Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-08-28- 9:05

'Pančėta' lietuviškai su ką tik iškepta duona.
Prikabinti failai
SAM_0891.JPG

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-08-28- 14:01

sratas rašė:'Pančėta' lietuviškai su ką tik iškepta duona.

Skaniai atrodo. +1

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-08-29- 7:22

Pasaka. Pasidalinsi receptu?

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-08-29- 9:39

AD rašė:Pasaka. Pasidalinsi receptu?

Jokiu problemų,įsigyji mėsos gabalą pagal pageidavimą,tą prasme iš ko norėtum gaminti ,sprandine, šonine ar kita dalis kurioje mažiau lašinio ,jai tai gabalas aš jį plonai išklotiniu būdu peilio pagalba paruošiu;1kg. mėsos 1,5 v.š. druskos,2a,š.cukraus,1a.š. maltu juodu pipirų ,1v.š. čiobreliu, 1a.š. maltos kalendros viska sumaišai ir įtrini mėsą,nesvarbu į koki indą įdedi uždengi ir šaldytuvo apatinėje lentynoje laikai savaite kiekviena diena pavartai. Praėjus tam laikui merki į šalta vandenį ir mirkai 3 val. kas pusvalandi pakeisdamas vandenį po to nusausini ir įtrini česnaku, stambiai maltais su sėklom čili pipirais,provansal žolelėm ir stipriai susuki apriši virvele ir kabini džiovinti po dviejų savaičių skanauji.Visa tai yra internete mėsos vytinimas ,aš tik prieskonius dedu savo nuožiūra . Na o duoną kepu be mielių , natūralaus raugo pagalba,ši karta iš kvietinių miltų.

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-08-29- 17:58

Ačiū :liuks2:

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-10-17- 14:36

kažkur iš interneto

Tyliai porelė rugiuose gulėjo
Tyliai kombainas palaukėj stovėjo
Tyliai užsivedė, tyliai važiavo
Sako, kažkas duonoj ausį surado
Prikabinti failai
provincija.jpg

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-11-06- 21:33

Maisto ruošimas privalo teikti malonumą (c) :D

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-11-06- 22:18

loki rašė:Maisto ruošimas privalo teikti malonumą (c) :D

O valgymas ?

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-11-06- 22:24

Vincukas rašė:
loki rašė:Maisto ruošimas privalo teikti malonumą (c) :D

O valgymas ?

Savaime aišku :buk: Va, Banginis matai eiliuoja postsovietinius eilėraščius, o aš tiesiog mėgaujuos maistu.. :E

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-11-06- 22:46

loki rašė:Savaime aišku :buk: Va, Banginis matai eiliuoja postsovietinius eilėraščius, o aš tiesiog mėgaujuos maistu.. :E

Nėra ko stebėtis: Banginis - postsovietinis, tokie patys ir eilėraščiai.
Aš irgi stengiuosi pasimėgauti geru maistu - va, vakar orkaitėj kepėm ėriuko šonkaulius su daržovėm. Pasimėgavom.
O sovietmečiu mėgavomės bet kokiu gautu maistu. Todėl bet koks maistas ir atrodė geras. O kai kuriems žmogėnams dar ir dabar atrodo, kad sovietmečiu maistas buvo geras, o dar kai kuriems, kad ir pats gyvenimas geresnis. :O 8(
Va tokie skirtingi atrodymai.
:beer:

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-11-07- 22:57

Vincukas rašė:
Aš irgi stengiuosi pasimėgauti geru maistu - va, vakar orkaitėj kepėm ėriuko šonkaulius su daržovėm. Pasimėgavom.
:


:D Pasimėgavot...daržovėm XD nes kiek teko ėriukų valgyti, ne kažką ten mėsos pas juos ant šonkaulių.:)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Re: Kepsniai, steikai,.. mėsa

2015-11-08- 2:24

Na ten buvo dar į rankovę įsmukę keli mėsingesni gabaliukai. O daržovės irgi buvo super - ypač mėgstu keptas morkas (bet jau čia oftopas gaunasi :/ ).
Atsakymo rašymas