Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 21:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-05-20- 20:10 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Cituoti:
cigaretė, cigaru ar pypke neturi nieko bendro

kad cigarete, cigaras ir pypke tar saves labai skiriasi. jeigu gali nerukyk. jeigu sunku mesti traukti tabaka - rukyk cigara arba pypke.
prisiziurejes SK elektroniniu stebuklu, tarp kuriu buvo ir pypkiu pavidalo - meciau rukyti pypke.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-28- 15:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Užsikabinau ir aš.
Įsigijau Innokin iTaste SVD modą ir Aspire Nautilus kaitiklį. Kažkaip įtariu, kad tai tik pradžia... :)
Man kaip metusiam rūkyti ir parūkant tik per medžiokles ar žvejybas šitas daiktas labai patiko.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 10:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
<..>Įsigijau Innokin iTaste SVD modą ir Aspire Nautilus kaitiklį. Kažkaip įtariu, kad tai tik pradžia... :)


Nautilus tai jau praktiškai kelio pabaiga, jei apie neperrenkamus kaitiklius kalbam :) Toliau vaikantis skonio ir rūko gausos belieka RBA (perrenkami su bakais) ir RDA (perrenkami, dažniausiai be bako, į kuriuos skystis lašinamas kas keli ar keliolika užtraukimų).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 11:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Ne ne pabaiga, bet linkmę gerai numatei nes šiandien atveža man užsakytą EHPro Kayfun lite plus v2 kaitiklį :joint:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 12:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Ne ne pabaiga :joint:

Panašu kad galimi du variantai - arba vėl pradėsi rūkyt cigaretes, arba liksi su elektronine.
Pastaruoju atveju laukia bealkoholinis alus ir pripučiamos moterys.. XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 13:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
loki rašė:
pyfpafz rašė:
Ne ne pabaiga :joint:

Panašu kad galimi du variantai - arba vėl pradėsi rūkyt cigaretes, arba liksi su elektronine.
Pastaruoju atveju laukia bealkoholinis alus ir pripučiamos moterys.. XD

... ir mediniai peiliai :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 13:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Tai, kad su paprastomis cigaretėmis yra didesnė tikimybė prieiti prie nealkoholinio alaus, gumimių moterų bei medinių peilių nes jose jau seniai nebe tabakas, o išmirkyta celiuliozė :P

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 13:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Tai, kad su paprastomis cigaretėmis yra didesnė tikimybė prieiti prie nealkoholinio alaus, gumimių moterų bei medinių peilių nes jose jau seniai nebe tabakas, o išmirkyta celiuliozė :P

Na, man tai negresia. Aš pypkę traukiu :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 13:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Ne ne pabaiga, bet linkmę gerai numatei nes šiandien atveža man užsakytą EHPro Kayfun lite plus v2 kaitiklį :joint:


Kayfunas gerai, ir EHPRO nuklonavęs jį teisingai. Turiu tokį patį, tik dabar jis ant lentynos ilsisi, o dirba Taifunas GT, nes patogiau ir lengviau kuriasi.
Gausi paprakaituot, pasikeikt, paragaut skyčio ir svilėsio, kol atmuši ranką spiralę ir knatą gamindamas, bet viską padarius teisingai - sodresnis skonis garantuotas.

P.S. Ai, beje, tikri džigitai mechaninius modus naudoja, o ne varivatus :D


Prikabinti failai:
nemesis_Taifun_014-10-29_10-00-14.JPG
nemesis_Taifun_014-10-29_10-00-14.JPG [ 1.61 MiB | Peržiūrėta 8864 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 13:39 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Skaitydamas jumi supratau, kad čia dar viena kosminių technologijų sritis... o kalvojau, kad parasčiau bus :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Drunk rašė:
Ai, beje, tikri džigitai mechaninius modus naudoja, o ne varivatus :D


Nematau jokių mechaninių modų privalumų, na nebent tik tai, kad jie tvirtesni ir batareiką ant jų ilgiau laiko.
Kiek žiūrinėjau tai jei jau koks džigitas rimtas pasitaiko tai būtinai turi kažką iš Hanamodz.
Dar akis užkliuvusi yra už Sigelei 100, bet neaišku ar paskutinėje modifikacijoje ištaisė kasiakus.

GiedriusT rašė:
Skaitydamas jumi supratau, kad čia dar viena kosminių technologijų sritis... o kalvojau, kad parasčiau bus :/


Čia matyt kaip ir su peiliais kai kažkas naudoja Mora ir nesuka sau galvos, o kaikas šitam forume sėdi dėl ūminės pomėgio atmainos :)
Asmeniškai aš gyvenime pastoviai domiuosi kažkuo ir kai mano žinios apie objektą-procesą ar pan., kuris mane domina, pereina iš pažengusio mėgėjo į profesionalo lygį man dažniausiai tas užsiėmimas pasidaro nebeįdomus t.y. aš nebegilinu žinių ar įgūdžių kaip profesionalas. Taip numirė dauguma mano hobių :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 17:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Drunk rašė:

Nematau jokių mechaninių modų privalumų, na nebent tik tai, kad jie tvirtesni ir batareiką ant jų ilgiau laiko.
Kiek žiūrinėjau tai jei jau koks džigitas rimtas pasitaiko tai būtinai turi kažką iš Hanamodz.
Dar akis užkliuvusi yra už Sigelei 100, bet neaišku ar paskutinėje modifikacijoje ištaisė kasiakus.


Sigelei 100W pirmtaką, 50W modelį, kitaicai iš vis nuėmė nuo gamybos, nes kasiakų jame buvo daugiau, nei apsimoka taisyt. Šimtuke lyg ir viskas ok, tik jis man atrodo per didelis ir 100W atrodo pereboras, nes pagal savo garinimo stilių aš neiakd 14-15W neperlipu vis vien. Svarstytinas nebent dėl didelės talpos (2 x 18650 batarkės į vidų sugrūstos vis tik) ir tvarkingos konstrukcijos. Dangtelis ant magnetų pdarytas :)

Dėl mechmodų ir džigitų aš šiaip pajuokavau :) Pagrindinis mechmodų privalumas - tai laisvė imporvizuoti su varža ir voltais, neapribota jokia "apsaugine" elektronika, o tuo pačiu ir galimybė nusisprogdint ar nusinuodyt perkaitintais skysčių komponentais. Čia jei karjerą nuo mechmodų pradėt, nepastudijavus bent jau Omo dėsnio ir ką reiškia įvairios raidelės ant baterijų :)

O jei rimtai, tai mechaniniai modai įgauna rimtą prasmę, kai spiralės varža nusileidžia žemiau 1 omo, kas dažniausiai pasitaiko, jei praktikuoji RDA tipo kaitiklius.
Spiralėms virš 2 omų plikos batarkės smarvės jau nebepakanka, kad normaliai garint (pilnai pakrauta 4.2V, paskui krenta iki 3.7V, čia įstringa ilgam, o prie 3.6V jau reiktų dėt kraut).
Naujausi varivoltai ir varivatai jau irgi puikiai su subomu tvarkosi, įskaitant tą pačia Hanna, nu bet čia daugiau ne funkcijos, o fengshui klausimas :) Plius bet koks sveikai suprojektuotas VV/VW modas neleis pakūrinėt spiralės <0.15 - 0.3 omo, tuo tarpu su mechu beprotybei jokių ribų nėra, kaip minėjau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 18:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Sigelei 100W kolkas dar turi bėdą su variniu varžteliu ten kur kaitiklis įsisuka. Jį atlaisvimus jis ten viduj tabaluojasi ko pasekoje gaunama nepastovumas.

Mechamodas neduoda pastovumo, kiekviena zatežkė bus skirtinga nes yra kintamasis batereika.
Aha dar ir susisprogdinti galimybė tokia :liuks:

WTF varivoltai, varivatai, VV/VW?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 19:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
WTF varivoltai, varivatai, VV/VW?


"Varivoltais" (arba VV) paprastai vadinami reguliuojami modai, kurių elektronika leidžia nustatyti ir palaikyti pageidaujamą įtampą (matuojama voltais).

"Varivatais" (arba VW) paprastai vadinami reguliuojami modai, kurie leidžia nustatyti ir palaikyti pageidaujamą galią (matuojama vatais). Čia yra dauk išlygų, technologinių plonybių, ir dar daugiau akių dūmimo manipuliuojant ant gaminių rašomais vatų skaičiukais. Paprastai, jei mode naudojamos pigios mikroschemos, jis pavadinamas "varivatu" ir jo aprašyme paskelbiama, kad ten labai dauk vatų, kuriuos galima reguliuot :)

Praktiškai visi dabartiniai elektroniniai modai turi abi funkcijas - reguliuoti tiek įtampą, tiek galią. Įtampos reguliavimą paprastai renkasi profai - nors sudėtingiau, bet daugiau kontrolės ir mažiau priklausomybės nuo mikrsochemų ir joje įsiūtų algoritmų kokybės. Reguliuojamą galią renkasi tie, kas nenori sukt galvos dėl spiralės varžos ir batareikų. Toks kaip ir mašinos su automatine pavarų dėže variantas :)

Ateičiai siūlau pasidairyt į nesenstančią high-endin'ę klasiką, ant kurios dauk vatų neparašyta:
ProVari: http://www.provape.com/category-s/62.htm
SvoeMesto: http://www.svoemesto.de/sm-nivel


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Elektroninės cigaretės
StandartinėParašytas: 2014-10-29- 19:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Mano Innokin iTaste SVD tada yra vv/vw, pastebėjau, kad su skirtingais skonias nors ir to paties gamintojo skysčias reikia pasižaisti per abu nustatymus.

Provari P3 tai naujas produktas, apžvalgose tik beta versija, jis dar klasika negali vadintis.
Jie šeip net patys aiškiai deklaruoja, kad orientuojasi į mainstryminį pirkėją ir pagrindinis tikslas saugumas todėl ten ir vatai tokie.

Svoemesto labai nesidomėjau, bet užkliuvę irgi buvo esu užsisakęs ir jų Kaifun kaitiklį šale Ehpro.
Beja iš pavadinimo man toks jausmas, kad jie ne vokiečiai, o rusai :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 28 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007