Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-20- 3:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 571 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Kad man
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 11:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Kad man reikalingas iPhon'as tai joks klausimas net nekyla, tas daiktas žiauriai palengvino man gyvenimą.
Yra tekę kažkada turėti delninį kompiuterį, va ten tai buvo tikras nonsensas...

P.P.S. Va beja vienas mūsų kolega iš forumo nuo pirmadienio pereina nuo archaiško telefono ant iPhon'o, pažiūrėsime kokie bus jo atsiliepimai pradžioje ir kai įvaldys technologiją :)

Yra naudingų funkcijų, tokių kaip GPS, WiFi laukų analizavimo aplikacijos ir kai kurie kiti niuansai, bet kaip telefonai tiek iPhone, tiek Android yra visiškai nevykę. Esu turėjęs Android apie metus, per tą laiką išlaužiau jį visais įmanomais būdais ir išnaršiau beveik visą funkcionalumą, išbandžiau kokias 8-10 skirtingų operacinių sistemų, tiek oficialių, tiek stipriai "hack'intų", tai kurį laiką kaip žaislas buvo tikrai smagus. Naudojau jį kažkada ir kaip nuotolinio valdymo pultą kompiuteriui, ir kaip terminalą nuotoliniam prisijungimui prie sistemų darbe bei kompiuterio namuose... Bet supratau, kad visai tai turi būti atskirame įrenginyje, o ne kartu su telefonu. Plius specializuoti įrenginiai bet kurią iš šių funkcijų atliktų daug geriau. Va dėl to ir gailiuosi, kad smartphone banga nužudė delninių kompiuterių rinką, kurie neteko progos toliau tobulėt.
Apie iPhone tai net nekalbėsiu, nes funkcionalumo prasme jis realiai daro tik kokius 10% to, ką sugeba Android. Na tik aišku daug gražiau pateiktiamas, geriau "nušlifuotas" ir labiau supaprastintas už Android.

Vėlgi, čia yra mano nuomonė ir mano įspūdžiai, kurie nebūtinai turi būt universalūs. Aš nepretenduoju į absoliučią nepajudinamą tiesą kitaip nei vienas toks veikėjas, kuriam viskas, kas Apple yra tobula, šventa ir nepaliečiama :-) Pateikit man logiškų ir svarių kontra-argumentų ir savo nuomonę pakeisiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 11:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
O aš nusiritau nuo smartfonų iki paprastų telefonų.
2003 - nokia 9110.
2005 - palm thungsten E
2006 - palm thungsten E2
ir dar labai daug delnukų
2006 - nokia 9210
2009 - nokia 9500
O po to supratau kad nėra nieko geriau nei geras quadcore desctop ant stalo + geras telefonas kišenei, kurio negailia netyčia numesti nuo stalo..

Pas brolį dabar iphone, ipad, apel kompas. Mane ipad'e užmuša tai, kad negaliu failo atsisiųsti iš savo pašto. Viena kartą reikėjo DJVU knygą pavartyti ipad'e...

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O šiaip tai yra vienas
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 11:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O šiaip tai yra vienas dalykas, ką Apple darė tikrai gerai — iPod. Turėjau daug iPod'ų ir iki šiol vieną turiu, tai daiktas tikrai labai geras. Tiesa, iki tol, kol nepradėjo jie eit su "all touch". Klasikiniai iPod, iPod Nano su ratuku yra tokie prietaisai, kokie man patinka — daro tik vieną dalyką, bet daro jį tikrai GERAI :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 11:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
O aš nusiritau nuo smartfonų iki paprastų telefonų.
2003 - nokia 9110.
2005 - palm thungsten E
2006 - palm thungsten E2
ir dar labai daug delnukų
2006 - nokia 9210
2009 - nokia 9500
O po to supratau kad nėra nieko geriau nei geras quadcore desctop ant stalo + geras telefonas kišenei, kurio negailia netyčia numesti nuo stalo..

Pas brolį dabar iphone, ipad, apel kompas. Mane ipad'e užmuša tai, kad negaliu failo atsisiųsti iš savo pašto. Viena kartą reikėjo DJVU knygą pavartyti ipad'e...


Man geriausias telefonas buvo Nokia Communicator E90 :-) Ne daugiau "smart", nei kad reikia tokiam daiktui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pamiršau, turiu gi dar
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 11:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Pamiršau, turiu gi dar iPod'ą, berods gen 5, tą su ratuku.
Draugelis kažkada nusipirko, o aš jį perpirkau nes pas jį gulėjo nenaudojamas, dabar nenaudojamas guli pas mane XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 11:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Pamiršau, turiu gi dar iPod'ą, berods gen 5, tą su ratuku.
Draugelis kažkada nusipirko, o aš jį oerpirkau nes pas jį gulėjo nenaudojamas, dabar nenaudojamas guli pas mane XD

Nano, ar tas didelis? Kuris iš šitų?
http://support.apple.com/kb/ht1353
Gal net susidomėčiau :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: jeigu kalba pasisuko apie
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 12:18 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
jeigu kalba pasisuko apie iPod'us. karts nuo karto akis uzkliuna uz iPod'o Classic 160 GB. vertas jisai tu prasomu €230, ar verciau uz daugmaz ta suma dairytis i kita gamintoja. 'devaisas' butu iskirtinai muzikos klausimuisi.

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 12:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-18- 10:22
Pranešimai: 1371
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Kodėl gėjus? :/

Igi todėl, kad bus pilnas rinkinys su nukąstu obuoliuku :d

_________________
http://laidas.weebly.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: jeigu kalba
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 12:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
jeigu kalba pasisuko apie iPod'us. karts nuo karto akis uzkliuna uz iPod'o Classic 160 GB. vertas jisai tu prasomu €230, ar verciau uz daugmaz ta suma dairytis i kita gamintoja. 'devaisas' butu iskirtinai muzikos klausimuisi.


Jei imčiau tasymuisi su savimi tai imčiau kažką mažesnio, ale iPod Nano.
Kam 160 GB muzikai!?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: tam, kad muzono kompe yra
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 12:48 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
tam, kad muzono kompe yra nemazai susipaupe. o, per kompa muzono neklausau.

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 12:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
O kalbant apie planšetes ir smartphone, tai tokie prietaisai egzistavo daug metų prieš iPad ir iPhone, tiesiog buvo negražūs ir niekas nežinojo kam jie reikalingi. Ir, drįsčiau teigti, nežino ir iki šiol: PyfPafz'as paklausė kam gali būti reikalingas iPad'as ir niekas iki šiol nesugebėjo užtikrintai atsakyti :-D Ta pati istorija su visais iPad savininkais — jiems jie labai patinka, jie jų norėjo nuo atsiradimo, bet niekada nesuprato kam toks daiktas iš tikrųjų reikalingas :-) Lygiai taip pat labai sunku yra rasti realių smartphone privalumų prieš iki tol egzistavusius delninius kompiuterius arba "mygtukinius" telefonus.

Jobs'as užkrėtė mases nauja iracionalia manija taip iš tikro sukurdamas revoliuciją, bet aš asmeniškai manau, kad pasaulis būtų buvęs geresnis be tokios revoliucijos, jei planšetės ir delniniai kompiuteriai būtų likę specialios paskirties įrankiais, darančiais specializuotus darbus tikrai gerai, o ne masėms skirtais žaisliukais, kurie daro viską, bet nieko nesugeba padaryt kaip reikia. Mano nuomone iPad, iPhone ir jų klonai yra tik brangūs ir labai nepraktiški žaislai.


Tavo atsakymas snobizmu kvepia. Toks atsakymas (kad daiktai turi būti tik specializuoti) kažkada buvo pasakytas ir Steve'ui per pokalbį su Palo Alto inžinierium; ir žinai, jei jis būtų paklausęs tokios nuomonės, dar sedetumem su laidiniais telefonais ir lempiniais televizoriais...
Kam pyfpafz'ui reikia iPad'o aš nežinau ir tikrai jau su juo esu diskutaves tuo klausimu (manęs neklauso kai sakau, kad nereikia). Bet esi neteisus sakydamas, kad iPad neturi panaudojimo, - daugelis brangių automobilių gamintojų jais pakeitė popierinius manualus, žmonės dirbantys su nekilnojamuoju turtu ir kitu sričių 'prezentacininkai' turi daugiau galimybių pristatyti savo produktą, medikai besivystančiose šalyse juos naudoja kaip improvizuotus diagnostikos rinkinius (gali jungti prie echoskopo, o vėliau pvz. pajungti elektrodus ir užrašyti širdies derivacijas) ir t.t. ir t.t.
Pats turėjau Palm tungsten, o vėliau ir treo, ir žinai man ten labai trūkdavo telefono funkcijos ir grafikos variklio filmam žiūrėti, - ačiū Steve, kad jis pamąstė apie tokius kaip aš.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas, žinai kaip sakoma,
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 12:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
GAdas, žinai kaip sakoma, išklausyk visas nuomones, bet padaryk savo galva.
Beja į tavo nuomonę buvo atsižvelgta ;)
Jei man vienas modelis dėl savo gabaritų patogiau guli ant kelienių nei kitas tai aš čia jau nieko padaryt negaliu.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 13:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
ramanc rašė:
swerfot rašė:
Mano nuomone iPad, iPhone ir jų klonai yra tik brangūs ir labai nepraktiški žaislai.


Čia tai žiauriai pavarei į pievas.

Labai prašom pasireikšti ir papasakoti kuo jie naudingi ir kam reikalingi. Nes temos autorius to ir klausė... Ar tai paslaptis?


Pas mane Ipad jau metus laiko gyvena bei naudojamas kasdien iki beveik pilno batarkes nusedimo.
Tiek kiek man reikia gyvenime is panašaus pobūdžio technikos jisai kolkas man duoda.
FB,forumai,FaceTime ir panasiai ,na ir be abejo TV .
Plonas lengvas daiktas dideles raiškos tinkamo dydžio ekranu ir visada paruoštas darbui .
Ateini i kavine , automatiskai prisijungia prie tinklo ,na ir ziuri sau UK programu teleka arba susirasineji su visu pasauliu plius peržiūri paveiksliukus.
Cool.
Man tik tiek ir reikia. As juzeris.
O kiti randa jame dar daugiau naudos.
Kompas pvz dazniausiai neturi fotoaparatą plius gabaritai ir ilgas pasiruošimo darbui laikas.
Kas užsiima pvz daile tas randa daug didesni panaudojimą plansetems.
Pazystu tokiu bent jau keletą pradedant nuo G.
Pas mus kompai namie išmesti i kampą dulketi jau pries gera pusmeti , musu gyvenimui pilnai užtenka Ipad'u.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: tam, kad
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 13:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
tam, kad muzono kompe yra nemazai susipaupe. o, per kompa muzono neklausau.


Kiek tas nemažai? Negi visą jį ir klausai?
Aišku jei neini su iPod'u sportuot ir nesvarbu dydis tai imk Clasic.
iPod taip pat galima prijungti prie namų garso aparatūros tai tokiu atveju talpa lošia, bet Nano turi bluetufą - privalumas ausinės be laido.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ramanc rašė: iPhone
StandartinėParašytas: 2013-12-01- 13:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
ramanc rašė:
iPhone reikalingas paskambinti, pasitikrinti e-paštą, parašyti SMS, pažiūrėti orus, naudoti kaip skanerį, dokumentų redaktorių, žadintuvą, parkuotis centre ir t.t., priminsiu, kad viską galima daryti ir su android, bet obuolys tai daro tobulai.

Šitas bazines funkcijas turėjo visi telefonai iki iPhone, o pažiūrėti orus, parkuotis centre ir pan, bei dar žymiai daugiau, turi bet koks smartfonas, netgi kinietiškas :) Ir daro tai ne ką ne mažiau tobulai :)
Vienintelis skirtumas tam tikri UI niuansai, bei bendras dizainas.

ramanc rašė:
Pamiršau yra dar Nokia (windows phone), bet tai jau sadomazohizmas.

Matyt mažai naudojai, arba daug review'ų forumuose skaitei :) Ypač atsižvelgiant į usecase'ų listą darbui su iPhone :D Nors tam tikrų nesamoningų apribojimų, kaip beje ir pas iphone, pridarė, kuo mane nuliūdino, priartėjo prie apple :( O niekas netrukdė padaryt viską puikiai ... Žinoma, jei naudojimas yra pakankamai primityvus, nei apple, nei M$ apribojimai netrukdo.

iPadas stipriai riboto funkcionalumo divaisas, kaip ir dalis kitų tabletų (jeigu žiūrėt iš nouto pakeitimo taško). Tačiau visiškai puikiai tinka virtuvėj ruošiant maistą žiūrėti serialus, ar maklinėti po delfi :) Dar ko gero tobulai galima stebėti twitteri ar feisbuką.
Iš normalių usecase'ų galima dalinai naudoti, kaip palengvintą prezentacinį noutbuką, rodyti powerpoint, ar fotkes klientams, naudoti kaip informacijos UI įrengimų valdymui, kiek patogiau skaityti knygas ir pan. ... nestatant tikso jame progromuot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 571 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007