Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Kol dviese, gal užtektų

2013-10-18- 19:18

Kol dviese, gal užtektų palatos ?
xD

Manau yra ir daugiau

2013-10-18- 19:21

Manau yra ir daugiau tokių,tik bijo kad uždarys į kambariuką minkštom sienom,tai tyli sukandę dantis xD

Kestutis ply rašė: Diagnozė

2013-10-18- 19:39

Kestutis ply rašė:Diagnozė tiksli *thumb-up* man tik įdomu, kokį gydymą pyfpafz'ui siūlys forumiečiai :-/ gal elektrošoks padėtų :->


Per daug radikalu. Reikia pradėt nuo švelnios terapijos. Na, kad ir pavyzdžiui Hašeko Šveike aprašyto vyniojimo į šlapias paklodes XD P.s. PyfPafz, tai vadinasi kukaną pametei irgi tu XD O tai tema nebuvo pilnai atskleista tam tavo video, kur priežastis :D XD

(be temos)

2013-10-18- 21:04

XD

Mhh..man irgi būna, kad su

2013-10-18- 23:19

Mhh..man irgi būna, kad su technika nesiseka, rečiau gal nei pyfpafz, bet būna, 'se lia vi' tsakant, darai ką gali, kad veiktų. Spėju, kad buvo pasirinktas MacBook Pro, fak, primygtinai buč siūlęs Air 13, naudoju 3m., prieš tai 4m. paprastą baltą MacBook'ą. Tampytis Air gali visur, išvardintoms funkcijoms gal net per geras, vienžo, gal gali vėl pinigų pareiklaut? :D ir pasikeist į Air. Tarp kitko baltą Book'ą apipyliau vynu, o Air'o ekraną sudaužiau sunui rodydamas kaip reikia leist medinį skraiduką (kur tarp delnų išsuki), bet ekranas pakeistas ir Air'inu toliau :o

Jau norėjau siūlyt "Panasonic

2013-10-19- 10:52

Jau norėjau siūlyt "Panasonic ThoughBook" (http://my.opera.com/swerfot/albums/show.dml?id=13449072), bet dar kartą paskaitęs supratau, kad ir šitą sugebėsi sulaužyt :-D

O šiaip pas mane patį yra TP X300, jau ~6 metų senumo, nuo nuotykių vienam ekrano kampe plastmasės gabalas nulėkęs, yra skridęs nuo stalo, bet niekada jokių gedimų nebuvo, iki šiol veikia kaip širšinas...

Šaras rašė: .. ir Air'inu

2013-10-19- 19:07

Šaras rašė:.. ir Air'inu toliau :o

Intuityviai suprantu, kad čia kažkoks naujadaras? Bet nedašyla koks ?
Kaip suprast tą "toliau"?
Tipo toliau sau gyveni Airijoj? Ar persikėlei gyvent toliau - toliau nuo kranto, gilyn link salos vidurio?
Ar dar yra kokia slapta prasmė, kurios šeštadienio vakarą, gurkšnodamas viskį, rūkydamas cigarą ir skaitydamas forumą (beje, vėjas vakarop nurimo, forume irgi visiškas štilis) per makeirą, ne visai pagaunu ?
Beje, viskis airiškas - tai gal ir aš toliau Airinu ? xD

Šaras rašė: Mhh..man irgi

2013-10-19- 21:11

Šaras rašė:Mhh..man irgi būna, kad su technika nesiseka, rečiau gal nei pyfpafz, bet būna, 'se lia vi' tsakant, darai ką gali, kad veiktų. Spėju, kad buvo pasirinktas MacBook Pro, fak, primygtinai buč siūlęs Air 13, naudoju 3m., prieš tai 4m. paprastą baltą MacBook'ą. Tampytis Air gali visur, išvardintoms funkcijoms gal net per geras, vienžo, gal gali vėl pinigų pareiklaut? :D ir pasikeist į Air. Tarp kitko baltą Book'ą apipyliau vynu, o Air'o ekraną sudaužiau sunui rodydamas kaip reikia leist medinį skraiduką (kur tarp delnų išsuki), bet ekranas pakeistas ir Air'inu toliau :o


Air'as būtų downgreidas.
O tai kame problema visur tampytis MacBook'ą?
Taip pinigų galiu pareikalaut, bet į Air'ą nei noriu, nei ketinu keisti.

Vincukas rašė: Beje, viskis

2013-10-19- 22:53

Vincukas rašė:Beje, viskis airiškas - tai gal ir aš toliau Airinu ? xD

koki viski ragauni? as Connemara Turf Mor. beje, i sveikata!

The wild geese. Būk sveikas.

2013-10-19- 23:33

The wild geese. Būk sveikas. *buk*

pyfpafz rašė: Air'as būtų

2013-10-22- 11:55

pyfpafz rašė:Air'as būtų downgreidas.
O tai kame problema visur tampytis MacBook'ą?
Taip pinigų galiu pareikalaut, bet į Air'ą nei noriu, nei ketinu keisti.

Aaa, nu tada, pardon..
Air lengvesnis, tavo išvardintas f-jas (kartojuos) atliks, žinoma, jei reikia cd, jei reikia geros vaizdūškės, tada galėjai paminėt.

CD nereikia ir imu be jo, o

2013-10-22- 21:01

CD nereikia ir imu be jo, o va retina tai kaifas.

Gal kas gali patarti kaip ant

2013-11-12- 1:13

Gal kas gali patarti kaip ant MacBook'o susikurti keletą pašto dėžučių su atskirais inbox, deleted items, sent items and so on... folderiais.
Turiu 3 pašto dėžutes ir kai visus laiškus varo per bendrus folderius tai žiauriai užknisa... *wall*

Eini į google, rašai "how to"

2013-11-12- 8:40

Eini į google, rašai "how to" ir savo problemą. Dažnai padeda. Labai retas atvejis, kad tavo problema būtu unikali ;)

pyfpafz rašė: Gal kas gali

2013-11-12- 9:47

pyfpafz rašė:Gal kas gali patarti kaip ant MacBook'o susikurti keletą pašto dėžučių su atskirais inbox, deleted items, sent items and so on... folderiais.
Turiu 3 pašto dėžutes ir kai visus laiškus varo per bendrus folderius tai žiauriai užknisa... *wall*

Nelabai supratau, ką tu ten pasidarei, bet ant Mac su default el. pašto programa viskas yra tvarkingai, va taip kaip žemiau. Kaip pas tave, gali parodyt?
Paveikslėlis
Atsakymo rašymas