Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 5:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 224 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 14:27 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
XD 1) Žmonėm neįdomu su kokia drele, tarkim, kokia drele gręžia - ar su originalia, ar su padirbta. Išgręš blogai, produkto prikėjui bus prekė bloga ir neiims. Galima verkt, telniaškę plėšt, kad "aš naudoju programinę įrangą legalią/originalią drelę/originalią dildę", o va šitas bičas - ne, nors jis ir už mane šimtąkart geriau padarė, bet čia nesąžininga konkurencija :D 2) Gamintojas pinigų nepraranda. Dėl padirbinių. Netgi priešingai, turi naudą. Tai kame problemos? Ar čia ta Simonavičiaus, liūdnai pagarsėjusio, žalos skaičiavimo metodika, kad 100.000 parsipūtusių muzikos albumą, padarė žalos - 100k kart 1vnt kaina?? XD))) "Are you kidding me"?? O rinkos auginimas nachaliavu autoriui, reklama nachaliavu, čia kas?? Žiūrėk, balansą suvedus, dar kad netektų autoriam damokėt XD Čia aišku užsiiminėju bravūra, bet, reikia suvokt realybę kokia jinai yra, su visom spalvom. Aš išvis manau, kad valytuvų vagystė ir tai, kas vyksta IT, lyginimas, čia kaip bandymas prie karvės tešmenio ratus prisukt. Primityvu lygint. Nes tai nesulyginama. Visiškai. Kol to žmogus neperpranta, tol supratimo ir susikalbėjimo nebus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 14:27 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-01-08- 9:58
Pranešimai: 217
Miestas: Vilnius
Išskirta į atskirą temą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: XD Jei
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 14:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
XD


Jei pažėt paprasčiau, tai bet koks veiksmas, kuris patenka po administraciniu ar baudžiamuoju kodeksu yra negėris, kaip asmeniškai tai beišsukinėtum :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 14:51 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
O.Benderis rašė:
XD


Jei pažėt paprasčiau, tai bet koks veiksmas, kuris patenka po administraciniu ar baudžiamuoju kodeksu yra negėris, kaip asmeniškai tai beišsukinėtum :)


Pritariu. Tik Lietuvoj. Ir "Kuris patenka". :) Reikia to nepamiršt. Nes kai Lietuvoje legaliai veikia teroristų serveriai, kažkodėl, tokių audringų diskusijų pasigedau iš žmonių "naudojančių legalią programinę įrangą". Matyt serveriuose jinai legali buvo ;) Sorrius už offtopą, Baigiau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 14:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Čia aišku užsiiminėju bravūra, bet, reikia suvokt realybę kokia jinai yra, su visom spalvom.

Apie spalvas šnekėjom, o realybė ganėtinai abstraktus terminas. Kaip darom, tokia jin ir yra :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 15:05 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
P.s. Kaip mums leidžia daryt. Leidžia - šiuo atveju nereiškia "leidžia", o "draudžia" - monopolijom, neadekvačiom kainom, suvaržymais ir t.t. ir t.t. P.s. "Seichas k liudem nado pomegche, a na voprosy smotret - shirshe" :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: Pritariu.
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 15:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
Pritariu. Tik Lietuvoj. Ir "Kuris patenka". :) Reikia to nepamiršt. Nes kai Lietuvoje legaliai veikia teroristų serveriai, kažkodėl, tokių audringų diskusijų pasigedau iš žmonių "naudojančių legalią programinę įrangą". Matyt serveriuose jinai legali buvo ;) Sorrius už offtopą, Baigiau :)

Nu kažkur už kelis gramus narkatos galvas kapoja ... ir dzin jiems, kaip kam asmeniškai atrodo, kad oi, a kokia čia bėda su keliais gramais :)
O tai, kad veikia "teroristų serveriai", tai kaip tik pasekmė to, kad man "pox ką pirkt, originalą ar padirbinį", tipo aš teikiu paslaugą, o kas deda info ir kokią, man vienodai :)
Tuo būdu galimi 2 variantai argumentacijos:
1. Aš, kaip sąžiningas pilietis, neteikiu paslaugos tokiems užsakovamas (šeip čia velnias žino kaip juos atskirt)
2. Aš, kaip verslininkas, teikiu paslaugas kol manęs nesuiima (tipo spec tarnybos lai užsiima), o jei praeis, žėk ir užsidirbsiu.

>:-#


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: [Nes kai
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 20:04 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
O.Benderis rašė:
[Nes kai Lietuvoje legaliai veikia teroristų serveriai...

turi galvoje cecenu internetine svetaine? mano kuklia nuomene, kovoje su okupantais pasiteisina visos priemones. laikai keiciasi, kaisiasi ir supratimas - ankciau buvo partizanai kovojantys su okupantais, siais laikais teroristai...
P.S atsiprasau jeigu uzkabinau kieno jausmus ir baisiai didelis sorry uz offtopic'a

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: O.Benderis
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 22:48 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
O.Benderis rašė:
[Nes kai Lietuvoje legaliai veikia teroristų serveriai...

turi galvoje cecenu internetine svetaine? mano kuklia nuomene, kovoje su okupantais pasiteisina visos priemones. laikai keiciasi, kaisiasi ir supratimas - ankciau buvo partizanai kovojantys su okupantais, siais laikais teroristai...
P.S atsiprasau jeigu uzkabinau kieno jausmus ir baisiai didelis sorry uz offtopic'a


Turinį matei? Pagal turinį, JAV Predatorius turėjo bombint ir tą vietą, kur serveriai stovi, ir tuos, kas juos prižiūri. Lietuvai išvis šiuo klausimu reikėtų daugiau ir dažniau galvot, ką daro, ką priima pas save. Aš irgi jokių jausmų niekam nenoriu užgauti. Tik primenu - tie kovotojai už nepriklausomybę kariauja ne tik su Rusija, bet ir su JAV ir NATO, apie ką ne kartą viešai paskelbė ir video, ir savo spaudos konferencijose. Tie patys, apie kuriuos kalbam. Loptar - kai man kas pradeda aiškinti apie įstatymus, aš visada prisimenu nuostabų filmą "Закон есть закон". Jei nematęs, rekomenduoju pažiūrėti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 22:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
kai man kas pradeda aiškinti apie įstatymus, aš visada prisimenu nuostabų filmą "Закон есть закон". Jei nematęs, rekomenduoju pažiūrėti :)

Čia tas senas Kristiano Žako?

Aš kol kas nepagaunu oponento pozicijos :) Jei yra tarkim poxuizmas ant kelių eismo taisyklių, bei automobilio statymo taisyklių bei logikos, tam apart "įstatymų" yra variantas "lopeta per stiklą" arba subtilesnių būdų, priklausomai nuo norimo padaryti "efekto" stiprumo ...
O jei ne, tai apie ką kalba?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kalba yra apie tai, kad
StandartinėParašytas: 2013-02-15- 23:27 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Kalba yra apie tai, kad įstatymai kurių visų pirma reikėtų laikytis yra "10 Dievo įsakymų". Netikintys jų irgi sėkmingai laikosi, jei yra žmonės, arba bando laikytis ir turintys sąžinę pergyvena, jei suklysta. O jei labai formalizuotai žiūrėsi, ką sako žmonių leidžiami įstatymai, kartais gali pažeist ir tuos "10 Dievo įsakymų". Va tokia ir pozicija. Kai žmones apvogė, laikydamiesi LR įstatymų, visiem gerai. Kai policininkas motinai pasako "ir išvis, tavo vaikas tau nepriklauso, ne tavo nuosavybė" - irgi visiem viskas gerai ir normalu, viskas pagal įstatymą. Priims įstatymą, kad dirbsi už balandos lėkštę ir visas tavo turtas paimamas valstybės reikmėm, o gal ir ne valstybės reikmėm, gal pvz Bažnyčios ar pan, nelygu, ką įstatymas bylos, ką, nesutiksi, prieš įstatymą eisi? :D JAV va buvo savo laiku įstatymas, kad visą turimą auksą žmonės turi atiduot valdžiai, valstybės reikmėms. Viskas įstatymiška. :) Vokietijoj koncentracijos stovyklos veikė legaliai, įstatymiškai įteisintos. Su visom iš to sekančiom pasekmėm. Įstatymų laikausi. Klaidų aišku būna, pvz. esu baustas va, už ėjimą ne per pėsčiųjų perėją, labai skubėjau į krepšino rungtynes. Pinigine bauda. Policininkui susitart nesiūliau. Tiek tos pozicijos. P.s. Lietuvoje va įstatymiškai yra susirinkimų laisvė žmonėm garantuojama, net LR Konstitucijoj įrašyta. Bet kažkodėl tai to nėra. Ir visiem tai normalu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: P.s.
StandartinėParašytas: 2013-02-16- 13:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
O.Benderis rašė:
P.s. Lietuvoje va įstatymiškai yra susirinkimų laisvė žmonėm garantuojama, net LR Konstitucijoj įrašyta. Bet kažkodėl tai to nėra. Ir visiem tai normalu...


Čia ir yra žiauriausia, kad žmonės pas mus yra ant tiek prispausti, kad jau nesugeba priešintis tai neteisybei...tipo ai, vistiek nepasikeis...plius visuomenės susiskaldymas, kurį puikiai išnaudoja piarščikai taip padalindami visuomenę į saleles, kurias lengviau valdyti...o jei ne - atsiųsim 250 'mentų' tai gausit gumos ir visi atsakysit už susirinkimą...tfu...

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: P.s.
StandartinėParašytas: 2013-02-16- 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
P.s. Lietuvoje va įstatymiškai yra susirinkimų laisvė žmonėm garantuojama, net LR Konstitucijoj įrašyta. Bet kažkodėl tai to nėra. Ir visiem tai normalu...

Čia, kaip suprantu, nuoroda į Lietuvos Konstitucijos 36 straipsnį (kuriame yra 2 sakiniai)?
Kur ir kada buvo draustas susirinkimas, atitinkantis visus galiojačius įstatymus?

Apskritai trendas temos kaip ir daugumoje, po truputį pereiną į temą "kaip viskas blogai" ir "kokie visi svoločiai, ypač valdžioje" :)
Ar reiktų manyti, kad pvz. čia buvo tiesiog geranoriškai padedančių paprastiems žmonėm įsigyti kedų, vaikinų neteisėtas supakavimas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-16- 14:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
Kur ir kada buvo draustas susirinkimas, atitinkantis visus galiojačius įstatymus?


Vilniuje pernai ant tauro kalno. Pagal susirinkimų įstatymą savivaldybę žmonės turi tik informuoti kur jie ketina susirinkti. Leidimų susirinkti viešoje vietoje nereikia. Kad neleido žmonės susirinkti ir padaryti kasmetinio sniego mūšio (kuris kitose šalyse nedraudžiamas) nėra normalu. Antras variantas buvo, kai savivaldybė neišdavė leidimo tokiam susirinkimui prie seimo (išsigando); kitaip sakant valdžiažmogiai bijo pilietinės valios apraiškų. Ir tokių atvejų tikrai ne vienas.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-16- 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Loptar rašė:
Kur ir kada buvo draustas susirinkimas, atitinkantis visus galiojačius įstatymus?


Vilniuje pernai ant tauro kalno. Pagal susirinkimų įstatymą savivaldybę žmonės turi tik informuoti kur jie ketina susirinkti. Leidimų susirinkti viešoje vietoje nereikia. Kad neleido žmonės susirinkti ir padaryti kasmetinio sniego mūšio (kuris kitose šalyse nedraudžiamas) nėra normalu. Antras variantas buvo, kai savivaldybė neišdavė leidimo tokiam susirinkimui prie seimo (išsigando); kitaip sakant valdžiažmogiai bijo pilietinės valios apraiškų. Ir tokių atvejų tikrai ne vienas.
P.S. offtopus jau seniai laikas iškelti į kitą temą (paplepėjimus).

Nežinau tų atvejų, tačiau pagal aprašymą čia nėra mano minėtas Konstitucijos punktas. Čia yra tas pats, kaip "pomidorų mūšis", ar bet kokia kita savivaldybės leidimo reikalaujanti veikla. Ir mano nuomone, kaip tik patenka po 2 sakiniu "Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves."
O kadangi smulkmenų nežinau, daugiau komentuoti neturi ką.
Bet kokiu atveju, jei tas atvejis buvo pažeidžiantis Konstituciją, laisvai buvo galima paduoti draudimo inciatorius i teismą ir laisvai laimėti.

Bevisa ko, Konstitucija yra surašyta labai tvarkingai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 224 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007