Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Taip taip, žinoma, kad ne iOS

2013-08-14- 18:43

Taip taip, žinoma, kad ne iOS :) Psichanul aš čia, šn diena nesexova kažkokia .... tiesiog reiktų įspėt žmogų, kad benzinas, tai ne dyzelis ... BootCamp'as ir kiti advanced navarotai, čia ne casual user'iui ...

Loptar rašė: Taip taip,

2013-08-14- 19:21

Loptar rašė:Taip taip, žinoma, kad ne iOS :) Psichanul aš čia, šn diena nesexova kažkokia .... tiesiog reiktų įspėt žmogų, kad benzinas, tai ne dyzelis ... BootCamp'as ir kiti advanced navarotai, čia ne casual user'iui ...

Teisingas palyginimas :) Bootcampas ne stebuklas ir paprastam useriui, svarbu, kad jį sukonfiguruotu reikalą suprantantis žmogus, o toliau viskas veikia automatu kaip ir bet kokios kitos programos paleidimas.

loki rašė: Valykis čiakras..

2013-08-14- 19:22

loki rašė:Valykis čiakras.. :) xD

...arba čierkas...:D

http://www.youtube.com/watch?

2013-08-14- 19:24

http://www.youtube.com/watch?v=gn5HLDAMnyY
Žiūrėti nuo 0:33
ManBook'as veikia su windowsais???

Virtuali windoze. isirasai i

2013-08-14- 21:32

Virtuali windoze. isirasai i maca kaip ir portable versija windozes. gaunasi ''windausai windausuose''. daug kas naudoja, tie kurie nori windausu, bet nori ir patikimo hardware :) beda- nera labai jau stabilus toks ''kratinys''..

loki rašė: Valykis čiakras..

2013-08-14- 21:59

loki rašė:Valykis čiakras.. :) xD


Blyn, čia jau visą matricą raik reloudyt *pirat*

pyfpafz rašė: loki rašė:

2013-08-14- 22:02

pyfpafz rašė:
loki rašė:Valykis čiakras.. :) xD


Blyn, čia jau visą matricą raik reloudyt *pirat*

Na, tadu kentėk ir tikėkis sėkmingesnės reinkarnacijos... :-P

(be temos)

2013-08-14- 22:15

xD *2thumbs*

pyfpafz rašė: - Pirktas

2013-08-14- 23:25

pyfpafz rašė:- Pirktas kompas Samsung Chronos 7


O tai ko tu tikėjaisi iš šaldytuvų gamintojo? xD


O jeigu rimtai, tai visi gamintojai turi nevykusių modelių, serijų ir/ar jų partijų. Vieni daugiau, kiti mažiau, bendrai kalbant. Jeigu nori darbinio arklio - perki verslo klasės modelį, be jokių media pribumbasų, o ne "viskas viename" (laisvalaikis, pramogos, žaidimai, darbas, blizgučiai) žaisliuką :)

Dieninis rašė: pyfpafz..

2013-08-15- 1:03

Dieninis rašė:pyfpafz.. Atsiimtas po kokių 3 sav. Vėl numirė po 3 d. Kompas grąžintas po 3 sav. kol perves pinigus palei 3 mėn. Sekasi tau su tais trejetais


pafz, pyf-pafz agent 003 - Kas kam neaišku!?
8-)

Dėl Mac'ų - man trukdė tik

2013-08-15- 18:36

Dėl Mac'ų - man trukdė tik tai, kad negalėjau naudotis apskaitos programomis (pvz.Rivilė ir pan). Tai teko naudotis Parallel ir jau nebekilo problemų su visomis windowsams pritaikytomis programomis.
O šiaip kai tenka atsisėsti darbe prie windowsų, tada tik supranti , kur yra mac'ų gėris ir kodėl verta sumokėt dvigubai daugiau. Nebekalbu apie patikimumą, stabilumą, virusus ir pan, bet apie smulkmenas: kiekviena detalė išdirbta vartotojo patogumui. Žodžiu, turėjau visas kartas iphonų, dabar naudojuos MacbookPro ir Ipad. Nekeisčiau į nieką kitą. Gaila, kad apple negamina automobilių :)

Pyfpafz, gal tau geriau

2013-08-16- 0:20

Pyfpafz, gal tau geriau nupirkti šita:

GAdas rašė: Pyfpafz, gal tau

2013-08-16- 8:10

GAdas rašė:Pyfpafz, gal tau geriau nupirkti šita:


Kaip supranti tą iš kairės perki tu?

pyfpafz rašė: Darbas su

2013-08-16- 8:27

pyfpafz rašė:Darbas su dokumentais (word, excel), internetas, meilas.


Mac puikiai tiks, tuo labiau puikiai tiks ultrabook serija "Air". Tiktai aš asmeniškai tokioms elementarioms užduotims tokio brangaus aparato nepirkčiau.

Na nusiperkau nežymiai,

2013-08-16- 8:49

Na nusiperkau nežymiai, pažymiu, kad nežymiai, pigesnį aparatą ir iš serviso niekaip neišlendu.
Beja kai moki įmonės pinigais tai visa matematika kiek kitaip dėliojasi: neprisiskaičiuoja pelnas, užsidengia PVM... :)
Atsakymo rašymas