Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 308 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 0:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
mahelad rašė:
GiedriusT rašė:
Tada visokeriopos sekmės linkiu, kaip tikram žvejuj ...

Dėkoju :) Vaikštant per sodo rakandus sėkmė praverčia. Bet procesas taipogi neša savotišką malonumą :)

pyfpafz rašė:
Panauda - netlygintinas naudojimasis daiktu. Kaip panauda susijusi su tavo masalais? :/

Hmm ... po žodžiu panauda aš suprantu tai, kas na kaip degalai arba kaip lempute. Ką būtinai išnaudoji kokiam nors tikslui pasiekti. Senas varganos vaikystės įprotis - žvejyba verta tiek, kiek kilogramų žuvies parsinešei namo lyginant su sunaudotais pinigais degalams ir masalams. Puikiai suprantu, kad žvejyba jau seniai tera tik pramoga, bet senieji samprotavimai pernelyg apkerpėja ir įsišakniję. Iki 2002 metų žuvis tebuvo dar vienas baltymų šaltinis. Nebuvo žuvies - šeima sėdėdavo ant daržovių. Vienas mano šeimos rato žmogus iki šiolei negali atprasti nuo tų laikų. Airijoje žuvauja menkes po 1-2kg. Šaldiklis iki viršaus užkrautas šaldyta menke, alga jam leidžia maitintis vien tik lašišų ikrais, o vis tiek nepaleis žuvies į jūrą.


Kaip žvejus taip ir tokio mentaliteto medžiotojus aš vadinu murziais, skletanagiais arba xalopais... :irre3:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 0:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Kaip žvejus taip ir tokio mentaliteto medžiotojus aš vadinu murziais, skletanagiais arba xalopais... :irre3:
O tada ką sakyti apie tuos, kurie atvažiuodavo su džipuku, išsitraukdavo kelias gumines valtys, tinkliuką, elektros meškeres? Įmesdavo tinklą, per pakrantes praplaukdavo su elektrą. Jei bandydavai šakotis, galėdavai gauti į kaulus su armatūra ar smulkių šratų iš lygiavamzdžio. Mobilių tada nebuvo. Iš miško inspekcijos neišsikviesi.Na sąžiningumo dėlei, jie kartais rasdavo supjaustytas padangas, jei mašiną palikdavo be apsaugos XD
Viskas šiame pasaulyje santykina. Vilniečiai mumyse matydavo vietinius ubogus, ateinančius prisižvejoti pietų, mes su panieka žiūrėdavome į tuos, kurie prasimaitinimui bei iš gobšumo stato tinklus ar muša žuvį su elektra. Uždaras pasaulinės paniekos ratas sukdavosi :D
Nežinau kaip pas kitus, bet mano mentalitetas su metais tik sukietėjo. Malonumai tie patys primityvus, skiriasi tik mąstai. Gal tikrai kada suvažinėti į taigą su dešimtimi kilogramų grikių ir viena meškere, tam kad pajusti tą senąjį romantikos jausmą... Sako, kad taigoje vasara miršta tik kvailys ir tinginys. Vat ir pažiūrėčiau, iš kokio molio padarytas :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 1:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Papasakosiu vieną istoriją, kurią galbūt jau esu pasakojęs...
Nuvažiavom pas uošvius kažkada, sūnui buvo maždaug 4-metai ir jis žiūrėjo kažkokią laidą apie žvejybą su Korsaku ir Tironu (pažįstu asmeniškai) kaip tie museliavo ir tai ką pagaudavo vis paliesdavo. Ir sūnus man pareiškė: "Tėti, ir aš taip norėčiau žuvytę pagauti ir PALEISTI..."
Nuo to momento man reikia galvoti pasiteisinimus parneštai žuviai, o žuvis pagauta kartu su vaiku yra be išlygų paleidžiama į laisvę...
Kaip aš dėl to jaučiuosi!? Jaučiuosi išdidus, nes auga ne murzius... :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 1:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Nuo to momento man reikia galvoti pasiteisinimus parneštai žuviai, o žuvis pagauta kartu su vaiku yra be išlygų paleidžiama į laisvę...
Kaip aš dėl to jaučiuosi!? Jaučiuosi išdidus, nes auga ne murzius... :)

Kiekvienas turime savo atraminius psichikos taškus kuriuos gauname dar vaikystėje. Tie atramos taškai sukuria savo vertybės, motyvacinius mechanizmus, moralės sampratą (moralinius etinius imperatyvūs), gyvenimo prioritetus. Ką turime - perduodame savo vaikams. Tiesiog Jūsų atramos taškai buvo vieni o mano bei daugybės kitų žmonių kitokie. IMHO tai visam gyvenimui. Kažkiek pakeisti galima, bet jei nėra to pačio giluminio pagrindo - tos pradinės atramos - neprilips. Žmogus gali keistis, tik jei yra polinkis būsimiems pokyčiams. Tada daugkartinių kartojimų metu, rodant kad žmogaus pozicija yra klaidinga, o dar geriau su nemažu laiko buferiu tarp keičiančio poveikio ir laukiamo rezultato, galima įtakoti žmogaus mastymą. Na aišku dar galima laužyti žmogų grubiai, bet žvejybos kontekste tai neaktualu. Už kitus neatsakau, bent mane paprasčiau nušauti nei perauklėti XD Žuvauti ir medžioti galiu tik dėl maisto ir niekada nepaleisiu žuvies, jei ji nėra išvys maža, atitinkamai bevertė. Kitas klausimas, kad jei nesu alkanas - daug nežuvausiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 9:28 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Anekdotas:
-Ką darai, kai pagauni mažą žuvelę?
-Paleidžiu.
-O kai didelę?
-Tada įdedu į indelį nuo majonezo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 18:59 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Mes tamstai ir norim pasakyti kad tamstos pozicija yra klaidinga.Kai zmogus nenori suprasti elementariu dalyku,kurie galbut kertasi su jo supratimu ir elgesiu tai gali prigalvoti simtus priezasciu.Pripazinti zmogui savo klaidas ir jas istaisyti yra didelis reikalas.Kaskuris garsus zmogus yra pasakes kad didziausia pergale,kokia gali pasiekti zmogus-tai nugaleti save,savo egoizma,o zvejoti vien del to kad nori valgyti( zuvies) tai man isvis nesuprantamas dalykas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 22:38 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2014-12-14- 0:27
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
:nunu: Statistiskai is pagautos ant kabliuko zuvies isgyvena 80 - 82 % . Tai gal logiskaiu reiketu zvejoti ant kompo kad nezudyt tu 20 % kad praleist laisvalaiki su pojuciais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
lolas-3 rašė:
:nunu: Statistiskai is pagautos ant kabliuko zuvies isgyvena 80 - 82 % . Tai gal logiskaiu reiketu zvejoti ant kompo kad nezudyt tu 20 % kad praleist laisvalaiki su pojuciais.


Tai gal ant kompo ir seksu užsiiminėk, mažesnė tikimybė pastoti, užsikrėsti ar išsiskirti. XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-12- 23:42 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
lolas-3 rašė:
:nunu: Statistiskai is pagautos ant kabliuko zuvies isgyvena 80 - 82 % . Tai gal logiskaiu reiketu zvejoti ant kompo kad nezudyt tu 20 % kad praleist laisvalaiki su pojuciais.


Tai gal ant kompo ir seksu užsiiminėk, mažesnė tikimybė pastoti, užsikrėsti ar išsiskirti. XD

XD XD XD

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-13- 0:23 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2014-12-14- 0:27
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
lolas-3 rašė:
:nunu: Statistiskai is pagautos ant kabliuko zuvies isgyvena 80 - 82 % . Tai gal logiskaiu reiketu zvejoti ant kompo kad nezudyt tu 20 % kad praleist laisvalaiki su pojuciais.


Tai gal ant kompo ir seksu užsiiminėk, mažesnė tikimybė pastoti, užsikrėsti ar išsiskirti. XD


panasu buvai papuoles ant grazuoles :E ir dabar puikiai zinai ka reik veikt prie kompo :ok:
tiesiog keistas poziuris kai tuos kas zuvauja maistui - vadini murziais . Sukeli gyvam padarui stresa ir zudai kad linksma - jautiesi isdidus. :down:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-13- 0:42 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
lolas-3 rašė:
pyfpafz rašė:
lolas-3 rašė:
:nunu: Statistiskai is pagautos ant kabliuko zuvies isgyvena 80 - 82 % . Tai gal logiskaiu reiketu zvejoti ant kompo kad nezudyt tu 20 % kad praleist laisvalaiki su pojuciais.


Tai gal ant kompo ir seksu užsiiminėk, mažesnė tikimybė pastoti, užsikrėsti ar išsiskirti. XD


panasu buvai papuoles ant grazuoles :E ir dabar puikiai zinai ka reik veikt prie kompo :ok:
tiesiog keistas poziuris kai tuos kas zuvauja maistui - vadini murziais . Sukeli gyvam padarui stresa ir zudai kad linksma - jautiesi isdidus. :down:

Lolai,nebuk juokingas.Zuvis tavo ziniai nejaucia nei streso nei skausmo.Jei pagaves zuvi paleidi atgal tai koks cia zudymas.Pats esi medziotojas ir tikrai streso esi sukeles daug daugiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-13- 1:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
lolas-3 rašė:
pyfpafz rašė:
lolas-3 rašė:
:nunu: Statistiskai is pagautos ant kabliuko zuvies isgyvena 80 - 82 % . Tai gal logiskaiu reiketu zvejoti ant kompo kad nezudyt tu 20 % kad praleist laisvalaiki su pojuciais.


Tai gal ant kompo ir seksu užsiiminėk, mažesnė tikimybė pastoti, užsikrėsti ar išsiskirti. XD


panasu buvai papuoles ant grazuoles :E ir dabar puikiai zinai ka reik veikt prie kompo :ok:
tiesiog keistas poziuris kai tuos kas zuvauja maistui - vadini murziais . Sukeli gyvam padarui stresa ir zudai kad linksma - jautiesi isdidus. :down:


Aš tikrai nežinau kas gali būti panašu į ką tam kuris sugeba pasiūlyti "žvejoti ant kompo".
Taip aš murzias vadinu tuos nedaėdusius mėsininkus kurie žvejoja ir medžioja tam, kad tik šaldiklį prikišt, kuriems rankos nepakyla žuvį paleist ar žvėrį nesušaut, tuos kurie ant šautuvo išleistus pinigus bando kilogramais šaldiklyje atmušt, tuos kurie ima didesnę nei leistiną normą žuvies, tuos kurie netinkamai pagautą žuvį bando namo tyst. Taip, jie murziai! :ok:

Geras filmukas ir ponaitkės koks žmogaus santykis su ganta turėtų būti. Po savęs turi palikti neblogiau nei tau atėjus.

http://www.museline.lt/index.php?route= ... log&id=147

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-13- 9:34 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Taip aš murzias vadinu tuos nedaėdusius mėsininkus kurie žvejoja ir medžioja tam, kad tik šaldiklį prikišt, kuriems rankos nepakyla žuvį paleist ar žvėrį nesušaut, tuos kurie ant šautuvo išleistus pinigus bando kilogramais šaldiklyje atmušt, tuos kurie ima didesnę nei leistiną normą žuvies, tuos kurie netinkamai pagautą žuvį bando namo tyst. Taip, jie murziai! :ok:


Na tegu tuomet aš būsiu murzius ir tuo didžiuosiuos, nors pats nelabai dabar žvejoju, bet suprantu kai žmogus žuvį ima dėl maisto...mano tėvukas ir žvejojo, ir brakonieriavo tarybiniais laikais, ir siūlus "nešė" bei jais prekiavo, kad mus galėtų pamaitinti. Ir aš nuo vaikystės žuvį gaudžiau, kad namie parnešus iškepčiau arba sudžiovinčiau tėvui prie alaus.:) Dabar pats būdamas tėvas matau, kaip jam "saldu" buvo tą daryti tarybiniais laikais, kai karpis parduotuvėje pasirodydavo tik rugsėjo gale ir gana trumpai, nes išpirkdavo migam. Taip, aš nepateisinų elektrikų ir kabliuotojų, kurie neleistinom priemonėm ir draudžiamais kiekiais žuvį lupa, bet suprantu visus paprastus kaimo žmones parsinešančius savo sugautą žuvį namo - gal jie iš jos neuždirbs, kai kurie gal tik katiną pašers, bet vis ne iš namų biudžeto prasimaitins.:) Čia esmė ir sutaupyme - nafig man pirkti maistą katinui, kai jo galiu pagauti, nafig šiandien eiti į parduotuvę šaldytų pusgaminių ar pan., jei tėvas šviežios žuvies parnešė... Už žvejybos leidimą jie susimokėjo, neprisiknisi.:) Ir, kuom pvz., karoso ar kokio ešerio, ar plotkės pasiėmimas namo kenkia gamtiniams ištekliams? Tai nėra nei saugotinos, nei nykstančios rūšys ir nors, ir du kibirus tu jų pagauk - nepakenksi (o kai kur dar ir padėsi gamtai). Ir vaikui smagu juos traukti, ir namie pradžiamokslis kaip darinėti žuvį, ją paruošti kepimui; to jokia "atšildyta lašiša" ar "starkio file" iš parduotuvės nepamokys, nepamokys ir to, kad karosą gali tik ant valo ir "kramtūškės" pagauti (t.y. išmokys vaiką mastyti, o ne prisirišti prie savo 'brangios meškerės' ir be jos - kaip be rankų). Visą šitą paklodę parašiau ne dėl to, kad būčiau prieš "pagavai-paleisk" principą, bet dėl to, kad murziais turėtum vadinti 80+ proc. šiandieninės lietuvos populiacijos, ir tokiu atveju, tau reikėtų prieš tai gerai apsidairyti ar dar žeme vaikščioji, kad netyčia iš Olimpo neiškristum.;)
Edit: manau šitas "pagavai-paleisk" judėjimas, kažkuom labai panašus į "veganizmą", - niekina per amžius nusistovėjusias tradicijas ir varo ant tų kurie turi kitą nuomonę, nors pastarųjų ir nepalyginamai daugiau.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-13- 10:43 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
O "maistui", čia kada taip:
Cituoti:
Vienas mano šeimos rato žmogus iki šiolei negali atprasti nuo tų laikų. Airijoje žuvauja menkes po 1-2kg. Šaldiklis iki viršaus užkrautas šaldyta menke, alga jam leidžia maitintis vien tik lašišų ikrais, o vis tiek nepaleis žuvies į jūrą.
?

Negalima vadinti murziais?
Cituoti:
Pavasari, kai dar būdavo sniegas, upėje gaudydavome hariusus. Bet juos reikėdavo slėpti sniege nuo inspekcijos. <...> Dar vilniečiai statydavo tuos spalvotus lydekinius skritulius, kuriuos iš tolo matydavo vietiniai ir nukniaukdavo :D Na nes statydavome po 15-25 šniurus... Kiekvienas...


Kaimo žmonės (tas varganas procentas, kur už leidimus susimokėjo, tikrai ne 80 XD) ir vaiko pažindinimas su karosu, lyg ir niekam netrukdo. Nepainiokim gal musių su kotletais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Hobis - žvejyba
StandartinėParašytas: 2016-12-13- 11:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
GAdas rašė:
pyfpafz rašė:
Taip aš murzias vadinu tuos nedaėdusius mėsininkus kurie žvejoja ir medžioja tam, kad tik šaldiklį prikišt, kuriems rankos nepakyla žuvį paleist ar žvėrį nesušaut, tuos kurie ant šautuvo išleistus pinigus bando kilogramais šaldiklyje atmušt, tuos kurie ima didesnę nei leistiną normą žuvies, tuos kurie netinkamai pagautą žuvį bando namo tyst. Taip, jie murziai! :ok:


Na tegu tuomet aš būsiu murzius ir tuo didžiuosiuos, nors pats nelabai dabar žvejoju, bet suprantu kai žmogus žuvį ima dėl maisto...mano tėvukas ir žvejojo, ir brakonieriavo tarybiniais laikais, ir siūlus "nešė" bei jais prekiavo, kad mus galėtų pamaitinti. Ir aš nuo vaikystės žuvį gaudžiau, kad namie parnešus iškepčiau arba sudžiovinčiau tėvui prie alaus.:) Dabar pats būdamas tėvas matau, kaip jam "saldu" buvo tą daryti tarybiniais laikais, kai karpis parduotuvėje pasirodydavo tik rugsėjo gale ir gana trumpai, nes išpirkdavo migam. Taip, aš nepateisinų elektrikų ir kabliuotojų, kurie neleistinom priemonėm ir draudžiamais kiekiais žuvį lupa, bet suprantu visus paprastus kaimo žmones parsinešančius savo sugautą žuvį namo - gal jie iš jos neuždirbs, kai kurie gal tik katiną pašers, bet vis ne iš namų biudžeto prasimaitins.:) Čia esmė ir sutaupyme - nafig man pirkti maistą katinui, kai jo galiu pagauti, nafig šiandien eiti į parduotuvę šaldytų pusgaminių ar pan., jei tėvas šviežios žuvies parnešė... Už žvejybos leidimą jie susimokėjo, neprisiknisi.:) Ir, kuom pvz., karoso ar kokio ešerio, ar plotkės pasiėmimas namo kenkia gamtiniams ištekliams? Tai nėra nei saugotinos, nei nykstančios rūšys ir nors, ir du kibirus tu jų pagauk - nepakenksi (o kai kur dar ir padėsi gamtai). Ir vaikui smagu juos traukti, ir namie pradžiamokslis kaip darinėti žuvį, ją paruošti kepimui; to jokia "atšildyta lašiša" ar "starkio file" iš parduotuvės nepamokys, nepamokys ir to, kad karosą gali tik ant valo ir "kramtūškės" pagauti (t.y. išmokys vaiką mastyti, o ne prisirišti prie savo 'brangios meškerės' ir be jos - kaip be rankų). Visą šitą paklodę parašiau ne dėl to, kad būčiau prieš "pagavai-paleisk" principą, bet dėl to, kad murziais turėtum vadinti 80+ proc. šiandieninės lietuvos populiacijos, ir tokiu atveju, tau reikėtų prieš tai gerai apsidairyti ar dar žeme vaikščioji, kad netyčia iš Olimpo neiškristum.;)
Edit: manau šitas "pagavai-paleisk" judėjimas, kažkuom labai panašus į "veganizmą", - niekina per amžius nusistovėjusias tradicijas ir varo ant tų kurie turi kitą nuomonę, nors pastarųjų ir nepalyginamai daugiau.;)


Va tame ir bėda, kad tarybinių murzių vaikai toliau augina mažus tarybinio mentaliteto murziukus nors tam poreikio nebėra.
O kodėl neužtenka "karoso ar kokio ešerio, ar plotkės" ar kokios kitos žuvies pasiimt tiek, kiek užteks vienam kartui, o ne du kibirus? Kam TIEK?
Jei galima paimti 3 upėtakius tai kodėl nepaėmus tik vieno, kad ateity tavo vaikas irgi juos čia galėtų gaudyti!?
Aš praeidamas upelį muse galiu nurinkti visas ten gyvenančias žuvis, bet to nedarau ir šaldiklio neprimušinėju nepriešpastatau savo šeimos sotumo prieš kitus svarbesnius tikslus, nes gal mano, gal tavo vaikas čia žvejos kai mūsų nebebus.
Aš nepalaikau "pagavai - paleisk" kraštutinių aktyvistų kurie liguistai viską paleidžia, bet tai ką tu paiimi neturi būti duona kasdieninė.

ek rašė:
O "maistui", čia kada taip:
Cituoti:
Vienas mano šeimos rato žmogus iki šiolei negali atprasti nuo tų laikų. Airijoje žuvauja menkes po 1-2kg. Šaldiklis iki viršaus užkrautas šaldyta menke, alga jam leidžia maitintis vien tik lašišų ikrais, o vis tiek nepaleis žuvies į jūrą.
?

Negalima vadinti murziais?
Cituoti:
Pavasari, kai dar būdavo sniegas, upėje gaudydavome hariusus. Bet juos reikėdavo slėpti sniege nuo inspekcijos. <...> Dar vilniečiai statydavo tuos spalvotus lydekinius skritulius, kuriuos iš tolo matydavo vietiniai ir nukniaukdavo :D Na nes statydavome po 15-25 šniurus... Kiekvienas...


Kaimo žmonės (tas varganas procentas, kur už leidimus susimokėjo, tikrai ne 80 XD) ir vaiko pažindinimas su karosu, lyg ir niekam netrukdo. Nepainiokim gal musių su kotletais.


Ploju atsistojęs. :bravo:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 308 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 38 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007