Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Aš naudoju tab 2. Man

2013-10-17- 18:49

Aš naudoju tab 2. Man patogu,neatstoja el. skaityklės,bet tikrai įmanoma gan patogiai skaityti.

Gal gali parasyti kur yra

2013-10-17- 18:57

Gal gali parasyti kur yra esminis skirtumas?

Nu ką prisiduodu, ir

2013-10-17- 19:20

Nu ką prisiduodu, ir MacBookas užsilenkė, laukiu naujo.
2013 metai!?

Zilvinas rašė: Gal gali

2013-10-17- 19:58

Zilvinas rašė:Gal gali parasyti kur yra esminis skirtumas?



Ekranas nėra tinkamas naudotis lauke. Tiesiog nelabai kas tada matyti,sukioji sukioji į šalis bet vistiek nekas. Ir aišku baterija laiko ne tiek kiek kindle :) Taip pat svoris,maniškė 10.1 colio tarkim nebus tokia lengvutė kaip kindle.
pyfpafz rašė:Nu ką prisiduodu, ir MacBookas užsilenkė, laukiu naujo.
2013 metai!?

Užsilenkė tai čia kas nutiko? :D Programiškai kas na,neįsijungia tarkim ar koks ekranas nusprogo ar pan.?

Korpuse kažkas migruojančiai

2013-10-17- 20:05

Korpuse kažkas migruojančiai barška, atidaro - dingsta ir neranda kas, po kurio laiko vėl atsiranda...

pyfpafz rašė: Korpuse kažkas

2013-10-17- 23:00

pyfpafz rašė:Korpuse kažkas migruojančiai barška, atidaro - dingsta ir neranda kas, po kurio laiko vėl atsiranda...


O gal čia šriubas pas tave galvoj koks atsipalaidavo?.:D Juokauju žinoma, bet keista man, kad tau taip su technika sekasi - užsuk pas mane su tuo savo stebuklu, gal ir pas mane galvoj kas braškėti pradės.;)

Tai tą barškalą pridaviau

2013-10-18- 7:09

Tai tą barškalą pridaviau laukiu naujo.
Taip, su technika tikrai nesiseka: 3 iPhonai (dabartinis irgi gliūčina), 2 kompai, swarovski Z6i optika ir dar keli mažmožiai ir tai tik per pusmetį.

Pas mane darbe pas viena

2013-10-18- 8:23

Pas mane darbe pas viena kolega irgi viskas uzluzta ir pareina nuo telefonu ir rasykliu iki kompiuterio / smulkios orgtechnikos ir baldu.
Pastoviai dauzo, numeta , nervingais spaudzia mygtukus ir pan.
Ten tai viskas aisku , o cia kas ? : (
Karma, magnetiniai laukai ? : (
Siaip jeigu daiktus neprievartauti tai tarnauja ilgai ir atrodo kaip nauji.
Kaip taisykle.
Dazniausiai.

Manau, Bozkurt'as yra teisus

2013-10-18- 9:29

Manau, Bozkurt'as yra teisus ir pakankamai tiksliai diagnozavo, ypač, apie daiktų prievartavimą. *thumb*
Na, nepažįstu Pypafz'o labai gerai (gal šiuo atveju tai ir nėra labai blogai), bet jau kiek pažįstu (ačiū forumui ir jutiūbėi), tai man atrodo, kad jis "stradalina" nuo maniakalinio perfekcionizmo ( (c) ), liaudiškai sakant - nuo "šob vsio po centru stojalo" sindromo.
O "po centru" ne visada stovi ! kai sapnuoji, gal ir "po centru", bet gyvenime, tai dažnai pasvyra šonan, o ką ten slėpt - kartais net ir nestovi :O (čia jau ne konkrečiai apie PyfPafą, o apskritai, dialektiškai - na reikėtų dar pas Zigmą pasitikslint, ko jis ten apie sapnus prirašė).
Tai va, jis ir nervuojasi, o daiktai - tai jaučia ir dar labiau "parinasi", kad gaspadorius jų neišprievartautų, ar į "reabilitacijos centrą" neišsiųstų.
Va, aš sau ir savo daiktams keliu ne tokius didelius reikalavimus, todėl dažniausiai gyvenam sutarime ir harmonijoj. Vasaros pradžioj ir mano makė, paėmus dviem pirštais už kairio kampo, braškėjo. Tai aš pradėjau neimt makės dviem pirštais, o jei labai jau reikia dviem, tai imdavau už kito kampo.
Ir ką jūs sau manot ? Nepraėjo nei pora mėnesių, kai visą braškesį kaip ranka nuėmė. Imk už ko nori ir po kiek nori - tyla ir ramybė.

Ir viskas turi būti nekalta

2013-10-18- 9:39

xD xD xD
Ir viskas turi būti nekalta (nauja) bei sąlyginai brangu.

Vincukas rašė: Manau,

2013-10-18- 11:47

Vincukas rašė:Manau, Bozkurt'as yra teisus ir pakankamai tiksliai diagnozavo, ypač, apie daiktų prievartavimą. *thumb*
Na, nepažįstu Pypafz'o labai gerai (gal šiuo atveju tai ir nėra labai blogai), bet jau kiek pažįstu (ačiū forumui ir jutiūbėi), tai man atrodo, kad jis "stradalina" nuo maniakalinio perfekcionizmo ( (c) ), liaudiškai sakant - nuo "šob vsio po centru stojalo" sindromo.


Man irgi šita mintis peršasi...;)

Vincukas rašė: Tai va, jis

2013-10-18- 13:51

Vincukas rašė:Tai va, jis ir nervuojasi, o daiktai - tai jaučia ir dar labiau "parinasi", kad gaspadorius jų neišprievartautų, ar į "reabilitacijos centrą" neišsiųstų.


Žmona man tą pačią diagnozę stato :)
Ir jei gerai pagalvojus tai nervuojimosi suintencyvėjimo ir daiktų gedimo datos beveik sutampa... :?
Ot tie ir diagnozė, net baisu darosi :O

pyfpafz rašė: Žmona man tą

2013-10-18- 14:26

pyfpafz rašė:Žmona man tą pačią diagnozę stato :)
Ir jei gerai pagalvojus tai nervuojimosi suintencyvėjimo ir daiktų gedimo datos beveik sutampa... :?
Ot tie ir diagnozė, net baisu darosi :O


Tai ko čia dergi Apple vardą - susinervijęs su macbook'u tiesini Širogorovų geležtę ir skundiesi, kad anas barška :D XD

Diagnozė tiksli man tik

2013-10-18- 18:43

Diagnozė tiksli *thumb-up* man tik įdomu, kokį gydymą pyfpafz'ui siūlys forumiečiai :-/ gal elektrošoks padėtų :->

Aš sergu ta pačia liga.

2013-10-18- 19:06

Aš sergu ta pačia liga. Galima kurti klubą.
Atsakymo rašymas