Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

_Vladas_ rašė: pyfpafz rašė:

2013-01-13- 23:11

_Vladas_ rašė:
pyfpafz rašė:Ar neparasčiau antsiuvą duot?


Irgi variantas. *taip*


Razynkas manau reiktų palikti klubui, o tai mažai paskatinimų klubo nariams.

Kažin kada bus forumo maikė,

2013-01-13- 23:27

Kažin kada bus forumo maikė, kelnės, batai ir tt. :-D visai nieko būt visa atribiutika susirinkti

pyfpafz rašė: Razynkas manau

2013-01-14- 6:22

pyfpafz rašė:Razynkas manau reiktų palikti klubui, o tai mažai paskatinimų klubo nariams.


Klubas - ne keksas. :D
Be to, klubas turi savo atributiką, o jeigu yra forumiečių norinčių turėti ne tik peilius, bet ir kitokius daiktus su forumo logotipu - kodėl gi ne? :/

Aš kalbėjau apie klubo

2013-01-14- 9:37

Aš kalbėjau apie klubo logo.
Dėl forumo logo tai, kaip ir sakiau, paprasčiausias variantas antsiuvas.
Bet jei yra poreikis daiktam su logo, tai manau tokie daiktai turėtų būti ne kiekvieno sau nusipirkti ir atnešti išsiuvinėti.

Mano nuomone antsiuvas

2013-01-18- 11:26

Mano nuomone antsiuvas geriausias variantas. Manau ne vienas norėtu turėti foruminį antsiuvą.

Vidas rašė: Mano nuomone

2013-01-18- 12:22

Vidas rašė:Mano nuomone antsiuvas geriausias variantas. Manau ne vienas norėtu turėti foruminį antsiuvą.


Bus norinčių - organizuosim. :)

Sveiki. Na matosi, kad kol

2013-01-31- 20:47

Sveiki. Na matosi, kad kol kas dėl foruminio antsiuvo susidomėjusiu neatsirado, bet galvoju, kad vis dėlto nereikėtu prie to ir sustoti. Kaip kiti manote?

kaip jau rase BANGINIS viskam

2013-01-31- 20:58

kaip jau rase BANGINIS viskam savas laikas rasiklis laukia o kolkas dar peilis jau renkamas aisku kol viskas stiguojasi galima butu kazka ir organizuoti jei neuzims daug laiko gamibai ar diskusijom ir jei nuorinciu bus

Koks ten organizavimas,

2013-01-31- 21:07

Koks ten organizavimas, forumo logotipas yra, išsirenkam dydi (standartinį kokį) rašom į antsiuvas.lt ir padaro tuos antsiuvus per kelias dienas. Derinimo čia nebent dėl dydžio, bet yra klubo antsiuvas, tai galima tokio pat dydžio padaryti ir foruminį, tuomet nereikia net derinti nieko, o sužinoti, kiek vienetų reikia.

foruminiu nasyvkiu dydis -

2013-01-31- 21:12

foruminiu nasyvkiu dydis - pagal greitu laiku pasirodancio fiksu krepsio velkro lipuske....

kad kas taip parasitu kaip

2013-01-31- 21:22

kad kas taip parasitu kaip Ugnius temoje rasiklis ar foruminis peilis (ka cia derinti issirenkam koki standartini, uzsakom logo ir viskas. nieko pries Ugniau nenorejau ir tikiosi neleptelejau saunu kad kazka eina greitai sumastit.ziuresim kiek norinciu bus

Na tai gal atsirastu ir

2013-01-31- 21:31

Na tai gal atsirastu ir daugiau norinčiu turėti foruminį antsiuvą. Aš paimčiau kelis. Tarkimės.

kelis ir as priglausciau

2013-01-31- 21:52

kelis ir as priglausciau

Dieninis rašė: kad kas taip

2013-01-31- 21:55

Dieninis rašė:kad kas taip parasitu kaip Ugnius temoje rasiklis ar foruminis peilis (ka cia derinti issirenkam koki standartini, uzsakom logo ir viskas. nieko pries Ugniau nenorejau ir tikiosi neleptelejau saunu kad kazka eina greitai sumastit.ziuresim kiek norinciu bus


Tai kad foruminis logo jau yra (galima pasižiūrėti ir ant tų pačių foruminių peilių). Ar čia norite kažkokį naują logotipą sukurti ? Tada kitas reikalas. O jei tinka esamas, tai kokios problemos ? Viskas paruošta, tereikia dydžio, ar aš kažką ne taip supratau ?

Ugniau meginau pasakiti tai

2013-01-31- 22:02

Ugniau meginau pasakiti tai kad tai ka aptarinejame sioje temoje viskas paprasta ne taip kaip su rasikliu ir peiliu. del peiliu ir rasikliu viksta deribos gincai ir visa kita o cia tik suskaiciojam kiek reikia kokio didzio ir tiek bedu
Atsakymo rašymas