Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 8:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 571 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 11:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Darco rašė:
Vincukas rašė:
Ačiū visiems, kurie bandėt padėt. Abiem klausimais radau sprendimus. :hi:

Pasidalink su visuomene :ups:

Nagi, visuomene :hi:
1. Paėmiau skreitinuką "ant windousų": mažesnis, lengvesnis apie 200 gr. už Air'ą (nors vaizduoklis tokio pat - 13,3 colių dydžio). Baterija greičiau išsikrauna nei naujo Air'o ir jutiklinis kilimėlis ne toks tikslus, kaip ano. Na žiūrėsiu, ar prigis (bo mažiai tikisi, kad ne).
2. Pasinaudojau Darco pasiūlytu IDM, radau tinklalapį (nes iš anų vis tiek neleido), iš kurio su IDM parsisiunčiau RT spektaklius .m4a formatu, tada apkeičiau į .mp3 ir vualia ! - vakar važiuodamas į Adutiškį ir atgalios paklausiau 3 radiofonizuotas pjeses.
:beer:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 12:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Koks to Windows laptopo modelis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 14:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Kokiu tikslu domitės, jaunuoli? :/ Kad pažvengt?
Linksminkitės :
http://www.bigbox.lt/Kompiuteriai-ir-ju ... G032T.html
:hi:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 15:17 
Atsijungęs
Peiliamišys

Užsiregistravo: 2011-01-31- 16:49
Pranešimai: 133
Miestas: Vilnius
1. Paėmiau skreitinuką
Sužinojau naują žodį :happy:
:beer:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 15:21 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Kokiu tikslu domitės, jaunuoli? :/ Kad pažvengt?
Linksminkitės :
http://www.bigbox.lt/Kompiuteriai-ir-ju ... G032T.html
:hi:

Tiesiog įdomu, ką paprasti žmonės renkasi :-) Bet taip, iš Anus laptopų aš linkęs žvengti, bet čia grynai dėl to, kad Anus laptopų rinkoje seniau yra labai, labai, labai daug šūdo pridarę. Kaip yra konkrečiai su šitais ZenBook nežinau, neteko nei vieno matyti gyvai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-06-24- 14:43 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tai va, naujųjų MacBook (2016 metų ir naujesnių) mano minėta klaviatūrų problema yra tiek paplitusi ir tiek dažna, kad Apple pradėjo nemokamo keitimo programą:
https://www.macstories.net/news/apple-w ... of-charge/
Iš istorijos žinoma, kad Apple labai, labai nenoriai pripažįsta savo klaidas ir tokias globalias nemokamo keitimo programas daro tik kraštutiniais atvejais, kai nėra kur dėtis (panaši visiško neigimo reakcija pas Apple seniau būdavo su kompiuterių virusais).
Dar įdomu, kad į sąrašą pakliuvo ir vienas 2015 metų modelis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 13:06 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kai pas mus darbe pradėjo dalint Mac'us, pora kolegų šalia manęs pasiėmė juos su dideliu entuziazmu... Aš pakomentavau, kad namuose Mac visai nieko, bet darbui nenorėčiau. Tai viena kolegė net pasipiktinus: "Tai tu ir nenorėk". Praėjo keli mėnesiai, abu jie grąžino tuos Mac ir pasiėmė atgal ThinkPad :-D
Dabar atėjo dirbt naujas kolega, sužinojo, kad gali gaut Mac, tai irgi užsidegė, ir dabar jau tie du kolegos jam sako "Neimk, šūdas, darbui netinka, mes bandėm." O naujas kolega jiems: "O ką jūs žinot ko aš noriu, gal man tinka, neaiškinkit" ir šiandien jau sėdi su Mac.
Tai va svarstau, kiek savaičių praeis kol ir jis grąžins. Va taip ratas ir užsidaro... :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 13:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Kai pas mus darbe pradėjo dalint Mac'us, pora kolegų šalia manęs pasiėmė juos su dideliu entuziazmu... Aš pakomentavau, kad namuose Mac visai nieko, bet darbui nenorėčiau. Tai viena kolegė net pasipiktinus: "Tai tu ir nenorėk". Praėjo keli mėnesiai, abu jie grąžino tuos Mac ir pasiėmė atgal ThinkPad :-D
Dabar atėjo dirbt naujas kolega, sužinojo, kad gali gaut Mac, tai irgi užsidegė, ir dabar jau tie du kolegos jam sako "Neimk, šūdas, darbui netinka, mes bandėm." O naujas kolega jiems: "O ką jūs žinot ko aš noriu, gal man tinka, neaiškinkit" ir šiandien jau sėdi su Mac.
Tai va svarstau, kiek savaičių praeis kol ir jis grąžins. Va taip ratas ir užsidaro... :-D
Ne geležies problema, kad galva neveikia :D Bliam, viso gyvenimo pisiukinius ant mac'o per naktį perveda, o kad pas juos suvokimo kaip tas OS'as veikia, kas per kur ką daro, nėra. Taip ir verkia po to "achujėni lietuvių kompiuteristai", kad mac'as darbui netinka, nors bliam čia kaip ir su bet kuriuo įrankiu - jis skirtas tik tam tikriems specializuotiems darbams atlikti. Norit kodint duomenų masyvus - Sun'us arba Alpha pirkit, o web aplikacijoms ir etc. kurti, mac'resursų per akis.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 14:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Ne geležies problema, kad galva neveikia :D Bliam, viso gyvenimo pisiukinius ant mac'o per naktį perveda, o kad pas juos suvokimo kaip tas OS'as veikia, kas per kur ką daro, nėra.

Nei su geležim, nei su galva, nei su OS veikimu čia nieko bendro nėra. Jei darbui reikalingi įrankiai ant Mac veikia šūdinai, nes tiesiog nėra pritaikyti tai OS, tai nieko čia nepadarysi. Na, nebent instaliuot Windows ant Mac...
Bet, visokie fanboy'ai GAdai to niekada nesupras. Tiksliau niekada nepripažins. Lygiai kaip ir tie kolegos nenorėjo pripažinti, kol skaudi realybė nedavė per galvą.

GAdas rašė:
Taip ir verkia po to "achujėni lietuvių kompiuteristai", kad mac'as darbui netinka, nors bliam čia kaip ir su bet kuriuo įrankiu - jis skirtas tik tam tikriems specializuotiems darbams atlikti. <...> o web aplikacijoms ir etc. kurti, mac'resursų per akis.

Nusišneki nemirksėdamas. Tiek Mac, tiek PC yra bendrosios paskirties kompiuteriai ir nifiga jie niekam nespecializuoti. Kaip ir sakiau, su resursais šita situacija neturi nieko bendro. Tiesiog darbui reikalingas softas ant Mac veikia gaidiškai. Ne tai, kad visai neveikia, tiesiog veikia gaidiškai.
Bet taip, čia dar priklauso ką tu vadini "darbu"... Kai kuriems naršymas internete yra darbas, tai tokiems Mac užtenka.

GAdas rašė:
Norit kodint duomenų masyvus - Sun'us arba Alpha pirkit,

Tamsta, matosi, su IT pasauliu nieko bendro neturite jau kokius 20 metų, ar ne?..

[RED.]
Kadangi iš absurdiškų pareiškimų kiekio žinutėje matosi, jog užtaikiau ant rimto su realybe susipykusio Apple fanboy, šitos diskusijos daugiau nebetęsiu. Atgal į ignore list.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 14:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Tai bl obuoliai - softą pradžiai atsirinkti reikia :D Tai krv krv koks ąsilas gali imti kompą neišsiaiškinęs, nepadirbęs ant tų natyvinių versijų? Ar čia tas dažniausias variantas, kad pripratęs prie kokios superstos windozinės programos ir be jos chuj ne programeris, nes bl nemoka dirbti normaliai.:) Lasharos jūs karoče, nes tokių verksnių pilni kampai, šiaip laikais nematau jokių problemų rasti nusipirkti softą firmai, kurio reikia darbui ar tai po MacOS ar tai Linux ar windozei; ir dar išmokti su juo dirbti. ;)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 15:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Nuo poreikių viskas priklauso. Pas mus darbe ir win ir mac ir linux. Kiekvienai užduočiai savo įrankis. Pvz nekenčiu win, bet mano megiamas "Telerik Fiddler" palaiko https tik po win :( Ir dar begalė tokių pvz, kai viena operacinė už kitą geresnė konkrečioje situacijoje. Namie pagrindinė linux, bet po virtualia mašina dažnai su win dirbu dėl specifinio softo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 15:51 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Nuo poreikių viskas priklauso. Pas mus darbe ir win ir mac ir linux. Kiekvienai užduočiai savo įrankis. Pvz nekenčiu win, bet mano megiamas "Telerik Fiddler" palaiko https tik po win :( Ir dar begalė tokių pvz, kai viena operacinė už kitą geresnė konkrečioje situacijoje. Namie pagrindinė linux, bet po virtualia mašina dažnai su win dirbu dėl specifinio softo.

Na taip, kiekvieną platformą gali efektyviai naudoti tam tikri žmonės tam tikriems dalykams. Viskas priklauso nuo porekių, norų ir darbo pobūdžio. Tačiau tai neturi nieko bendro su kompiuterio ar OS "specializacija". Kaip ir sakiau, būna darbų, kur Mac visai tinka. Norint, Mac galima prisitaikyt bile kokiam darbui (suinstaliuojant jame Windows arba Linux), nes Mac yra bendros paskirties kompas kaip ir PC. Bet tai būtų beprasmiška, nes žmonės Mac perka dažniausiai nemaža dalimi dėl MacOS (ir likusia dalimi dėl Apple logotipo).
Aš pats naudojau Mac namuose ir buvau visai patenkintas. Bet galų gale net ir namų porekiams jis man pasidarė per daug ribotas. Apie naudojimą darbui net kalbos nėra, nes praktiškai visi įrankiai išsimtinai Windows'ams sukurti. O šiaip namuose visiems asmeniniams poreikiams aš irgi dabar naudoju tik Linux, Windows nesenai atsisakiau.
Mano pagrindinė mintis buvo (ko GAdas nesuprato), tai kad kai kurie žmonės tų Mac'ų (ir iPhone'ų) geidžia taip liguistai ir iracionaliai, kad net patys nežino kodėl ir kam jiem jų reikia, nu bet reikia ir viskas, nes geriau. Nes gražiau atrodo. Nes su Apple logo. Ir tik kai skaudi realybė kala į kaktą, tik tada po kelių mėnesių agonijos jie pripažįsta, kad gal vis tik klydo ir jiems jų nereikia.

Šiaip, prisiminiau labai panašią istoriją iš kito darbo, kur irgi vienu metu paleido Mac'ų dalinimo programą... Tai kolegos, kurie juos gavo, vadino Mac'us "brangiausiais pasaulyje thin-client'ais", nes nors gavo didžiausias ir galingiausias versijas, vienintelis dalykas ką jie su tais Mac darydavo tai pasijungdavo prie savo asmeninių Windows VDI per Citrix/Remote Desktop :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 16:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Dirbčiau Project Manager (mano dabartinės oficialios pareigos), man tik MAC tiktu. Nepakeičiamas kai kurioms užduotims. Labai patogu persijunginėti tarp daugelių langų sėdint pas užsakovus. Nes pas juos nuo tavo operatyvumo priklauso užsakymo pasirašymas.
Kadangi neoficialiai esu programeris, Linux yra be konkurencijos. Modeliuodamas pasiklausymo įrangos elektroniką namie be WIN niekad neišsiverčiau.

O dėl swerfot žodžių
Cituoti:
Mano pagrindinė mintis buvo (ko GAdas nesuprato), tai kad kai kurie žmonės tų Mac'ų (ir iPhone'ų) geidžia taip liguistai ir iracionaliai, kad net patys nežino kodėl ir kam jiem jų reikia, nu bet reikia ir viskas, nes geriau. Nes gražiau atrodo. Nes su Apple logo. Ir tik kai skaudi realybė kala į kaktą, tik tada po kelių mėnesių agonijos jie pripažįsta, kad gal vis tik klydo ir jiems jų nereikia

Visas marketingas ant to važiuoja :) Sulaužyk tą psichologinį mechanizmą ir bus šakės didžiai dalei įmonių pelno :) Šiaip Mūsų vartotojiška visuomenė tokia - geidžiam to, kas mums neatneš laimės, gaunam tai, liekame nelaimingi, užsigeidžiame kažko kito siekdami kompensuoti nusivilimą. Ir taip besaikio vartojimo ratas sukasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 16:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Dirbčiau Project Manager (mano dabartinės oficialios pareigos), man tik MAC tiktu. Nepakeičiamas kai kurioms užduotims. Labai patogu persijunginėti tarp daugelių langų

Čia pilnai pritariu :liuks2: Viena iš smulkmenių, kurios man žiauriai patiko ant Mac.

mahelad rašė:
Visas marketingas ant to važiuoja :) Sulaužyk tą psichologinį mechanizmą ir bus šakės didžiai dalei įmonių pelno :) Šiaip Mūsų vartotojiška visuomenė tokia - geidžiam to, kas mums neatneš laimės, gaunam tai, liekame nelaimingi, užsigeidžiame kažko kito siekdami kompensuoti nusivilimą. Ir taip besaikio vartojimo ratas sukasi.

Na, šiuolaikinis marketingas sako, kad žmonės perka ne prekę, o "geresnę savo asmenybės versiją". T.y. visas marketingas paremtas tuo, kad tave bandoma įtikinti jog tapsi geresnis, tobulesnis, gražesnis, stilingesnis, populiaresnis, kietesnis ... tik jei nusipirksi prekę XXX. Ir kaip paskui žmogui jaustis, kai gauna jis tą prekę, o tobulesniu netampa :-D Belieka arba pripažinti klydus, arba apgaudinėt save.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kompiuteriai
StandartinėParašytas: 2018-08-20- 16:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Na, šiuolaikinis marketingas sako, kad žmonės perka ne prekę, o "geresnę savo asmenybės versiją". T.y. visas marketingas paremtas tuo, kad tave bandoma įtikinti jog tapsi geresnis, tobulesnis, gražesnis, stilingesnis, populiaresnis, kietesnis ... tik jei nusipirksi prekę XXX. Ir kaip paskui žmogui jaustis, kai gauna jis tą prekę, o tobulesniu netampa :-D Belieka arba pripažinti klydus, arba apgaudinėt save.

Gal čia ir teisingiau nei mano teiginys. Prisimenu dar viena marketingo specų pasisakima - "Sexas parduos viską" :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 571 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007