus nemyli visas pasaulis ? "

Laabai primine : )

Verta i veidrodi paziureti ir arba spjauti i tai ka ten matai arba taisyti vaizda.

O cia vel kaltas tarybinis palikimas,buka visuomene ir dar rodykles ant teisesaugos ir kariu perveda : )

Pries pora metu ar metus buvo kazkokios karantinines tarnybos laiskas publikuotas ,su karias saves nelygino aciu D, bet tezes viens prie vieno.

Sunku isivaizduoti kad jeigu as turesiu zudyko del asmeninio malonumo ivaizdi ar karantinines tarnybos atstovo ivaizdi ,tai as busiu gerbiamas, ....kazkodel.
Norint patikti reikia imidzo. Arba gero saulio ir veiklos profesionalo arba bent graziu kelniu su kepure,suniuko,arkliuko,medzioklinio rago ir kitu pribambasu isskirtiniam ivaizdziui kurti



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tomas rašė: Labai aktualus
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Tomas rašė:

Labai aktualus straipsnis http://www.grynas.lt/aplinka/gryno-disk ... d=51616223

O pradedant diskusiją (apie bet ką), reikėtų sau ir kitiems užduoti paprastą klausimą: ar esu mates ir čiupinėjes tai, apie ką kalbėsiu. Antraip visuomenėje nusistovėjes požiūris, stereotipai ir t.t. ima viršų.


Beje, paprieštaraujant neseniai išsakytoms mintims, geras medžiotojas ir geras šaulys yra du visiškai skirtingi dalykai. Idealus, bet labai retas atvejis kai jie kartu. Kultūringoje medžioklėje geras medžiotojas, o ne geras šaulys, groja pirmu smuiku. Štai čia pagrindinis skirtumas, kuo skiriasi medžioklė nuo karo.



*2thumbs*


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Štai kodėl aš mėgstu
StandartinėParašytas: 2012-05-29- 18:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Štai kodėl aš mėgstu medžioklę:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 600 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 55 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007