Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 10:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:


Vat būtent... kodėl ir nesuprantu žmonių, rūkančių cigaretes, ir el.cigaretes... Pats rūkau cigarus, pypkiuoju, bet į plaučius netraukiu, bo man tabakas - tai aromatas ir skonis, o tokių receptorių plaučiuose neturiu. Pakanka nikotino ir per gleivinę. Ir taip vartojant tabaką, ką aš skaitau teisinga tabako vartojimo kultūra, priklausomybė jei ir yra, tai tik psichologinė. Nesu visiškai priklausomas nuo nikotino, gan dažnai darau pertraukas po 2-3 ar 6 mėnesius be jokių problemų, nejaučiant jokių visiškai "lomkių". Man turi visgi sueiti vieta, laikas ir aplinka, kad skaniai patraukti dūmą.

O kaip mesti rūkyti cigaretes... pereik ant pypkės - čia bent jau tabakas, o ne cheminė kartoninė bomba, netrauk į plaučius, o ten jau ir mest bus žymiai lengviau. Mano švogeriukas traukdavo po 2-3 pakelius per dieną, bet paragavęs tabako, net nenori į cigaretes žiūrėt dabar, traukia gal 2 kartus per dieną pypkę. Bendradarbis perėjo irgi ant pypkės, bet niekaip negali rūkyti netraukiant į plaučius, bet bent kosyt nustojo....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 12:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Pavelas rašė:

Vat būtent... kodėl ir nesuprantu žmonių, rūkančių cigaretes, ir el.cigaretes...


Nes matyt dar nežinojai, kad priklausomybė cigaretėms yra ne vien fiziologinė, - viena didesnių priežasčių yra pasąmoninis noras čiulpti (tik nepradėkite pošlinti). Daug nesiplėčiant, psichologinių tyrimų rezultatai rodo, kad dauguma žmonių rūko ne dėl nikotino, o dėl malonumo laikyti kažką tarp dantų.

http://www.tfcknoxville.com/psychology- ... your-thumb

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 12:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Pavelas rašė:

Vat būtent... kodėl ir nesuprantu žmonių, rūkančių cigaretes, ir el.cigaretes...


Nes matyt dar nežinojai, kad priklausomybė cigaretėms yra ne vien fiziologinė, - viena didesnių priežasčių yra pasąmoninis noras čiulpti (tik nepradėkite pošlinti). Daug nesiplėčiant, psichologinių tyrimų rezultatai rodo, kad dauguma žmonių rūko ne dėl nikotino, o dėl malonumo laikyti kažką tarp dantų.

http://www.tfcknoxville.com/psychology- ... your-thumb

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk


" I want to talk about the psychology of smoking within the framework of Sigmund Freud’s developmental stages..." - Froidas pats kuo puikiausiai viską apipošlino :E

Na jo, dauguma žmonių nerado nieko skanesnio, kad tik cigaretes čiulpt... bent jau saldainiai yra skanesni šiuo atveju.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 13:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Pavelas rašė:
bent jau saldainiai yra skanesni šiuo atveju.

Žinok, nesutikčiau. Dauguma saldainių man yra labai neskanūs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Pavelas rašė:
bent jau saldainiai yra skanesni šiuo atveju.

Žinok, nesutikčiau. Dauguma saldainių man yra labai neskanūs.


...ir tu - dauguma....
Tai dėl to rūkyt pradėjai, kad saldainiai neveža? XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 16:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Pavelas rašė:
Na jo, dauguma žmonių nerado nieko skanesnio, kad tik cigaretes čiulpt... bent jau saldainiai yra skanesni šiuo atveju.

Beje, dėl Pavelo minėtų saldainių ir rūkymo - kai paauglystėje klojau trinkeles, turėjau 'naparnyką' kuris buvo be dantų (jam tada apie 30 buvo), paklaustas kur juos pametė, atsakė, kad seniau rūkė po du pakelius 'Kosmoso' per dieną ir kai sugalvojo mesti rūkyti, cigaretes pakeitė tuo metu atsiradusiais 'snickers' šokoladais; kai tik atsirasdavo poreikis parūkyti jis suvalgydavo vieną snickers'ą... Taip jis metė rūkyti...dantis irgi pametė.;)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 16:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Pavelas rašė:
...ir tu - dauguma....
Tai dėl to rūkyt pradėjai, kad saldainiai neveža? XD

O tu iš kur žinai ko nori dauguma ir kas daugumai skanu? Paties subjektyvus įsivaizdavimas toli gražu nėra realybės atspindys.
Dar įdomiau yra iš kur tu žinai ar aš rūkau, ar ne... Nes kaip ir nesakiau niekur, kad esu rūkantis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 16:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
seniau rūkė po du pakelius 'Kosmoso' per dieną ir kai sugalvojo mesti rūkyti, cigaretes pakeitė tuo metu atsiradusiais 'snickers' šokoladais; kai tik atsirasdavo poreikis parūkyti jis suvalgydavo vieną snickers'ą... Taip jis metė rūkyti...dantis irgi pametė.;)

Daug visko pametė... O gal ką nors ir surado? Pavyzdžiui, diabetą?..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 16:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
GAdas rašė:
seniau rūkė po du pakelius 'Kosmoso' per dieną ir kai sugalvojo mesti rūkyti, cigaretes pakeitė tuo metu atsiradusiais 'snickers' šokoladais; kai tik atsirasdavo poreikis parūkyti jis suvalgydavo vieną snickers'ą... Taip jis metė rūkyti...dantis irgi pametė.;)

Daug visko pametė... O gal ką nors ir surado? Pavyzdžiui, diabetą?..

Liaudies mitas, kad valgant daug cukraus susirgsi cukralige.;) Antro tipo diabeto atsiradimui daugiau įtakos turi nutukimas ir gyvenimo būdas nei suvalgomo cukraus kiekis, bet to žmogaus atveju tai jam negrėsė - dėl fiziškai sunkaus darbo jis buvo kūdas kaip dviratis.:)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 17:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Liaudies mitas, kad valgant daug cukraus susirgsi cukralige.;) Antro tipo diabeto atsiradimui daugiau įtakos turi nutukimas ir gyvenimo būdas nei suvalgomo cukraus kiekis

Geras, man naujiena. Nors iš kitos pusės, tai lyg ir nesu girdėjęs, kad būtent suvartojamo cukraus kiekis sukelia diabetą, tiesiog natūraliai taip dažniausiai gaunasi, kad be saiko saldumynus ryjantys žmonės būna nutukę, o nutukę dažnai suserga diabetu... Matyt, ne visai teisingą prieasties ir pasekmės ryšį įžvelgiau :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 18:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Pavelas rašė:
...ir tu - dauguma....
Tai dėl to rūkyt pradėjai, kad saldainiai neveža? XD

O tu iš kur žinai ko nori dauguma ir kas daugumai skanu? Paties subjektyvus įsivaizdavimas toli gražu nėra realybės atspindys.
Dar įdomiau yra iš kur tu žinai ar aš rūkau, ar ne... Nes kaip ir nesakiau niekur, kad esu rūkantis.


Nežinau, spėjau tiesiog, kad buvai kažkur pastebėtas. .. viewtopic.php?p=43611#p43611


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 18:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Pavelas rašė:
Na jo, dauguma žmonių nerado nieko skanesnio, kad tik cigaretes čiulpt... bent jau saldainiai yra skanesni šiuo atveju.

Beje, dėl Pavelo minėtų saldainių ir rūkymo - kai paauglystėje klojau trinkeles, turėjau 'naparnyką' kuris buvo be dantų (jam tada apie 30 buvo), paklaustas kur juos pametė, atsakė, kad seniau rūkė po du pakelius 'Kosmoso' per dieną ir kai sugalvojo mesti rūkyti, cigaretes pakeitė tuo metu atsiradusiais 'snickers' šokoladais; kai tik atsirasdavo poreikis parūkyti jis suvalgydavo vieną snickers'ą... Taip jis metė rūkyti...dantis irgi pametė.;)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk


Problema galvoj išliko, nes tai yra pakeitimas... Tas pats, kad mest gert, bet pradėt žolę traukt... Irgi pakeitimas. O mano saldainis buvo labiau alegorinis atsakymas į Freido čiulpimo poreikį.

Na ir pabaigai, kas per daug, tas nesveika. Bet kur...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 18:21 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Pavelas rašė:
Nežinau, spėjau tiesiog, kad buvai kažkur pastebėtas. .. http://www.knives.lt/diskusijos/viewtop ... 611#p43611

Tai žodžiu, pastebėjai kažkur mano pasisakymą, jog nerūkau, ir padarei išvadą, kad aš rūkantis?
Ahem, logiška...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 18:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Pavelas rašė:
Problema galvoj išliko, nes tai yra pakeitimas... Tas pats, kad mest gert, bet pradėt žolę traukt... Irgi pakeitimas.


Oj bro, visai ne tas pats.;)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rūkymas - kaip mesti?
StandartinėParašytas: 2015-10-20- 20:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Pavelas rašė:
Nežinau, spėjau tiesiog, kad buvai kažkur pastebėtas. .. viewtopic.php?p=43611#p43611

Tai žodžiu, pastebėjai kažkur mano pasisakymą, jog nerūkau, ir padarei išvadą, kad aš rūkantis?
Ahem, logiška...


Tai ne tu tris metus rūkei? Ar aš neteisingai perskaičiau?
Mano pasisakymai skirti tavo rūkymo periodui, nes kalbam apie rūkymą. O kad metei, ir rūkyt ir saldainius valgyt, šlovė tau ir garbė. :bravo:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 76 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007