Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 18:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: ERA rašė: Nu nesuprantu as
StandartinėParašytas: 2013-05-19- 23:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
ERA rašė:
Nu nesuprantu as zmoniu kurie sika tenkur miega
Ka padaret kad viskas pasikeistu?
Greiciausiai kad nieko tad ko tada norit ?
Viskas cia yra netaip blogai kaip kaikurie piesia

ERA rašė:
Turi rankas turi galva ir dirbi sau.

Gerai pasakei - SAU...kol tu studžius ir tavo poreikiai apsiriboja tik tavo reikmėmis. Kai atsiranda šeima viskas kardinaliai keičiasi.:)
ERA rašė:
Toks vaizdas kad nej Vokietijoj nej vikingijoj nera durniu ir ubagu.

Yra ir tų ir anų, tik pirmieji gydomi ir jiems sudaromos puikios sąlygos, o antrieji ten ubagauja, nes mėgsta laisvą gyvenimą be apribojimų (ir dar gauna euro pašalpą). Teko tokių sutikti.;)
ERA rašė:
Kaip minejo pyfpafz stengiesi perprast sistema ir gyveni arba leidi kad sistema uz tave gyventu.
Visur yra pasalpiniu visur yra turtuoliu.
Kartais tikrai atrodo keistai kaip dirbdamas uzdirbi maziau negu pasalpiniai tik vat skirtumas yra toks
pasalpinis priklauso nuo malones
O dirbantis priklauso nuo to kaip jis nori dirbti ir jis turi vilty ir galimybes uzsidirbti 5 ar 10 pasalpu per menesy o pasalpinis tik 1.

Skirtumas tarp jų tas, kad piktybiniams pašalpiniams sistema sukurta tokia, kad gali vegetuoti dešimtmečiais; tu gi kasdiena rūpiniesi, kad neprarastum darbo ir jei tau ar tavo firmai nepasisekė gali eiti pažindintis su pašalpiniais.;)
ERA rašė:
Taip kad viskas priklauso nuo ydirbio ir kiek ilgai islaikysi potencija savo tikslui siekti
Jaigu po pirmo grumsto kelyje spjauni y viska tada beabejo lieka tik pasalpa.
Visos sistemos veikia vienu principu
lengvu pinigu nebuna

Kai baigsi studijas ir padirbėsi keliose kompanijose tada galėsi paporinti apie idealus, siekius ir ką pats padarei, kad tavo bosas 'kiaulė' tau mokėtų daugiau nei minimumą (nes studžius be praktikos nieko vertas)...;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pasipyle Off topic'ai!
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 0:03 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
pasipyle Off topic'ai! paskutiniu 20 postu drasiai galima perkelti i tema Apie darbą ir uždarbį

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O kaip šauniai viskas
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 3:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
O kaip šauniai viskas prasidėjo :) Technika, šnipai gaudynės. Galvojau, kad ir iki peilių vietos šnipų pasaulyje ateisim. Deja viskas baigėsi kaip visada- formulė, kad lietuvis lietuviui yra... lietuvis, vėl pasitvirtino.
Nors yra buvę ir kitaip. 1990-1991mm buvome vieninga tauta. Neįvertinome tik vienos aplinkybės, o būtent to,kad tame laisvame pasaulyje mūsų niekas nelaukia kaip savarankiškos ir stiprios valstybės. Buvome reikalingi kaip vartotojų rinka ir pigi darbo jėga. Mes sunkiai galėjome suprasti, kad fabriką galima nupirkti tam,kad jį sugriautum. O juk galima,nes kai kas galvoja kaip verslą vystys jo proanūkiai.
O gali būti ir kitaip. Tai buvo jau senokai, bet gal ir tiesa :) . Medžiojom,dorojom kelis šernus ir aptarinėjom visokius einamus dalykus. Pvz. vienas skandinavų valdomas bankas permetė resursus į .... Skandinaviją. Atrodo tik verslo sprendimas, bet labai nenaudingas Lietuvai. Kai atėjo mano eilė pasakyti ką galvoju apie tą sprendimą- išdėsčiau paprastai. Reikia neklausyti eurotolerastinės demagogijos, banko vadą iškviesti į vyriausybę (lygis toks) ir paaiškinti, kad skandinavai tavęs šioje situacijoje neapgins, keliausi į Lukiškęs. Straipsnį surasim. Praėjus gal kelioms dienoms po medžioklės taip ir buvo padaryta. Banko vadovas buvo priimtas aukščiausiu lygiu ir jam buvo paaiškinta, kad Lietuvos pinigais reikia kelti Lietuvos ekonomiką. O tarptautinis verslas, kapitalizmas ir tt yra tik niekam neįdomūs keiksmažodžiai. Nepadarysi išvadų supūsi Lukiškėse. Nes LT piliečiai bausmę atlieka Lietuvoje. Ir suveikė užtikrintai, už kelių dienų resursai grįžo. Ir toliau kėlė LT ekonomiką. Spėkit iš vieno karto kas tuo metu buvo premjeras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ERA rašė: Turi rankas turi
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 7:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-31- 21:57
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
ERA rašė:
Turi rankas turi galva ir dirbi sau.


Primena Afrika. Prieš kelis metus teko Ganoj lankytis. Ten daugiau nei pusė gyventojų dirba arba sau.. arba "šeimos versle". Nelabai įsivaizduoju netgi postindustrinės valstybės, kur didesnė dalis gyventojų "dirbtų sau". Visuomet didesnė dalis "darbingų" gyventojų yra samdomi darbuotojai.

Beje, Lietuvoje dirbti sau dažnai reiškia parazidativą: dirbi nelegaliai arba pusiau legaliai...


ERA rašė:
lengvu pinigu nebuna


Tai kad šiais laikais beveik visi pinigai yra lengvi. Tik kartais pikta pasidaro.. kai palygini kiek vertas LT įkaltas vinis su tarkim DE ar AT


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 7:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-31- 21:57
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
Remus rašė:
O gali būti ir kitaip. Tai buvo jau senokai, bet gal ir tiesa :) . Medžiojom,dorojom kelis šernus ir aptarinėjom visokius einamus dalykus. Pvz. vienas skandinavų valdomas bankas permetė resursus į .... Skandinaviją. Atrodo tik verslo sprendimas, bet labai nenaudingas Lietuvai. Kai atėjo mano eilė pasakyti ką galvoju apie tą sprendimą- išdėsčiau paprastai. Reikia neklausyti eurotolerastinės demagogijos, banko vadą iškviesti į vyriausybę (lygis toks) ir paaiškinti, kad skandinavai tavęs šioje situacijoje neapgins, keliausi į Lukiškęs. Straipsnį surasim. Praėjus gal kelioms dienoms po medžioklės taip ir buvo padaryta. Banko vadovas buvo priimtas aukščiausiu lygiu ir jam buvo paaiškinta, kad Lietuvos pinigais reikia kelti Lietuvos ekonomiką. O tarptautinis verslas, kapitalizmas ir tt yra tik niekam neįdomūs keiksmažodžiai. Nepadarysi išvadų supūsi Lukiškėse. Nes LT piliečiai bausmę atlieka Lietuvoje. Ir suveikė užtikrintai, už kelių dienų resursai grįžo. Ir toliau kėlė LT ekonomiką. Spėkit iš vieno karto kas tuo metu buvo premjeras.


Neįsižeisk, bet netikiu. Spaudoje buvo šmėkštelejusi info apie pokalbį su bankininkais.. bet po to kažkaip nepastebėjau nei ženklių pinigų sumų grįžimo į LT nei padidėjusio kreditavimo.

P.S. Aš tikriausiai naivus, bet nemanau kad LT Chodarkovsio istorija būtų įmanoma.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 7:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Kiek sugrįžtant prie šnipų žaidimų štai geras profilinis portalas RU kalba, kuriame pats jau senuolis esu. http://www.vrtp.ru/
Ten labai aukštame lygyje išnagrinėta spec technikos schemotechnika. Tiesa dažniai daugiausia 100-1000 Mhz. Bet namų sąlygomis tai bent prieinama. Tik nepriimkite už reklamą.

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 8:20 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Ei, o kur užtriukšmintojai, blakės, mikrofonai ir skaneriai? *bita*

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gal jau laikas nuo teorijos
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 8:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Gal jau laikas nuo teorijos eiti link praktikos ? : )
Jieskoti uzdaru vietu musu posedziams ir susirinkimams ?
Kolkas neprofesionaliai renkames kur papuola.
Greitai bus vasaros saskrydis .
Priesai vel tures galimybiu pririnkti kompromata.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Remus rašė: Straipsnį
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 8:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Remus rašė:
Straipsnį surasim.


Tuom viskas ir pasakyta - KGB širdyje ir pirmyn į "Laisvą Lietuvą" :)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: mires1 rašė: P.S. Aš
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 8:38 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
mires1 rašė:
P.S. Aš tikriausiai naivus, bet nemanau kad LT Chodarkovsio istorija būtų įmanoma.


Tikėkimės, kad ne ;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 8:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Lietuvoje nei gerai nei blogai. Gerai gyvensi tik dviem atvejais - jei būsi padugnė kaip dauguma sėdinčių valstybės postuose, ar būsi nepakeičiamas, kas dar sunkiau. Kitais atvejais tavo galimybės gerai gyventi o ne išgyventi nesiskirs nuo bomžo.

Priklauso nuo to, ką tu laikai normaliu gyvenimu. Vienas mano pažįstamas, uždirbdamas 3 kartus mažiau už mane sugeba per metus po kelis kartus pakeliaut po pasaulį (kaip tik po kelių savaičių lėks į Peru, Limą). Dar niekada negirdėjau, kad jis skųstųsi kaip viskas blogai, koks gyvenimas neteisingas ar pan.
Pats aš kažkada dirbau apsauginiu už 900 Lt/mėn., bet niekada nekilo mintis kaltint kažką kitą nei save patį. Žinojau, kad ką pasidarysiu, tą turėsiu. O ir su tais 900 Lt tada gyvenau be didesnių problemų, tiesa ir poreikiai buvo atitinkamai mažesni.
Esmė tame, kad kol nesi matęs geresnio gyvenimo, tol ir tavasis atrodo geras, ir širdies neskauda. Vidinis konfliktas prasideda tada, kai gobšus, bet ambicijų ir noro veikt neturintis žmogus pamato tokį gyvenimą, pats kurio savo rankom nepasieks. Tada ir prasideda inkštimas, aplinkos kaltinimai ir pan. Nes pirma tokio žmogaus mintis būna ne "Kaip aš galėčiau šito pasiekti?", o "Kodėl aš to neturiu?".


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 9:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-07-31- 21:57
Pranešimai: 109
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Priklauso nuo to, ką tu laikai normaliu gyvenimu. Vienas mano pažįstamas, uždirbdamas 3 kartus mažiau už mane sugeba per metus po kelis kartus pakeliaut po pasaulį (kaip tik po kelių savaičių lėks į Peru, Limą). .


Normaliu gyvenimu, bent aš, laikau situaciją, kai "ataręs" sandėlyje 8 valandas gali išsinuomoti kuklų butuką, susimokėti už transportą, šildymą, nusipirkti nenešiotų skudurų parduotuvėje bent kas antra sezoną ir nusipirkti maisto per daug neskaičiuojant (įskaitant mėsą ir žuvį) + karta į savaitę nueiti į teatrą ar pub'ą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na aš tikrai daug ko
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 9:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Na aš tikrai daug ko gyvenime pasiekęs. Praktiškai 90 proc. dabar manę valstybė maitina. Ir gaunu daugiau nei 70 procentų lietuvių. Nuolat girdžiu iš aplinkinių "ką tu čia veiki? ... su tavo gebėjimas... užsienyje ...". I JAV kvietę manę dirbti kvalifikuotą darbą - nevažiavau. Jau sakiau kodėl - aklųjų šalyje vienaakis karalius. Todėl ir sėdžiu vis dar LT. Inkštimas būtų, jei negalėčiau išvažiuoti, blogai gyvenčiau, bijočiau ir kita. Mano atveju tai tiesiog realistiškas aplinkos, kurioje gyvenu, vertinimas. Kai nežiūriu pro ruževus akinius į savo gimtinę, bent žinau ko iš jos tikėtis ateityje ir kokių veiksmų imtis. Valstybė į mane investavo apie 200-300 tukstančių litų, jei ką. Taigi valstybė tikrai stengiasi kad nepabėgčiau. Ko negaliu pasakyti apie savo artimus žmonės.
Lietuvoje maža būti darbščiu. Reikia turėti savo būstą, giminių, pažinčių ar būti nepakeičiamų savo srityje. Tada negalvosi apie rytojų. Artimiausias pvz mano tėvai. Mačiau kokie jie darbštus ir ką jie turėjo Lietuvoje ir ką dabar turi užsienyje. Jie nepakito, aplinka pakito. Kodėl jei jie ten antros rūšies žmonės o LT pirmos rūšies, ten jie labiau vertinami ir reikalingi? Lietuvoje tikrai nėra taip kad gauni pagal gebėjimus. Lietuvoje gauni pagal galimybes. Gali diktuoti savo taisykles tik jei būsi nepakeičiamas. Kitaip spyris po užpakaliu.
Dirbau 2004 metais vienoje įmonėje kroviku. Kadangi buvau geras darbuotojas, nusipelniau malonės iš kunigaikščio - buvau įdarbintas 0,25 etato ir gaudavau po 2,2 lt/val. Dirbau 8-16 valandų per parą. Jei darbo diena pasibaigdavo po 8 valandų - eidavau iš cecho o moteris, kurios gaudavo 1,8lt/val, dirbdavo nelegaliai, su pavydu žiūrėdavo į mane, nes joms reikėjo kas dieną, išskyrus sekmadienį dirbti po 11-12 valandų. Mums buvo pasakyta - kas nelegalai, atvykus darbo inspekcijai ir likus įmonės teritorijoje būsite skaitomi įsibrovusiais į privačią valdą...

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 10:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
mires1 rašė:
[


Neįsižeisk, bet netikiu. Spaudoje buvo šmėkštelejusi info apie pokalbį su bankininkais..


Koks šventas naivumas tikėtis, kad tokios istorijos šmėžuos pokalbiuose spaudoje ir dar su bankininkais. O kaip ir sakiau tai buvo ne vakar. Šiuo metu sutikčiau, kad tokia situacija sunkiai įmanoma.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: mahelad rašė: Jau sakiau
StandartinėParašytas: 2013-05-20- 11:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Jau sakiau kodėl - aklųjų šalyje vienaakis karalius. Todėl ir sėdžiu vis dar LT. Inkštimas būtų, jei negalėčiau išvažiuoti, blogai gyvenčiau, bijočiau ir kita. Mano atveju tai tiesiog realistiškas aplinkos, kurioje gyvenu, vertinimas.


O tikslas ?

Darbas tai tik 8-10 valandu plius fantikai und tugrikai uzklasiniai veiklai.
O kaip iprasminti likusias valandas iki miego plius savaitgalius ?
Bulves sodinti,degtine gerti,tvora dazyti,mergom is paskuos begioti,aplink savo vaikus indienu sokius sokineti ?
Totally boring


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 208 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007