Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Kompiuteriai

2018-02-20- 9:50

Pabandžiau Opera mail. Langvo būdo importuoti laiškus iš Live mail neradau. Kažkur dar rašė, kad Opera ir palaikymą nutraukė šitai programai, tai toliau ir nebežaidžiau.
Apsistojau ties Thunderbird. Su laiškų kiekiu susitvarko. Tik strigo importExport tool importuojant inbox'ą. Teko rankiniu būdu po 100-150 laiškų sukėlinėt.

Re: Kompiuteriai

2018-02-20- 10:35

Taip, OperaMail deja jau nebepalaikomas... Aišku, el. pašto archyvui tai turėtų būt nesvarbu.
Bet šiaip ar taip, ThunderBird neblogas pasirinkimas — vienas iš populiariausių pasaulyje, dėl to jei ir kils problemų, bus lengva rasti informacijos Google.

Re: Kompiuteriai

2018-03-18- 21:39

Bevartydamas savo senas nuotraukas atradau ir keletą "tankečių" -- padidinto atsparumo laptopą ir delninuką (jei galima taip pavadinti). Kainos asteroidinės, bet galima komplektuotis pagal specialius poreikius.
TB01.jpg

TB02.jpg

TB03.jpg

TB04.jpg

TB05.jpg

Re: Kompiuteriai

2018-03-18- 22:20

Geras. Pas mane sename darbe buvo vagystė. Išskirus šiuos tvirtus gražuolius daug ką išnešė. 2008 palaikė juos labai senoviniais ir nevertais dėmesio :D

Re: Kompiuteriai

2018-04-23- 12:53

Yra 4 vienetai tokių kompiuterių, kuriuos būtų galima nusavinti po kokius 20€ už vienetą, plius 3 multifunkciniai aparatai bei krūva visokių IP telefonų, kuriuos tikriausiai jums atiduotų nemokamai jei tik išsivežtumėt patys be jokių popierizmų ir klausimų. Jei ką domina, rašykit man.
2018-04-21 19.30.37.jpg

2018-04-21 19.45.54.jpg

Re: Kompiuteriai

2018-05-14- 12:07

Sveiki! :hi:

Mano MacBookAiras (2015 m) pradeda mane lengvai nervinti: atskirų ženklų tai nebetaipina, tai vėl taipina, vyriai palaisvėjo, baterija mažiau laiko, toks įspūdis, kad ir darbelis palėtėjo. 8(
Reikia patarimo: ar yra prasmė jį bandyt kažkokiu tai būdu renovuot (ir kur tai daryt), ar tiesiog jį prastūmt ir nuspirkt naują ?
:help:

Re: Kompiuteriai

2018-05-14- 13:15

Vincukas rašė:Sveiki! :hi:

Mano MacBookAiras (2015 m) pradeda mane lengvai nervinti: atskirų ženklų tai nebetaipina, tai vėl taipina, vyriai palaisvėjo, baterija mažiau laiko, toks įspūdis, kad ir darbelis palėtėjo. 8(
Reikia patarimo: ar yra prasmė jį bandyt kažkokiu tai būdu renovuot (ir kur tai daryt), ar tiesiog jį prastūmt ir nuspirkt naują ?
:help:

Air'ai iš pagrindų buvo suprojektuoti taip, kad nesirenovuotų ir nesiremontuotų. Bėda tik ta, kad naujintis nelabai yra į ką, kadangi nuo 2016 metų Apple pradėjo dėt tokias klaviatūras, kurios baisiai bijo dulkių ir šiaip genda kelis kartus dažniau nei senosios.

Re: Kompiuteriai

2018-05-14- 14:26

tai gal pakaktų paimti siurblį ir "gera prasiurbti" klaviatūrą?

Re: Kompiuteriai

2018-05-14- 14:39

Desantas rašė:tai gal pakaktų paimti siurblį ir "gera prasiurbti" klaviatūrą?

Aha, būtų gerai jei taip paprasta būtų -- tada tikrai nebūtų tiek daug verkimo forumuose ir (ne)garantiniam servise iš naujų "post-2015" MacBook vartotojų :-) Nes negana to, tos klaviatūros pakeitimas baisiai brangus, kadangi reikia keist pusė korpuso.

Re: Kompiuteriai

2018-05-14- 16:23

Šiaip, atsakant į Vincukas klausimą, mano asmeninė rekomendacija būtų pasiimti maksimalios konfigūracijos late-2015 MacBook Pro. Tai yra paskutinis geras Apple laptopas, maksimalios komplektacijos galingumo užteks dar daug metų į priekį, o dydžiu ir svoriu 13" modelis nuo Air'o ne baisiai skiriasi. Nors aš asmeniškai imčiau 15" modelį (esu turėjęs abu).

Re: Kompiuteriai

2018-05-15- 16:13

swerfot rašė:
Vincukas rašė:Sveiki.
Reikia patarimo, ar įmanoma parsisiųsti laidas iš žinių radijos archyvo.
Pvz:
http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/201 ... ecia/55327

Tikslas – įsirašius į laikmeną, klausyti per automobilio grotuvą (ilgesnės kelionės metu).
Nors yra mygtukas “parsisiųsti”, bet realiai tik galima klausytis kompiuteryje.
Bent jau man trūksta ... žinių.
:help:

Spaudi dešinę pelės koją ant "Parsisiųsti" mygtuko ir pasirenki "Save link as..." arba "Save target as..."?


Sveiki! :hi:

Gal žinot, kaip tokius failus parsisiųst?

https://www.lrt.lt/mediateka/irasai#/pr ... /limit/150
https://player.fm/series/radijo-teatras ... r9TMc7sBdQ


Kai bandau, rašo: "Failed - Forbiden".
:/

Re: Kompiuteriai

2018-05-15- 20:19

Ant Win naudoju šitą:
https://www.internetdownloadmanager.com/
Ant obuolio nežinau.

Re: Kompiuteriai

2018-05-15- 21:50

Kaip variantas:
Imi savo iPhone XXX jungi prie mašinos multimedijos ir transliuoji tiesiai per internetą tik planą užsisakyk kiek didesnį ir viskas

Re: Kompiuteriai

2018-05-25- 16:51

Ačiū visiems, kurie bandėt padėt. Abiem klausimais radau sprendimus. :hi:

Re: Kompiuteriai

2018-05-25- 22:09

Vincukas rašė:Ačiū visiems, kurie bandėt padėt. Abiem klausimais radau sprendimus. :hi:

Pasidalink su visuomene :ups:
Atsakymo rašymas