Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

pyfpafz rašė: Na nusiperkau

2013-08-16- 9:05

pyfpafz rašė:Na nusiperkau nežymiai, pažymiu, kad nežymiai, pigesnį aparatą ir iš serviso niekaip neišlendu.

Kaina ne visada atspindi kokybę. Kai netingi, geriausia yra paieškot realios statistikos apie vieno ar kito modelio grįžimą į garantinius salonus. Mes kai rinkomės kokius laptopus pirkt įmonės darbuotojams, tai tiekėjo tiesiai šviesiai ir paprašėm: pasakykit, kuris modelis iš mūsų svarstomų rečiausiai grįžta į garantinį servisą?
Tai va, per kelis metus jau esam nupirkę >200 tokių laptopų, ir mano žiniomis iš jų visų į garantinį grįžo 2 ar 3. Ir tai grįžo tą pačią savaitę, nes brokas išlindo per kelias dienas.

MacBook Air 11" dvejus metus

2013-08-16- 9:47

MacBook Air 11" dvejus metus naudoju tąsyt po namus ir po keliones visokias (darbe naudoju Sony AW 18"). Tai galiu patvirtint, kad kompas tinkamas žiopsot į internetą ir peržiūrėt bei paredaguot visokius "popierius", mažiai dar iš "fliaškės" filmukus pažiūri.
Dukrai pirkom Pro, tai po pusės metų Retina "parėjo" - nusprendė laikas nuo laiko pamirksėt. Tai nunešiau į Idealą ir kitą dieną atsiėmiau su pakeistu nauju vaizduokliu. Pro buvo pirktas Amerikoj, bet priėmė į servisą be jokių kalbų (ir jokių popierių), bo, matai, Worldvaidinė garantija (metai).
Grįžtant prie makeiro, tai vienintelis neaiškumas - baterija, nes nuo pat pradžių realiai "laikė" tik apie tris valandas internetinio brauzinimo. Tiesa, dabar irgi tiek pat "tebelaiko".
*hello*

Nu tai dalinkis kas tę do

2013-08-16- 9:55

Nu tai dalinkis kas tę do modeliai.
Per mano kreivas rankas yra perėję krūva modelių, bet nei vieno nebuvo neužmušamo, po 2-3 m. visviem užsilenkdavo kokia motininė ar dar kokia fignia kurios nebeapsimokėdavo taisyti, o ir naudojant kokia nesamonė garantinė išlįsdavo.
Kolkas geriausi atsiliepimai apie IBM-Lenovo verslo klasę (T...), dar visai pakenčiamas buvo HP elitebook'as.
Jei ne Mac'as tai sekantis bus min verslo klasės Lenovo, bet manau 99,99% bus Mac'as.

Taigi, reikia laikas nuo

2013-08-16- 9:58

Taigi, reikia laikas nuo laiko šniurkciu paragint.
*bita*

pyfpafz rašė: Nu tai dalinkis

2013-08-16- 10:37

pyfpafz rašė:Nu tai dalinkis kas tę do modeliai.
Per mano kreivas rankas yra perėję krūva modelių, bet nei vieno nebuvo neužmušamo, po 2-3 m. visviem užsilenkdavo kokia motininė ar dar kokia fignia kurios nebeapsimokėdavo taisyti, o ir naudojant kokia nesamonė garantinė išlįsdavo.
Kolkas geriausi atsiliepimai apie IBM-Lenovo verslo klasę (T...), dar visai pakenčiamas buvo HP elitebook'as.
Jei ne Mac'as tai sekantis bus min verslo klasės Lenovo, bet manau 99,99% bus Mac'as.


Kadangi išsimušėm ~60% nuolaidą, pas mus eina šitie, tik su padidinta baterija (6-8 valandos darbo vienu pakrovimu): https://www.markit.eu/lt/lt/hp-eliteboo ... 102c110201
Ir dar šitie: https://www.markit.eu/lt/lt/hp-probook- ... 749c110201
Tik turiu perspėt, kad stori ir sunkūs.
HP kaip gamintojas man labai labai nepatinka, bet kaip nekeista, šituos du motelius tikrai kokybiškus padarė.

Kas dėl IBM-Lenovo verslo klasę, tai pritariu 100%, senieji ThinkPad buvo nuostabūs kompiuteriai, patvarūs ir patikimi. Skauda žiūrėt kaip Lenovo dabar palaipsniui juos veda visiškai į šikną, kaip naujas modelis, taip kas nors būna suknista. Labiausiai susinervinau kai jie pradėjo tas debiliškas "chicklet" klaviatūras į ThinkPad'us dėt.

pyfpafz rašė: GAdas rašė:

2013-08-16- 14:07

pyfpafz rašė:
GAdas rašė:Pyfpafz, gal tau geriau nupirkti šita:


Kaip supranti tą iš kairės perki tu?


Jau nupirkta ;)

swerfot rašė: Labiausiai

2013-08-16- 14:53

swerfot rašė: Labiausiai susinervinau kai jie pradėjo tas debiliškas "chicklet" klaviatūras į ThinkPad'us dėt.


+1

Negaliu pakest ir tų kalkuliatoriaus knopkių ant savo darbinio EliteBook'o. Laimei 90% jis praleidžia ant dock;o

MD102 MacBook Pro 13” DC i7

2013-08-17- 19:29

MD102 MacBook Pro 13” DC i7 2.9GHz/8GB/750GB/HD Graphics 4000/SD

-vs-

ME662 MacBook Pro 13” Retina DC i5 2.6GHz/8GB/256GB flash/HD Graphics 4000

???????????

pyfpafz rašė: MD102 MacBook

2013-08-17- 21:21

pyfpafz rašė:MD102 MacBook Pro 13” DC i7 2.9GHz/8GB/750GB/HD Graphics 4000/SD

-vs-

ME662 MacBook Pro 13” Retina DC i5 2.6GHz/8GB/256GB flash/HD Graphics 4000

???????????

Nelabai supratau kame klausimas? Vienas nežymiai galingesnis, kitas silpnesnis, o šiaip tai tas pats velnias. Na dar diskų talpos skiriasi. Tokiem darbam kaip tavo tai bet kurio iš jų bus per akis, 3x daugiau galios nei iš tikro reikia. Na, tik 256GB disko talpos antrąjame variante gali būt mažoka jei kaupsi HD filmus, muziką ir pan.

Ai tiesa, tas su didesniu disku tai tikriausiai bus su HDD, o tas su 256GB disku bus SSD. Būtinai pasidomėk prieš pirkdamas, nes realiai praktiniam naudojime HDD vs. SSD disko turėjimas kompiuterio spartai atsiliepia daug kartų smarkiau negu procesoriaus galingumas ar RAM kiekis.

Taip piam HDD, o antram SSD.

2013-08-17- 21:31

Taip piam HDD, o antram SSD.

Aš tai imčiau tiktai su SSD.

2013-08-17- 21:54

Aš tai imčiau tiktai su SSD. Vietos mažiau, bet greičio skirtumas didžiulis.

swerfot rašė: Kadangi

2013-08-18- 0:09

swerfot rašė:Kadangi išsimušėm ~60% nuolaidą, pas mus eina šitie, tik su padidinta baterija


Grynai sportinis įdomumas kokia gi ta kaina su 60% nuolaida? Nes dabar skaičiai daugiau primena telefono numerį nei kainą.

Jei gerai atsimenu, tai apie

2013-08-18- 9:13

Jei gerai atsimenu, tai apie 2500 Lt su papildomu monitorium ir docking station. Tik čia lyg be PVM, vėliau galėsiu patikslint jei labai įdomu.

Dabar galvoju, kaip aš čia

2013-09-01- 9:26

Dabar galvoju, kaip aš čia dar nepasiūliau savo mėgstamiausio laptopo :-D Imk va tokį:
http://my.opera.com/swerfot/albums/show.dml?id=13449072
Atlaikys ir atominės bombos sprogimą.

Sveiki. Klausimas butu toks.

2013-10-17- 13:54

Sveiki. Klausimas butu toks. Gal kas naudojate Samsung tab 2 ar tab 3 kaip el.knygu skaitykle? Ar patogu skaityti? Suprantu, kad tai nera kindle paperwhite, bet fukciju atlieka zymiai daugiau. Gyvenu ne LT, tai bagaze pastoviai 7-8kg. knygu. :-/
Atsakymo rašymas